Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Stvarno ne znam koji je kriterij za pozivanje nekog igraca, ali stvarno ne znam . Ciro Immobile igra ( odnosno ne igra ) u Sevilli prvi dio sezone, pa drugi dodje u Torino, odigra dvije dobre utakmice i povrijedi se, Belotti od 1. do 38. kola razvaljuje za taj isti Torino, ovaj ode na EURO, ovaj naravno ni na sirem spisku. Ali dobro, o Conteu svakako imam sve osim neko visoko misljenje .. O Pirlu i Giovincu necu ni da pricam, prvi je valjda zasluzio poziv ako nista zbog svega sto je dao Italiji, a Boga mi i njemu u Juventusu, a Giovinco, kao nije dovoljan pokazatelj MLS liga ? Taman da je kantonalna liga ono kako se on tamo sali je sigurno vrijedno toga da se nadje u 23..

    I u Spaniji ima dosta propusta, ali hajde tu je bar konkurenencija oooooooooooogromna, pa koga god da vodi neko bi falio, jbg .

    Zbog toga jos jednom ogroman respekt za Fernanda Santosa i igrace koje je pozvao, bas navijam da Portugal ode daleko, daleko .

    Ovo za Lassa je ogromna tuga, neopisiva

    EDIT: Tek sad vidim da je i Giaccherinija pozvao, nista idemo jos po Destra pa party moze da pocne .
    Jel on izostavio Bernarda Silvu ili sam ja nesto pomesao? I ako jeste, zasto?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • E vjeruj mi da ne znam, znam da dvojica Silva idu, jedan je Rafa, a drugi da li je Adrien ili Bernardo nisam upratio
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ne ide Bernardo, eto kiksa i kod F. Santosa
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Eh, koga bi izbacio da ubacis Bernarda ?

          Spoiler
          Samo nemoj reci Quaresmu
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Genije izostavlja jednog od buducih najboljih napadackih veznjaka na svijetu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Eh, koga bi izbacio da ubacis Bernarda ?

              Spoiler
              Samo nemoj reci Quaresmu
              Nikad Quaresmu da izbacim, nikad
              Necu da se ogresim o bilo kog, dosta ovih mladjih nisam gledao pa ne mogu da sudim, ali sam Bernarda sigurno ocekivao u timu
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Dobar je Bernardo, ali realno nije bilo mesta za njega, svi igraci u sastavu na njegovim pozicijama, su ili zbog iskustva tu, ili zbog veceg kvaliteta.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Jeste da je naš al realno Popivoda je zaslužio poziv

                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Vilšir iz mog ugla ne smeta...

                      Kad gledam tu repku za koju me inače totalno zabole mislim da je najbolje da igraju sa dva napadača,iza neki dijamant,kako je u nekom trenutku i sam Roj rekao,krila i nemaju neka

                      Kad je već to slučaj onda bi mi bilo logično da pozove Drinkvotera upravo zbog 4-4-2

                      On apsolutno nema nikakvu korist od Rašforda,samo ga vodi da sedi na tribine,kad će taj da mu igra pored Vardija,Kejna,Staridza pa i Runija

                      Ja već vidim kako će on da krene sa 4-3-3 i da sa tim neće da se proslavi,onda će u sred prvenstva tražiti formaciju
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        Vilšir iz mog ugla ne smeta...

                        Kad gledam tu repku za koju me inače totalno zabole mislim da je najbolje da igraju sa dva napadača,iza neki dijamant,kako je u nekom trenutku i sam Roj rekao,krila i nemaju neka

                        Kad je već to slučaj onda bi mi bilo logično da pozove Drinkvotera upravo zbog 4-4-2

                        On apsolutno nema nikakvu korist od Rašforda,samo ga vodi da sedi na tribine,kad će taj da mu igra pored Vardija,Kejna,Staridza pa i Runija

                        Ja već vidim kako će on da krene sa 4-3-3 i da sa tim neće da se proslavi,onda će u sred prvenstva tražiti formaciju
                        Mislis da bi Rashford isao da ne igra u Unitedu ili nekom drugom vecem klubu, pa kad vec vodi 5. napadaca bolje da je Defoa vodio. Henderson, Wilshir i Rashofrd su mogli da budu zamenjeni mnogo boljim igracima, pa bolje da je Antonia ili Noble vodio nego ove, a kamoli Drinkwatera.

                        Comment


                        • Džaba Saburo ceo svet to vidi i zna osim pijanca na klupi. Henderson i Vilsir nisu smeli da budu pozvani i to je to . Kao da je pozvan Jones umesto Smolinga. Glupost ali sta je tu je.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Thiago Motta je nova desetka Italije.

                            ''On nije tražio broj 10, već mu je ponuđeno, i on nije mogao da odbije. Broj na leđima ne znači ništa ako igrač ne opravda to na terenu'', rekao je Motin agent Dario Kanovi.
                            Last edited by Rossonero; 01-06-16, 18:57.

                            Comment


                            • Otvorena tema za Euro
                              www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                              Comment


                              • Tako je Rojo, pisaj po Gvardioli

                                Hodgson: "I'm comfortable that, whatever way we want to play, we'll be covered. Systems wins you nothing. Football players win you games."
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X