Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da nije server, ali ima odlican servis koji sve bolje koristi

    Comment


    • Sa djus strane na T liniju,taj servis je perfektan.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Niti Federera nazvam"dedom" niti degradiram coveka kao fantasticnog igraca,niti pisem bezobrazne komentare o njemu, nemam ni razloga, a ni vrtuelnog nevasptanja za tako nesto, jedino prosto konstatujem da je preterano sto rece kolega federerovac ne moze niko u istu recencu sa njim. A to je agenda koja se provlaci...a prosto nije tako itekako ima ako nista barem jedan . To je sve..

        Novak novi Isner
        Similis simili gaudet

        Comment


        • za Keia svakako jeste...na statistiku meca naravno nemas komentar...kao sto nisi imala ni na Cilicev osvojeni USO

          Comment


          • Nemam , 8 asova u 12 sg je impresivna statistika, jednako neznam kakve veze Cilcev USO ima sa celom pricom o Novakovom servisu , Keiu i Federeru. Ti nastavi svoje pricice.. ima ljudi koje odusevljavaju ... mene ne..
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Naravno da ne znas

              Comment


              • ne razumem, mislis ne znam protumaciti statistiku ili sta mozda nemam dovoljno poznavanje igre pa ti ne umem odgovoriti
                Svakako nisam ocekivala da Cilic pocisti Federera u SF ako si na to mislio.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Kao što ne znaš ni servis gemove prebrojati...a prozivati znaš...tu si najbolja

                  Comment


                  • ne znam , sramota
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Свиђају ми се сви коментари, једино ме брине да ли је самоувереност у рафин повратак оправдан? Јесте се вратио и направио чудо, али га то коштало нове повреде и нове још дуже паузе.. свака пауза оставља траг. Ако буде опет запео може се догодити нека нова повреда и можда и ћао тенису, зато мислим да ће Рафа сада бити јако обазрив и неће јурити као мува без главе...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Novak nije server, on je baseliner sa defanzivnim karakteristikama uz konstantnu dubinu tokom igre i sjajan odbrambeni ritern. Kei je Novakova poboljsana ofanzivna verzija bez servisa.
                        To je tacno, ali slazem se sa shminkom. Novakov servis je toliko poboljsan da postaje znacajno oruzje u njegovom arsenalu. Sto je najbolje, Novak konstantno poboljsava volej.

                        Kei je poboljsana ofanzivna verzija Novaka bez servisa. Lijepo receno. Ali isto tako Kei ima jasno losiju defanzivu od Novaka.

                        Comment


                        • Kako neki dizu Kei u nebesa, otisao sam na ATP stranicu da pogledam kako je igrao ove godine, odnosno da utvrdim koliko tacno uspeha mu je donela ta njegova 6. brzina .... i bas sam se neprijatno iznenadio... ipak sam vise ocekivao na Slemovima i Mastersima... ili ja pogresno gledam tenis... da promenim TV mozda...

                          Ranking Points YTD Won/Lost YTD Titles YTD Prize Money
                          5 4,625 52-12 4 $3,966,363

                          Grand Slams
                          Date Tournament Round Points Drop Date
                          25.08.2014 US Open F 1,200 07.09.2015
                          23.06.2014 Wimbledon R16 180 06.07.2015
                          13.01.2014 Australian Open R16 180 26.01.2015
                          26.05.2014 Roland Garros R128 10 08.06.2015

                          ATP World Tour Masters 1000
                          Date Tournament Round Points Drop Date
                          04.05.2014 ATP World Tour Masters 1000 Madrid F 600 11.05.2015
                          27.10.2014 ATP World Tour Masters 1000 Paris S 360 02.11.2015
                          19.03.2014 ATP World Tour Masters 1000 Miami S 360 30.03.2015
                          06.03.2014 ATP World Tour Masters 1000 Indian Wells R32 45 16.03.2015
                          05.10.2014 ATP World Tour Masters 1000 Shanghai R32 10 12.10.2015
                          10.08.2014 ATP World Tour Masters 1000 Cincinnati - 0 17.08.2015
                          04.08.2014 ATP World Tour Masters 1000 Canada - 0 10.08.2015
                          11.05.2014 ATP World Tour Masters 1000 Rome - 0 18.05.2015

                          ATP World Tour 500
                          Date Tournament Round Points Drop Date
                          29.09.2014 Tokyo W 500 05.10.2015
                          21.04.2014 Barcelona W 500 27.04.2015

                          Best of Other Countable Tournaments
                          Date Tournament Round Points Drop Date
                          22.09.2014 Kuala Lumpur W 250 28.09.2015
                          10.02.2014 Memphis W 250 16.02.2015
                          09.06.2014 Halle S 90 15.06.2015
                          29.12.2013 Brisbane S 90 05.01.2015

                          Non-Countable Tournaments
                          Date Tournament Round Points Drop Date
                          28.07.2014 Washington Q 90 03.08.2015
                          12.09.2014 Davis Cup - 80
                          17.02.2014 Delray Beach R16 20 23.02.2015

                          Comment


                          • A tek me sad interesuje kako ce Kei proci 2015.... ali sve mi se cini da ce od sada pa nadalje imati negativan odnos sa Noletom, Nadalom i Federerom.... a to je po meni bitno.....

                            Comment


                            • Neko ovde lose shvata rijec SERVERA! Server je i Sam Gorth, pa lik ne moze da mrdne od Challenger nivo, a pazi on drzi rekord po brzinu servisa. Lepo vam kaze Shminka, Novak je jedan od najboljih servera na touru. Da, on ne servira bombe od 250 km/h, ali nevjerovatno koristi servis polje kada servira, a i koristi sve vrste servise. Novakov kik na drugi servis kada servira u predne polje je nevjerovatan, cudesan, impresivan. Tako mogu jos Isner, Raonic i Federer, ne znam ko drugi zaista. Sve vrste servise posedjuje, i ravan servis, i kik servis, i slice servis u deuce stranu, i servis na T liniji... Zato je i jedan od najboljih servera na touru.

                              Ranije nije bio neki server zbog slabi drugi servis, a i ne toliko dobar prvi. Od ove sezone, pa mozda i prosle, to je promenjeno. Mislim da saradnja sa Bekera ucinila to.

                              Recimo da bi Rafa servirao kao Novaka onda siguran sam da bi imao jos po neki GS i Masters. Nije da Rafa servira lose ali svakako servira slabije od Novaka.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Oduvek je Novak imao odlican drugi servis, medjutim u poslednjih nekoliko sezona (2-3 sezone) prvi servis mu je znatno napredovao, a i drugi je jos bolji. Vidi se da je radio na tom aspektu ali jos uvek to nije na nivou Federera. Jer precesto, da ne kazem konstantno mu se desava da bude brejknut, zato sto ima period kada jednostavno ne moze prvi da ubaci nikako. E kada bi te "crne rupe" uspeo da izbaci tj kada ne bih imao takvih perioda mogli bi da pricamo o tome da je u stanju servisom da se izvadi iz bilo kakve nezgodne situacije (kao Fed na primer). Do tada je vrhunski server i svakako u vrhu ATP-a, ali moze jos da napreduje. I btw slazem se sa svim ljudima koji smatraju da je Novakov servis (generalno gledano) odlican - vrhunski.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X