Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Princara,te trofeje koje je osvojio sa Bayernom je Jupp zaradio,ili nije?Kaka je propao prije dolaska Mourinha,opasan pad u karijeri je dozivio vec ranije...kup takmicenje je vrlo bitno vidio sam po placnim facama igraca Bayerna kad su ispali.Pa koga Mou kopira molim te kad vec to pitas?Lik je svaku ekipu u koju je dosao prvo izmislio pa s njom igrao.Pa sta da kazem za Inter i tu sezonu!?Kad Pep dodje u polovicnu ekipu i napravi je kao istinski najveci trener na svijetu ja cu priznati da sam pogrijesio.Za posao u Barceloni svaka cast kapa dole,sesir dole sto bi rekao Milovan Jovanovic,ali Bayern nista...-1

    Sandu,ja Pepa uopste ne mrzim cak imam ogroman respekt prema njemu i cijenim njegove inovacije,ljubav prema fudbalu i zelju da nesto napravi.S tim da se ne libim da reagujem ovako kad dodje momenat za to jer znam koliko ljudi jedva cekaju da pljunu Josea

    AA,koliko je poraza imao Jupp u toj uzasnoj sezoni u kojoj je sa Bayernom osvojio sve?Moj ocajan sarkazam ti kaze da je najbolja sezona u istoriji Bayerna ta Juppova,pogledaj koliko je poraza imao u ligi,a koliko Pep?Cuj ako je Juppov Bayern masina sta je Pepov,pa nista covjece ekipa koja prima 8 od Reala i Barcelone eto sta
    Last edited by AK47; 07-05-15, 21:41.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Dosli ste na stvaranje igraca i pricate o dvojici levata u tom pogledu.



      Lijep pozdrav
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Gvardiola je neko ko je u 21. veku dao najveci doprinos samoj igri kao sto je Rinus Mihels u 20. veku. Da li je najbolji tu ima argumenata i za i protiv. Tvrdoglav je previse, ne mozes se svaki mec i protiv svakog protivnika drzati pravila 3 sekunde i jos nekih stvari.

        Gvardiola, Mou i Karlo imaju taj kontinuitet rezultata, mogu da garantuju trofeje, da se nose s neverovatnim pritiskom svake sezone. Postoji jos dosta gotivnih likova i velikih znalaca ali rezultati stoje iza ovog tria s tim da je Karlo nesto ispod, ne zbog manje fudbalskog znanja vec zbog odredjene doze lezernosti. Nema tu glad koju imaju ova dvojica. Oni su potpuno zadovoljni samo s tripl-krunom.
        sigpic

        Comment


        • Cholo moze da bude bolji od obojice ako nastavi ovako kao do sada u Atleticu,vec je bio bolji od Moourinha u svim bitnim duelima.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Miljama je on od Josea,miljama...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Cholo moze da bude bolji od obojice ako nastavi ovako kao do sada u Atleticu,vec je bio bolji od Moourinha u svim bitnim duelima.
              Otac je to ali je prosto krace na sceni i mora jos malo da se saceka. Ako mene pitas neko ko moze da obelezi narednih 10 godina. Od njega ce se bas mnogo ocekivati u narednom klubu i tu je bitno da ne pogresi sa izborom sredine.
              sigpic

              Comment


              • Ima li sta gore nego primiti gol iz ofsajda za 1-1 a trebalo da bude 5-0
                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                Comment


                • Originally posted by Casiraghi View Post
                  Otac je to ali je prosto krace na sceni i mora jos malo da se saceka. Ako mene pitas neko ko moze da obelezi narednih 10 godina. Od njega ce se bas mnogo ocekivati u narednom klubu i tu je bitno da ne pogresi sa izborom sredine.
                  Ma Cholo ce jos toga napraviti i sa Atleticom ocekujem ih u dosta boljem izdanju sljedece sezone.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Miljama je on od Josea,miljama...
                    Miljama sigurno nije. Titula u Primeri pored Barse i Reala je nesto nadrealno danas. Timovi od milijardu i kusur eura koji pritom mogu jedno 10-ak tekmi godisnje da zatvore u ligi i setaju se. Uspeo je i Rafa dva puta ali tad je Van Gal sjebao Barselonu, mada su bili jace neke druge ekipe gde je Deportivo prednjacio.

                    Nerealan, bas nerealan uspeh i pritom i finale LS paralelno, primio gol u 93. minutu. Veliki, veliki majstor. Izvukao bas 200% iz svih igraca.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jeste,ali ostao bez dva igraca odmah ekipa drasticno losija,a potrosio silne pare...transferi mu isto nisu bas jaca strana

                      Ova sezona mu je mozda najgora od kako je u Atleticu,a 100-ak miliona se skrckalo

                      Prosla sezona je bila kakva je bila,pa ja sam seotu prvom rekao ide ova sezona drasticno losija pogotovo u Primeri na gostovanjima.Dosta je predvidljiv bio ove sezone vidjecemo sta ce biti naredne
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Stoji sve ali sigurno nije miljama daleko. Zajebao je s Mandzukicem najvise, s Kostom je isto bio taj nadrealni fajt ali mnogo brze kad Atletiko ima loptu nego ovo sad.

