Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Није. Има још две текме које ћемо да добијемо.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Ali samo ne znam
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • HAHAHHAHA 'POVUKLO GA'
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by forum1nick View Post
          Gledam sada kladionice spustile pobjedu Zvezde na 1.4 izgleda da znaju nešto više od domaćih ”stručnjaka” koji daju 50/50.
          Sta sada kazu kladionice (: ?

          Comment


          • Partizan ne može dobiti 3 u nizu. Samo polako.

            Comment


            • Originally posted by forum1nick View Post
              Partizan ne može dobiti 3 u nizu. Samo polako.
              Nista smesnije u zivotu nisam cuo, jesi ti gledao prethodne sezone.
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Prinacaro, zapamti sta je napisano. Cisto radi podsetnika za koji dan
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by cleoo View Post
                  Nista smesnije u zivotu nisam cuo, jesi ti gledao prethodne sezone.
                  Да ли је тај пратио кошарку претходних сезона? Тад нису имали Човића, тим од 50 милиона а Евролигу да не спомињем.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Od onolikog optimizma i komentara iznetih sa ciljem da se omalovazi protivnicki klub u svakom smislu, sada se doslo do etape samo polako, jos ima da se igra. Ovo mi je vec odnekud poznato.

                    Comment


                    • Originally posted by forum1nick View Post
                      Partizan ne može dobiti 3 u nizu. Samo polako.
                      Navijam za Zvezdu, ali kao da nismo gledali šta se dešavalo prethodnih godina, pogotovo prošle i pretprošle sezone kad je Zvezda 3 puta izgubila od Partizana kad je bilo važno.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Originally posted by Princara View Post
                        Sta sada kazu kladionice (: ?
                        I šta si ti sada kao pametan?

                        Što ga nisi ništa pitao pre utakmice?

                        Comment


                        • Nismo se mi kurcili pred serije, oni su. Ajde zavrsi tu pricu

                          Comment


                          • Sta ce gani da pisu ne zanima me. Moje bih zamolio da cute dok se serija ne zavrsi. Ako dobijemo, lako cemo udariti po alkoholu i tastaturi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Partizan je u prednosti nema nikakvog govora ali Zvezda ako popravi neke osnovne stvari moze da se nada prolazu. Prije svega mislim na neke stvari koje se uce jos na pocetku, kada se pocinje trenirati. Isto mislim da je Radonjic izgubljen u nekim situacijama i to mozda i najvise upravo protiv Partizana i Vujosevica.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Nismo se mi kurcili pred serije, oni su. Ajde zavrsi tu pricu
                                Vidi, ja ne navijam ni za koga, ali bih voleo da Partizan pobedi ovu seriju.

                                Idu mi na nerve ta navijačka prepucanja, imam utisak da im se život vrti oko Partizana i Zvezde, a to je jako loše za mantalno zdravlje.

                                Comment

                                Working...
                                X