Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    E sad daj da izvucemo Porto ili Monako
    Jel ono bese u petak izvlacenje? Oko 12....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Jel ono bese u petak izvlacenje? Oko 12....
      Jeste

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        E sad daj da izvucemo Porto ili Monako
        Kakve smo srece izvlacimo Bayern ili Barsu,mada bih bio zadovoljan i sa PSZ-om
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Zamisli tog jada, svi priželjkuju Monako i Porto a kad ono sastanu se jedan protiv drugog.

          Jest da svi žele oba tima, ali realno obje ekipe imaju igrače koji mogu višak da naprave i uz sreće mogu izbaciti pojedine timove, odnosno sve osim Reala i Barse.
          Last edited by Dule Krtola; 18-03-15, 21:58.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Kakve smo srece izvlacimo Bayern ili Barsu,mada bih bio zadovoljan i sa PSZ-om
            Ma i Porto i Monako mogu da nas izbace, ali realno gledano bolje oni nego spanski giganti. Za Bayern me boli racku, nema vise Jupp-a, nema ni onog strasnog Bayerna

            Comment


            • Meni nekako viđen par PSG-Barcelona

              Comment


              • Zatvorena je tema sunce mu zarko, premsti post gde mu je mesto Brajki

                Comment


                • monako - atletiko
                  bajern - porto
                  real - psg
                  barsa - juve

                  Comment


                  • Spektakularan Hart, iako su igraci Barselone mogli mnogo bolje u bar 3 od onih silnih prilika. Generalno sam zadovoljan bez obzira sto je realizacija bila razocaravajuca. Nekada Hartu ne mozes gola dati, ima on te svoje momente.

                    Znalo se da ce jedna kamera biti rezervisana samo za Pepa.

                    [VINE]OV2mZledY25[/VINE]

                    Comment


                    • @Brajkula

                      Tevez 2 gola, jedna asistencija, plus se par puta posprdao sa ekipom. Najbolji igrač na meču, definitivno. Naravno da ne može sam igrač da pobedi ekipu, ne znam kako si to shvatio. Ali Tevez baš ružno izdominirao. Odvojio se ostalih. Da je recimo Ljorente igrao umesto Teveza, ne bi se ovako završilo verovatno, no da se ne igram šbbkbb. Naravno, to ne umanjuje timsku pobedu, zasluženo prošao Juve. Iskoristio ja hiperbolu da uzdignem Teveza od ostalih, ništa više.
                      Last edited by HeadBurn3r; 18-03-15, 23:35.

                      Comment


                      • Meni su Markizio, Vidal i Pereira sinoc iskidali, pogotovo ovaj prvi, i najvise njih i likujem za pobedu, ali eto mozda bih se jedino slozio za prvi gol Teveza, da ga nije da kako ga je dao na samom pocetku, ko zna kako bi se dalje tekma razvijala.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by The Avetinja View Post
                          Zamisli tog jada, svi priželjkuju Monako i Porto a kad ono sastanu se jedan protiv drugog.

                          Jest da svi žele oba tima, ali realno obje ekipe imaju igrače koji mogu višak da naprave i uz sreće mogu izbaciti pojedine timove, odnosno sve osim Reala i Barse.
                          Tako uglavnom i bude j**o mater
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Juce sam gledao Dortmund i nisam bio kod kuce, zasluzeno prosao Juve iako sam navijao za Borusiju, ali ocajno su igrali, razocarali su me...

                            Tek sada gledam higlightse od meca Barce- City, sta je branio Joe Hart ono nije moguce jbt

                            Jos jednom, Leo Messi Igra se covek...

                            Comment


                            • Barsa sinoc odlicno igrala,iako sam navijao za Siti,svaka cast Barseloni,mada su masili dosta prilika.Onaj omaseni penal je mnogo kostao Siti,jer da su dali tad gol,verovatno bi im se moral podigao i verovatno bi pruzili jaci otpor,a mozda i postigli jos jedan gol Koliko sam shvatio izvlacenje parova za cetvrt-finale je sutra

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Meni su Markizio, Vidal i Pereira sinoc iskidali, pogotovo ovaj prvi, i najvise njih i likujem za pobedu, ali eto mozda bih se jedino slozio za prvi gol Teveza, da ga nije da kako ga je dao na samom pocetku, ko zna kako bi se dalje tekma razvijala.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Dugo osporavani brat .
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X