Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuo sam da je na par mesta izasao torrent za AC Revalations, ali na TPBu ga jos uvek nema... Aj ako je neko nasao dobar, neka ga postavi ovde...

    Comment


    • http://rarbg.com/torrents/filmi/down...a/torrent.html
      Ovaj je valjda dobar.
      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

      Comment


      • Obrnut Assasins Creed Revelations.




        Svaka cast ribi na glasu.

        Comment


        • Ko voli MMORPG igre, preporucujem.
          Taman da vidite kako je biti Superman

          Comment


          • I ja sam presao ac revelations,mogu reci da je najbolja igra koju sam igrao.
            FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

            Comment


            • Pa AC ima smeka, i meni se licno svidja prica, nikad ne staje, i uvek kad zavrsis igru, jedva cekas sledeci deo da vidis sta ce biti dalje, bar ja uzivam tako. Naravno, volim i da ih koljem.

              Comment


              • I used to be an adventurer like you, then I took an arrow in the knee.
                FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                Comment


                • ajde malo da ozivimo ovu temu:
                  igram igrice od svoje 4-te godine kada je cale kupio 486cu cuvenu . igrao sam sve legendarne igrice od super maria,monkey islanda,gods, lion king, shadow warrior do doom-a,wolfensteina i naravno mortal kombata
                  U poslednjih par godina su me smorile velike blockbuster igre jer vise nekako nije to to za mene.
                  Slabo koja igrica razradi pricu,likove -sve se to svodi na grafiku i lepe efekte i akciju. Moze se izdvojiti par igrica koje su me recimo zainteresovale
                  -bioshock
                  -legendarni half-life sa svim svojim nastavcima
                  -assassins creed

                  Umesto tih hitek 5+gb igrica , okrenuo sam se indie igricama. Indie igrice su kao sto im i ime kaze indipendent -nezavisne igrice koje prave nepoznati likovi u svojim kucama iz ljubavi ili zelje da se probiju i da se za njih procuje i cesto naprave igricu bez pomoci sponzora ,a naravno ima i situacija kad se raspise konkurs i kad neko prikaze svoje ideje nekoj kompaniji jer ne moze da finansira ceo projekat.
                  Svake godine se okupljaju na IGF festivalu http://www.igf.com/ gde se nagradjuju najbolje igrice u raznim poljima.
                  Evo samo da izdvojim igrice ovoga tipa koje su do sada mene odusevile:
                  - World of Goo http://www.youtube.com/watch?v=-A_JfkzPwww
                  - Cave Story ,fenomenalna igrica koja me je odusevila. Samo jedan lik je napravio,sve sam decko trebalo mu par godina. Tipicna old school igrica sa fantasticnom pricom i muzikom http://www.youtube.com/watch?v=Cr0CCkH49g0
                  - Super Meat Boy- my kinda game -jedna od onih igara zbog koje cete pozeleti da razbijete kompjuter,bolece vas prsti,mrzecete sebe ali cete obozavati igricu...http://www.youtube.com/watch?v=snaionoxjos
                  - N ,jedna od mojih omiljenih igara,sve sto vazi za gore pomenutu vazi i za ovu. Fizika u ovoj igrici je odradjena brutalno,i akcija u njoj je mnogo dobra. http://www.youtube.com/watch?v=VtpMHpMs-DQ
                  - Machinarium, puzzle igrica,point and click,prelepa grafika, sve rucno crtano
                  - Limbo, takodje puzzle igrica

                  Ako neko igra ove igrice, voleo bih da cujem vase misljenje, isto tako predlozite neku igricu za koju mislite da je odlicna a u ovom fazonu,bas je neka susa zavladala ne mogu nista da nadjem a bas mi se igra sad zimi

                  p.s. jedva cekam da izadje focking DIABLO III
                  Last edited by prskaj; 20-12-11, 16:29.
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Do sad si u Diablu imao normal>nightmare>hell, u diablo III posle hella ide brutal!

                    Jedva cekam da izadje igra, em sto cu verovatno kupiti original, a drugo, necu da se skidam sa kompa, ima da izginem igrajuci je.

                    Comment


                    • @ terminator
                      Jesi li igrao Metro 2033? Po avataru osjecam da jesi

                      @prskaj
                      Sto se tice Limba, zastekao sam negdje na 60 % igre, ono stvarno je*e u mozak
                      Last edited by Drunken Whaler; 20-12-11, 18:01.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Nisam igrao, je l' to neki laseri i ta cuda ili neka normalna oruzija bliza ww2?

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Nisam igrao, je l' to neki laseri i ta cuda ili neka normalna oruzija bliza ww2?
                          Nista od toga. To ti je apokalipsa, zivot nakon nuklearnog rata. Nekoliko ljudi se povuklo i zivi u "Metro", jer je na povrsini radijacija. Oruzje je improvizovano, uglavnom AK-47 i neke sacmarice... Tu grupu ljudi napadaju mutanti... Zatim grupa "stalkera" penje se na povrsinu kako bi pronasla neku knjigu koja ih moze spasiti itd itd... A inace, radnja se odvija u Moskvi. Igra je mnogo stravicna, ima nekih horror scena.
                          Mnogo je dobra. Postoji i knjiga Metro 2033 (po njoj je radjena igra), a postoji i njen nastavak Metro 2034 ;)
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            Nista od toga. To ti je apokalipsa, zivot nakon nuklearnog rata. Nekoliko ljudi se povuklo i zivi u "Metro", jer je na povrsini radijacija. Oruzje je improvizovano, uglavnom AK-47 i neke sacmarice... Tu grupu ljudi napadaju mutanti... Zatim grupa "stalkera" penje se na povrsinu kako bi pronasla neku knjigu koja ih moze spasiti itd itd... A inace, radnja se odvija u Moskvi. Igra je mnogo stravicna, ima nekih horror scena.
                            Mnogo je dobra. Postoji i knjiga Metro 2033 (po njoj je radjena igra), a postoji i njen nastavak Metro 2034 ;)

                            Hvala na odg, skinucu je. Posto mi se kenja od tih premodernih igrica sa jebanim laserima.

                            Comment


                            • ako moze neko da mi pomogne bio bih bas zahvalan:
                              naime imam par problema sa kompjuterom:
                              1. kada kucam(bilo gde) kucam normalno i onda random ne otkuca nista sekund,dve i onda otkuca sva slova koja sam otkucao ali ne u tom redu. evo naprimerats se ava sedkad kucam bez stajanja i ne razmisajlm
                              E znaci moze da mi se desi kad upalim komp da kucam bez tog problema,normalno ali kad se problem javi onda se dese jos neke stvari
                              2. gde god da kliknem u folderu ili bilo gde- oznaci/selektuje mi sve fajlove pre toga
                              3. ne mogu da restartujem kompjuter(preko ono start opcije ne mislim na dugme) nego samo da shut down uradim
                              Formatirao sam razne windowse<brisao snimao pokusavao svasta ali problem se opet javlja dobicu nErvni slom molim za pomoc
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Meni se desavalo to za kucanje, cas pise cas nece, i uvek je problem bio virus.

                                Comment

                                Working...
                                X