Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala bratu Garetu na prikazanoj MOCI i ogromnoj pomoci .... Pricaju ljudi Karlos Tevez resio tekmu, kurac moj bi on resio da mu nije bilo brata Gareta ...

    Inace dobar rezultat, ali nista vise od toga, ako Juventus uspe da ne primi gol u Madridu, onda zasluzuje i da osvoji...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment




    • trči deda sabija
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Hvala bratu Garetu na prikazanoj MOCI i ogromnoj pomoci .... Pricaju ljudi Karlos Tevez resio tekmu, kurac moj bi on resio da mu nije bilo brata Gareta ...

        Inace dobar rezultat, ali nista vise od toga, ako Juventus uspe da ne primi gol u Madridu, onda zasluzuje i da osvoji...
        Nadam se da ce naredna tekma biti postena pa da se igra 11 vs 11

        Komplimenti samo pristizu za njegove partije

        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Hvala bratu Garetu na prikazanoj MOCI i ogromnoj pomoci .... Pricaju ljudi Karlos Tevez resio tekmu, kurac moj bi on resio da mu nije bilo brata Gareta ...

          Inace dobar rezultat, ali nista vise od toga, ako Juventus uspe da ne primi gol u Madridu, onda zasluzuje i da osvoji...
          Nema Modrica jbg, eno i Skols kaze to je najveci problem u igri Reala. Kakav Kros, Ramos i pm, Lukazinjo je glavni.
          sigpic

          Comment


          • Ramos juče kao da je igrao s medicinkom mesec dana pa prešao na normalnu loptu, dugo nisam video ofanzivno slabiji nastup srednjaka u važnom meču.

            I on je bio pola igrača manje u napadačkoj fazi.

            Comment


            • Ma jasno je svakom da jedan covjek u Realu na pravi nacin veze igru i to radi maestralno jer je otac fudbala. Kad je Luka tu igra je tu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                Ramos juče kao da je igrao s medicinkom mesec dana pa prešao na normalnu loptu, dugo nisam video ofanzivno slabiji nastup srednjaka u važnom meču.

                I on je bio pola igrača manje u napadačkoj fazi.
                On je i sam to rekao,da je bio ocajan

                Ma Carlo je tu bas kiksao covjek jeste otac,ali on je stoper i to ce se ispraviti vec sljedecu utakmicu jer Varane ide na klupu skoro sam siguran...

                Vraca se Real na 4-3-2...Iker,Ramos,Pepe,Marcelo,Carvajal...Kroos,Isco, James...Benz,CR i ____
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Sinoc udario Italijan na Italijana , veceras Spanac na Spanca.

                    Comment


                    • Zanimljivo..

                      http://www.index.hr/sport/clanak/rea...la/818361.aspx

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Znaci original recenica koja se ovdje koristi,bravo Roy

                        Sto se tice ovoga da sam miran za prolaz samo da kazem da se jednostavno tako osjecam ne mogu da se pretvaram i kukam sad tu i da se preseravam.Atletica sam se bas plasio jer mrzim te utakmice i to sam i pisao,a sada sam nekako uvjeren da Real prolazi i skroz sam opusten...ne mogu licemjer da budem i pisem tu neke floskule dosadno mi to
                        Možda nije uskopovezano sa gore rečenicom, ali isto taj Roj Kin pred meč izjavio, kada su on, Skols i tu neki likovi komentarisali odluku da Ćića bude na klupi a dao golove na 4 od 5 utakmica poslednjih valjda, kako sam ga ja pohvatao, da je odluka skroz na mestu jer je Bejl igrač koji pravi razliku, klasa u tom fazonu nešto, gde može Bejl da sedi na klupi u 1/2.

                        Eto im sada stručnjacima....mada najveća greška po mom mišljenju je Ramos, gubiš vrh štopera i dobijaš očajnog veznog, čovek zalutao, niti se u defanzivi kreće kako treba, niti kada se gradi igra se nudi gde treba, niti su mu dodavanja najprostija dobra, a još lik pokušava da komplikuje, da izmišlja pas kao Pirlo, dakle totalan promašaj Ramos na veznom, a na klupi držiš Ilaru malog , dok Kediru je i sam Bog zaboravio, nisam siguran evo ovog trenutka ni da je zdrav koliko se o istom govori poslednje godine.

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena
                          Daj bre nek banuje neko ovog skamera
                          Ja nisam ni video blagi bold linka, jos sam bio u fazonu sta je sad sa ovim i njegovim izjavnim recenicama

                          Sad ce da leti
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Ja nisam ni video blagi bold linka, jos sam bio u fazonu sta je sad sa ovim i njegovim izjavnim recenicama

                            Sad ce da leti
                            Opusti se mladić, iskuliraj,



                            P.S. Peticija da se pegavima zabrani da se bave svetom fudbalskom igrom. Sreća npr. pa su za košarku duduci, kako lep sport ta košarka.

                            Comment





                            • Streamovi, ista pričao ko i juče.
                              Biće ih još na YT-u, ako hoćete postaviću ih kada se otvore.



                              Comment


                              • Legendo gde nalaziš ove strimove ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X