Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup - Live thread

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto Kuzninskas nije igrao u prijasnjim utakmicama :zid:

    Comment


    • Originally posted by PiXarr View Post
      Sudija svira faul Hardenu a nije ni tako igraca,a ovaj ni da prigovori,cuti....e kad bi bili svi igraci takvi.... Mogu li Litvanci da izdrze do kraja???
      Harden inače jedan od igrača koji je nenormalno zainteresiran za obranu, da nekazem najzainteresiraniji u NBA(sto svakako znas jer ti to pratis)

      Comment


      • Slicna utakmica kao protiv Slovenije,i opet ce biti +30 minimum....
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by PiXarr View Post
          Slicna utakmica kao protiv Slovenije,i opet ce biti +30 minimum....
          Nije ovo nikako slicna utakmica, ono je sprdanje bilo, jer Slovenci nisu loptu mogli da uhvate. Litvanci ispod kosa imaju Lavrinovice i Valanciunasa, kao i duplo bolju odbranu od Slovenije.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Harden inače jedan od igrača koji je nenormalno zainteresiran za obranu, da nekazem najzainteresiraniji u NBA(sto svakako znas jer ti to pratis)
            Ne znam sta ti hoces od mene,prestani molim te da odgovaras na moje postove,samo sam rekao i dao primer kako treba igrac da razmislja i da se ponasa iako je sudija napravio gresku......
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Nije ovo nikako slicna utakmica, ono je sprdanje bilo, jer Slovenci nisu loptu mogli da uhvate. Litvanci ispod kosa imaju Lavrinovice i Valanciunasa, kao i duplo bolju odbranu od Slovenije.
              Prvo poluvreme je preslikano,a bice i drugo verovatno....Ne znam da li si gledao celu tekmu bila je ja mislim jos manja razlika na poluvremenu....
              Last edited by Brian McShtull; 11-09-14, 21:12.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Manimal i Splash brothers na nekom nivou, ostali slabo, pogotovo Rose koji je sve promasio, i Harden cija je odbrana na nivou rekreativca, sto je cak i pohvalno za njega.
                Cini mi se da ce Ameri ovo u drugom presuditi, i otici na +20.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Koja je Mijaljević kraljina, Antonio Dejvis

                  Comment


                  • [VINE]OzlzqOwdULV[/VINE]

                    Comment


                    • Usro nam se Jonas...

                      [VINE]OzLQ3wAWP0Z[/VINE]
                      Last edited by miloolja; 11-09-14, 23:15.
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Kako se poigravaju Amerikanci sa svima u prvom poluvremenu ali zato igraju maestralnu 3/4 gde lome mec.Nadam se da ce igrati protiv nasih u finalu i verujem da im nece biti lako jer i nasi vole da se naprze kad su autsajderi
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • [VINE]OzLtpKUjgXZ[/VINE]

                          Harden i odbrana
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Ajmo, srce na teren momci...fantasticni ste kako god se ovaj mec zavsio...
                            Last edited by Pertla; 12-09-14, 20:59.
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Sta radi Teo

                              Comment


                              • Mogli smo odmah na +15,ziceri Markovica,Raduljice i Kalinica plus 3/6 bacanja,ali sve u svemu dobra igra imamo ih....
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X