                        Na kraju krajeva ako ga poredis sa Zozeom, taj je uvek odlazio kad dovede ekipu do vrhunca kao sto ce i sad otici ako uzme LS. U slucaju da ne uzme LS kad ekipa bude imala peak, sledeca sezona ce mu biti dosta losa kao sto je bila u prvom mandatu u Celsiju i Realu. Cholo je sigurno mogao da ode i uzme masan ugovor ali je ostao. Nema kluba koji ga ne bi uzeo proslo leto.

                        Zoze jos nije uzeo LS kad se to od njega ocekivalo i uvek je ispadao u polufinalu zbog previse ziherasenja. Ako vec trazimo dlaku u jajetu...
                        sigpic

                        Comment


                        • Gledao sam par razgovora s njim u zadnje vrijeme i skroz je Jose promijenio pricu.Rekao je da je dovoljno lutao i da je vrijeme da se skrasi negdje,kaze da dok god ga Roman zeli nema uopste pregovara nego ostaje...

                          Ja sam mu prvi zamjerio za to ziherasenje,ali evo sta je Cholo radio sada kad vec pricamo o tome.Zaboravio protiv Reala da je cilj go da se zabije,nije igrao Atletico uopste na go.Ja nemam nista protiv autobusa,raznih trikova i svega da se dodje do pobjede.Za mene je sve to legitimno,ali on nije pokusao ni kontru,nista

                          Upravo si to rekao pod pritiskom,Cholo nema nikakav pritisak u Atleticu,a Jose gdje god radi svi su mu na ledjima
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Gledao sam par razgovora s njim u zadnje vrijeme i skroz je Jose promijenio pricu.Rekao je da je dovoljno lutao i da je vrijeme da se skrasi negdje,kaze da dok god ga Roman zeli nema uopste pregovara nego ostaje...

                            Ja sam mu prvi zamjerio za to ziherasenje,ali evo sta je Cholo radio sada kad vec pricamo o tome.Zaboravio protiv Reala da je cilj go da se zabije,nije igrao Atletico uopste na go.Ja nemam nista protiv autobusa,raznih trikova i svega da se dodje do pobjede.Za mene je sve to legitimno,ali on nije pokusao ni kontru,nista

                            Upravo si to rekao pod pritiskom,Cholo nema nikakav pritisak u Atleticu,a Jose gdje god radi svi su mu na ledjima
                            Naravno, zato sam i soe-u rekao da mora da se ceka sa Cholom jos neko vreme da bi se stavljao u isti kos. Samo ne znam na osnovu kojih parametara je on to miljama daleko? Na kraju krajeva, furaju slicnu pricu samo sto jedan cepa 4-4-2 a drugi 4-2-3-1.

                            Zoze je najjaci od svih kad nema pritiska i to je sa Interom i Portom pokazao ali kao favorit se nije proslavio. Nije tu bilo nekog debakla ali u tim situacijama je cekao da mu finala dodju umesto da ode po njih. Reina je znao da nema posla ceo dvomec, Jup je mogao da ga razbije ali je sam kriv sto je stavio Gomeza u spic. Cim su ga isterali ljudi uzese tripletu.

                            Veliki treneri poput Pepa i Zozea su nekada zrtve onoga sto najbolje umeju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Miljama daleko za mene dzaba je.Cholo mora jos mnogo da se dokazuje jer nesto ne vidim da ce ona sezona da se ponovi,a on ne dovodi igrace koji ce nesto mnogo promijeniti...sve ide kao u sahu figura za figuru.Pogledaj samo ove dvije polusezone kod Josea,potpuno razlicite

                              Mogao je i Jose Juppa da razbije kad je krenulo na SB-u sa brzinskih 2:0,tako da nije Jupp mogao njega da razbije kako se ja sjecam.Mogao je da ga dobije,ali razbije nema sanse sta ti je
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Sa Atletikom nece ponoviti ali mislim da moze mnogo u nekom novom, jacem timu. Bice interesantno da li ce i tad igrati ovako cvrsto ili ce malo promesati.

                                Moglo je da bude 2 razlike u Minhenu a posle tog blitzkriega u Madridu Bajern igrao dosta tecnije koliko se secam + je Zoze promasio izmene i videlo se da Real nema sanse da uvali treci a Gomez promasio sport. Al necemo bar nas dvojica da idemo u SBBKBB price.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X