Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Online Igrice

    Hajd ako neko hoce

    Pass dzo

    http://www.haxball.com/?roomid=95625...804&pass=1
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Re: Online Igrice

      http://www.haxball.com/?roomid=c37e2...3c2&amp;pass=1

      dzo
      sigpic

      Comment


      • Hoce li neko Haxballa mozda ?
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Ljudi dajte neke igrice,smorio sam se ko pas...Samo da ne zauzima preko 2gb,mrzi me da skidam

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ljudi dajte neke igrice,smorio sam se ko pas...Samo da ne zauzima preko 2gb,mrzi me da skidam
            Assasins Creed, sva 3 dela prelaze 2gb, ali vredi.

            Ili, ako hoces neku igru da mozgas, sto ja licno volim, vidim koliko sam zardjao, Dracula, definitivno.

            Comment


            • Sledeci

              Salim se Dzoni,ne igraju mi se ni jedna ni druga...ja bi nesto kao Diablo 2

              Comment


              • Hahahha znaci razmisljanje ti bas ne ide.

                Naravno sala, a nesto slicno Diablu, pa znas kako, imas tonu igrica na tu foru, ali meni su sve odvratne. xD Videcu da prodzaram nesto pa da ti javim. ;)

                E,da! Ima jedna igra, koja je do jaja dugacka, i zaista treba da joj se posvetis da bi orbnuo. Morrowind Elder Scrolls III i nastavak Bloodmoon. Kad obrnes prvo, sa istim likom ides dalje na taj nastavak, tj ostrvo Bloodmoon. Nije bas kao Diablo, vise je iz 1- og lica, ali isto ides, tuces se,budzis lika, imas dosta guildova, skillova i tako.

                Comment


                • Ne volim ni to...kao Gotik i Oblivion...ocu nesto kao Diablo,Dungeon Siege,Neverwinter nights...mada nemoj da se cimas,meni se tako jedan dan nesto desi i istripujem da mi se igra nesto,vec drugi dan shvatim da imam NBA2k11 i da mi nista vise ne treba

                  Comment


                  • Igraj se sa curom mame i tate

                    Skines FM 11 i kad nadjes normalan javi mi na pp
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Igram se JC,ali moram nesto da radim kada se ne igram mame i tate

                      FM 2011,sam igrao i dosadio mi-lak je mnogo. Ne znam gde sam ga skinuo,nisam siguran,a ne bih da te zajebem jer sto se tice FM-a,svaki 10 torent radi pogledaj na www.btjunkie.org ;)

                      Comment


                      • Ma kupio sam ja FM 11,ali rusku verziju kod koje se pojavi eror nekad u toku igrice,onda sam izbrisao kompletnu igricu i skinuo sa neta,ali kad god krenem igrati pojavi se taj eror,tako da sam batalio igricu,ovo mi je prvi FM u zadnjih 6-7 godina da ga skoro nikako nisam igrao.

                        A vjeruj mi najbolje se igrati mame i tate,nikad ne dosadi
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • To jest,nikad ne dosadi

                          Ma problem sa fm2011 je sto su idioti izdali prerano sa puno bagova,imao sam isti problem i jos mnoge druge...i onda ga nisam igrao 3,4 meseca i skinuo neku novu verziju koja je skroz popravljena,nema bagove...ili je to patch,nisam siguran cackaj po forumima nekim,siguran sam da ces lako naci odgovor

                          Comment


                          • Ako imas odviska para kupi World of Warcraft i garantujem nekoliko meseci bez razmisljanja o drugoj igrici
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ma necu da placam Ne morate vise da odgovarate,igram NBA...proslo me Salim se,nacicu ja vec nesto ;)

                              Comment


                              • Titans quest je dobra igra
                                Mada ima i Sacred koji je na istu foru, samo je malo duza igra.
                                Obe su na foru Diabla2....
                                Pogledaj malo na youtubu kako izgledaju pa skini

                                Comment

                                Working...
                                X