Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup - Live thread

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad bi kojom srećom Litvanci dobili Amere, pa da pokažemo svetu da se oduvek znalo odakle dolaze najbolji košarkaši.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Skokovi 50-28 ....
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kaku su ih naguzili jojjjjjj
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • au sto mi je zao sto su ispali... jadni

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Skokovi 50-28 ....

            Pored brace Gasol i Ibake.. Nestvarno

            Comment


            • Nece mi biti zao i ako izgubimo od Francuza u polufinalu,pobedili su i Spaniju i sudije zasluzuju finale....
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Takticki Francuzi nisu hteli da puste Irance da pobede
                sigpic

                Comment


                • bice napeto sa Amerima u finalu, Bircevic da schooluje Davisa...

                  Comment


                  • E pa da igramo ko ljudi tu košarku sa Francuzima u petak u 22h.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Spanija-Amerika bez problema igraju finale.Znas to i ti nego je euforija tu Ja sam ocekivao pobedu nad Brazilcima i SF,a bronza je dosta realna.
                      Hvala bogu pa si pogresio
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Kazu vratili smo se u vrh,pa mi smo i u Turskoj bili drugi....Mada nisu nam dali medalje....
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Je l moze bolji dan? Pobjedila Srbija a ispala Spanija
                          Jos u petak da dobijemo Francuze pa da napravimo lom u eeej jos petak pa bice ludnica. Idemo SRBIJA

                          Comment


                          • Adios Espana

                            Inace lep podatak da nam je ovo 4. 1/2 finale na poslednjih 5 svetskih sampionata

                            Vratili smo se mi u vrh jos 2009 sa srebrnom evropskom medaljom i 4. mestom na svetu (pokradeno)...posle nesto slabiji rezultati ali bez dosta vaznih igraca smo igrali...pa cak ni sad nismo kompletni a opet se sjajno nosumo sa najboljima
                            sigpic

                            Comment


                            • Plači, plači.. ti posebno plači

                              Spoiler
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Bogotac kosarke, spaner kakav se retko vidja

                                Comment

                                Working...
                                X