Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rece Roj koji od znacajnijih dostignuca ima finale Uefa kupa sa Fulamom.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • S obzirom na stanje u nogometu kod nas, mafijase style Mamic, Suker itd. opcenito je palo zanimanje i naboj za reprezentaciju Hrvatske. Narihtani "izbornik" na lajni koji laje kad gazde Mamic, Suker i kompa Vrbanovic mahnu rukom, igraci pod ugovorima koji ne smiju pisnut, ultradesnicarski ispadi, budale tipa Corluka koji govore navijacima bukvalno da odjebu ako im se ne svida i skrivanje reprezentacije po malim mjestima tipa Osijek posto ne mogu vise napunit Maksimir itd. ovaj Euro ce se ispratit s ravnodusnoscu.

      Vjerojatno cu s drustvom negdje opalit rostilj, cugu pa popratit usput uz ostale tekme, ali cisto sudjelovanja u turniru i komentiranja radi popratit ce se Francuska reprezentacija pa sukladno tome ide i avatar.

      Comment


      • Rudiger pokidao ligamente na treningu Nemacke reprezentacije. Neće ga biti verovatno cele naredne sezone.

        Comment


        • Sada sam video da je selektor Severne Irske zapravo onaj čova koji je majstorski izlevatio Stanoja i Partizan, jedne tople avgustovske noći 2011. godine.
          sigpic

          Comment


          • Jos dva dana..

            Comment


            • Comment


              • Za koga navijate?

                Meni je Engleska favorit, a od drugih reprezentacija izdvojio bih Francuze i Portugal. Od autsajdera pratim Islanda

                Comment


                • Ja sam nekako ravnodušan , mada najdraže bi mi bilo da osvoji Italija
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Za koga navijate?

                    Meni je Engleska favorit, a od drugih reprezentacija izdvojio bih Francuze i Portugal. Od autsajdera pratim Islanda
                    Kao i uvek za Italiju
                    Na onom predictoru sam stavio da stizu do polufinala cak
                    Takodje cu pratiti Island, dosta gotivna ekipa.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Francuska naravno
                      sigpic

                      Comment


                      • Navijam protiv Albanije i Hrvatske
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Engleska, Nemacka i Portugalija...

                          Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

                          Comment


                          • Pošto je moja all-time najdraža reprezentacija Helenska otkrila u sebi "srpski sindrom" i uspela da ne ode na EP (što je ovog puta bilo teže nego izboriti mesto), vratiću se korenima i ovog puta biti uz Žabare.

                            E sada, što se tiče favorita, mislim da je nemoguće izdvojiti ga. Španci su ga silno poduvali pre dve godine, Nemci su bili neubedljivi da te Bog ubije, tako da mislim da ne mogu nikome dati tu etiketu. Neka bude da su Francuzi, čisto zbog domaćinstva, a znamo šta je bilo kada su prošli put bili domaćini. Englezi će se zakurvati negde između prvog i drugog kola i sa njihovom verzijom Pižona neće daleko odmaći; Kristijano će malo vući Portugalce, ali će se brzo smoriti i tu je kraj za njih.

                            Austrija, Poljska, Irska i Rusija bi mogle da nekog "većeg" otresu i nadam se da će neka od ovih ekipa dogurati do polufinala.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Za koga navijate?
                              Kako bih citirao Bodu Tajsonu:"Uvek za slabije i protiv sudije!"

                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Navijam za Francusku, a pored njih najdrazi su mi Engleska, Belgija i Rumunija.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X