Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tarantula View Post
    Zidane, Figo, Raul i Salgado su zajedno osvojili Ligu Šampiona.
    Da znam jednom dok 2003 2004 nikakv rezultat u svi natecajna
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ali Barkli nema razloga da ide, jer ce desetku igrati Runi vjerovatno. Ali i Runi, dje ce Barkli? Popivoda je druga prica potpuno, za njega mora da ima mjesta u prvom timu.
      Verovatno ce Alli igrati ako bude uopste i postojala formacija sa 10-kom. Rooney ce ili biti onaj side vezni, sto je dobro resenje, ili levo krilo, sto dosta pricaju, mada je meni to absurd.

      Barkley ide jer moze sve iza napadaca da igra, plus je ofanzivno najpotentniji igrac kada ne racunamo napadace. To sto je malo priglup, i u ocajnoj formi, druga stvar.
      Milner, Dier, Hendo, Lallana, ima tu igraca tog tipa iako je Popivoda bolji od svih sem Diera. Milner je imao dobru, Lallana tu i tamo kao univerzalac, i ostaje ti Henderson koji je po meni taj igrac koji nije trebao ici, ali znamo vrlo dobro sto ide.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ne znam dal postoji zemlja u kojoj mediji tolko imaju uticaja na fudbal kao što je to na ostrvu

        Rašford za tri meseca prodje put od U18 preko prvog tima i na kraju ode na Euro,moli Boga da ne zaborave na njega već od septembra
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Wwilsir jedva odigrao par meceva ove sezone i ovaj ga vodi na prvenstvo....
          Morao je da povede Drinkwatera..
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ovaj Hodgson je totalno poludio.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Velika greska, Drinkwater odigra celu sezonu odlicno, a Wilshere par utakmica i dobije poziv.

              Ovaj izjavio da nece pratiti prvenstvo vec da ce letovati na Ibizi.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Haha ovaj brkati debil nije zvao Halilovica a je Corica i Roga. Ono govno ovoga prodalo a nije ovu dvojicu pa treba...
                Alen najbolji igrac tima iz Primere, pod ugovorom za Barcelonu a ova dva u Dinamu i oni ispred haha

                Comment


                • Italy coach Antonio Conte has announced his final 23-man squad for this summer’s European Championship.
                  Conte zelim ti da sto prije napustis EURO.

                  Goalkeepers: Gianluigi Buffon (Juventus), Federico Marchetti (Lazio), Salvatore Sirigu (Paris Saint-Germain)

                  Defenders: , Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Angelo Ogbonna (West Ham), Matteo Darmian (Manchester United), Mattia De Sciglio (AC Milan)

                  Midfielders: Daniele De Rossi (Roma), Alessandro Florenzi (Roma), Emanuele Giaccherini (Bologna), Thiago Motta (Paris Saint-Germain), Marco Parolo (Lazio), Stefano Sturaro (Juventus), Antonio Candreva (Lazio)

                  Forwards: Eder (Inter), Ciro Immobile (Torino), Lorenzo Insigne (Napoli), Graziano Pelle (Southampton), Simone Zaza (Juventus), Federico Bernardeschi (Fiorentina), Stephan El Shaarawy (Roma)

                  Comment


                  • Italijani, reklo bi se, nikada tužniji sastav - znači, minimum, polufinale.

                    Bez Markizija i Veratija će zaista biti povuci-potegni, pogotovo što će De Rosi i Mota morati da "izigravaju" dostojne zamene. Mada će najzanimljivije biti u napadu, bukvalno ne možeš proceniti ko će igrati.
                    Last edited by Crni Đorđe; 31-05-16, 21:06.
                    sigpic

                    Comment


                    • mali of

                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment




                      • E moj Brko, idu Cesc i stakleni Thiago, a Saul ostaje kuci.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • http://mondo.rs/a907688/Sport/Fudbal...EURO-2016.html

                          Ovako to rade Italijani.

                          Comment


                          • Tacno ne znas ko je veci retard od ovih selektora.Kakvi sve igraci ispadaju sa spiska.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Povredio se Diara, tako da se u francusku reprezentaciju vraća Morgan.
                              Najtuznija vest...

                              Mnogo sam se radovao njegovom ucescu na turniru, zasluzio je...

                              Comment


                              • Stvarno ne znam koji je kriterij za pozivanje nekog igraca, ali stvarno ne znam . Ciro Immobile igra ( odnosno ne igra ) u Sevilli prvi dio sezone, pa drugi dodje u Torino, odigra dvije dobre utakmice i povrijedi se, Belotti od 1. do 38. kola razvaljuje za taj isti Torino, ovaj ode na EURO, ovaj naravno ni na sirem spisku. Ali dobro, o Conteu svakako imam sve osim neko visoko misljenje .. O Pirlu i Giovincu necu ni da pricam, prvi je valjda zasluzio poziv ako nista zbog svega sto je dao Italiji, a Boga mi i njemu u Juventusu, a Giovinco, kao nije dovoljan pokazatelj MLS liga ? Taman da je kantonalna liga ono kako se on tamo sali je sigurno vrijedno toga da se nadje u 23..

                                I u Spaniji ima dosta propusta, ali hajde tu je bar konkurenencija oooooooooooogromna, pa koga god da vodi neko bi falio, jbg .

                                Zbog toga jos jednom ogroman respekt za Fernanda Santosa i igrace koje je pozvao, bas navijam da Portugal ode daleko, daleko .

                                Ovo za Lassa je ogromna tuga, neopisiva

                                EDIT: Tek sad vidim da je i Giaccherinija pozvao, nista idemo jos po Destra pa party moze da pocne .
                                Last edited by Dale; 31-05-16, 23:17.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X