Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obzirom da smo izgubili Pogbu na nekih 50-ak dana bilo je strasno bitno da nas sreca pogleda u zrebu. Mnogo nam znaci Pogba, bez njega mozda opet budemo igrali jbnu 3-5-2, sa takvom formacijom ne mozemo nista specijalno uraditi protiv najboljih ekipa u Evropi.
    Last edited by Prototype; 20-03-15, 12:21.

    Comment




    • Kako je bio krenuo zreb, mislio sam da ce se opet sresti italijanski timovi. Nema sta, 4 veoma jaka duela. Nesto ne vidim favorite. Mozda malo Fiore protiv Dinama, al i to je pitanje....
      Last edited by z0La; 20-03-15, 12:22.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Znao sam da će PSŽ na Barsu, jebem ti Ligu šampiona
        Volfsburg - Napoli i Sevilja - Zenit zanimljive tekme od svih tekmi u LŠ.
        www.facebook.com/MilanVesti sigpic

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Spoiler


          Kako je bio krenuo zreb, mislio sam da ce se opet sresti italijanski timovi. Nema sta, 4 veoma jaka duela. Nesto ne vidim favorite. Mozda malo Fiore protiv Dinama, al i to je pitanje....
          Meni Sevilja favorit protiv Zenita. Prolazi to Emeri ubijedjen sam.

          Comment


          • Nismo mogli boljeg protivnika da dobijemo,nadam se da mozemo dalje,favoriti smo ali bez opustanja,idemo momci!
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Prvo još od pre dve večeri

              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1356503

              da l je postojao viđeniji par, klasika.

              Dalje,



              Derbi naravno u Madridu i to je neizvestan dvomeč, mada se meni crta prolazak Reala gde ga u 1/2 izbacuje Juve (što je isto tako klasika, kao gore viđen dvomeč)

              Barsa-PSŽ mi je isto 50/50 meč, ali nešto manje atraktivan od gradskog derbija, dok je kod preostala dva sve jasno.

              FINO ALA FINE FORZA JUVENTUS !

              Što se koeficienata tiče,

              http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...ccoef2015.html

              i na to ću odgovoriti u svom ruhu. RAVNOTEŽA PRIRODE, sve se vraća na svoje.



              Što se Lige UEFA tiče, Italjia ima Fiorentinu u 1/2, tipa nula u Kijevu, u Firenci lakih 2:0, skroz neki nezanimljiv i mrtav dvomeč, sa pet do šest dešavanja na dvomeču.

              Napoli - ako gledamo igrački kadar i formu, Volfsburg mi je favorit tipa 60/40, ali dodamo kartu "Rafa Benitez" i dolazimo do nekog odnosa 55/45 otprilike.

              Sevilja naravno pre Rusa, koji su prošli jedan osrednji Torinu za tu fazu takmičenja pomoću crvenog kartona u prvom meču u smislu da je isti bio nedostižna prednost. I na kraju najnezanimljiviji dvomeč kada se pogledaju oba takmičenja gde prednost dajem mojim pulenima Zozulji i Konopljanki.

              Ajd uzdravje.

              Comment


              • Dobar zreb za Juventus i Bajern. Oba tima su veliki favoriti i bilo bi iznenadjenje da ne prodju u 1/2 finale. Juventus bi trebalo prodje bez vecih problema, dok je Porto u velikom problemu protiv Nemaca. Vrlo moguce da se taj dvomec zavrsi sa visokom gol razlikom.

                Real-Atletiko odlican mec, verovatno ce biti tvrda utakmica. Iako je Atletiko imao uspeha protiv Reala u poslednje vreme, ipak prednost Realu.

                PSZ izgleda bas nema srece u zrebu. Takodje se revans igra u Spaniji sto je dodatna otezavajuca okolnost za PSZ. Bice tesko, Barsa je favorit, ali nije nemoguce da PSZ iznenadi.

                Napoli-Volfsburg 50/50, Fiorentina i Sevilja favoriti, Briz i Dnjepar deluje ujednaceno.
                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                Comment


                • Ne bih baš rekao da i Bajern i Juve imaju lak posao. Namučiće se oni, i to debelo! Ubjeđen sam da će Monako proći Juvea a dok će Bajern na velike muke proć. Barsa lagano prolazi, kao i Atleti.

                  Što se tiče Lige Evope, drago mi je da je jedan klub iz Belgije došao do 1/4 finala. Inače Viole ovo osvajaju.

                  Comment


                  • Cuj Barca i Atletico lagano prolaze, a Juve i BAYERN ce da se namuce mnogo

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Cuj Barca i Atletico lagano prolaze, a Juve i BAYERN ce da se namuce mnogo
                      Eto Juve je baš brilirao u grupnoj fazi, baš razbio. Bajern prolazi, ali neće mu biti lako. Nije Porto džabe došao do 1/4 finala. Ćolo će namudriti cijeli tim Reala, i imaju veći motiv, dok Barsa ima prejaku ekipu.

                      Uostalom svak ima svoje mišljenje, što tu izvodiš..

                      Comment


                      • Da da, Cholo ce lagano pregaziti svetski i evropski sampion, bas LAGANO...

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Da da, Cholo ce lagano pregaziti svetski i evropski sampion, bas LAGANO...
                          Druže moj, nije isto kad igraš kao ekipa il kao pojedinac... Eto toliko...

                          Comment


                          • Porto svake godine ima strasno laku grupnu fazu i imaju uvek solidan zreb u eliminacionoj fazi ali da namuce Bayern nikako.Monako ce se braniti sigurno u Torinu i tu ce biti tvrd mec ali mislim da Juventus uz igru iz Dortmunda moze da izbaci Monako bez vecih problema.Real ima dosta vremena da se vrati u formu ne bih ja njih otpisivao tako lako.PSG po meni u vleikom hendikepu posto ce kod kuce igrati bez Ibre ali videcemo kako ce se odvijati stvari.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Gagi mani se ovog, 4-5 account, ne znam kako mu već nije dosadno posle bana, da pravi novi account. U prazno pričaš. Trošiš tastaturu za džabe, čuvaj je za nedelju

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                Gagi mani se ovog, 4-5 account, ne znam kako mu već nije dosadno posle bana, da pravi novi account. U prazno pričaš. Trošiš tastaturu za džabe, čuvaj je za nedelju
                                Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha omg...

                                Comment

                                Working...
                                X