Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li neko Huawei P9 lite?

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Imam ja, prezadovoljan sam sa telefonom

      Comment


      • Sutra mi stize u servis verzija od 3gb. Vidim, svi ga bukvalno hvale koji su ga koristili ili koriste. Dugo vec gledam za telefon I nikako nista da upadne normalno I skorije vidim Xiaomi Redmi Note 3 I Xiaomi Redmi 4. Opasno sljakaju, opasna baterija ali tanki su sa kamerom. Razmisljao sam se da li da prelazim sa Galaxy S3 na Redmi 4, posto me je RN3 odbijao sa svojon veličinom ekrana koja je 5.5 inca ali nesto mi se nije rizikovalo da predjem na telefon koji mozda ima losiju kameru od S3. Tako pre neki dan vidim Galaxy J7 I P9 lite. Tako da sam se odlučio na P9 lite, cak ga I Bencmark sajt preporučuje kao veoma dobru kupovinu.

        Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ja ga imam oko 3 meseca, stvarno sam prezadovoljan, radi ko svajcarski sat. Bio sam u dilemi isto koji da uzmem, prvo sam hteo J5 ili J7 posto su to sve slicne specifikacije ali sam na preporuku uzeo ovaj i nisam se pokajao. Plus ko ima mogucnost da uzme crni treba obavezno jer je stvarno jedan od lepsih telefona, jos uvek nisam masku kupio jer mi bas lep ovako bez

          Comment


          • Narucio sam beli pa crni silikon, ipak crno bela kombinacija tako mi je I na S3

            Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Uzeo sam telefon,za sada su utisci sjajni

              Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Comment


                • Ako je neko zainteresovan za tablet - http://www.olx.ba/artikal/24060325/p...d-pmt5877-duo/. Samo BiH.
                  Vrlo malo korišten.

                  7" 1280x800, Dual Core 1.6 GHz, RAM 1GB, ROM 8GB, Quad Core GPU Mali-400MP4, HDMI.
                  Last edited by Tarantula®; 02-01-17, 15:38.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Ljudi imam problem..upali mi se komp ali nece da pokrene nijedan program,znaci prikaze sve ikonice ali ne otvara nista..
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Originally posted by miha92 View Post
                      Ljudi imam problem..upali mi se komp ali nece da pokrene nijedan program,znaci prikaze sve ikonice ali ne otvara nista..
                      Verovatno moras sistem da obaras. Ali ajde da ne idem odmah laksim putem. Jesi instalirao nesto u skorije vreme, ili skidao sa neta? Moze biti da je virus u pitanju.

                      1. Restartuj komp
                      2. Pritiskaj f8 da bi usao u safe mode.
                      3. Kad ti se podigne sistem u safe modu, uradi sledece
                      Udji u start ->all programs ->accessories->system tools ->system restore

                      Setuj na datum pre nego sto ti se taj problem javio, na dan ranije. Pre toga obavezno prebaci na fles ako si radio nesto bitno na kompu izmedju danas i tog datuma koji si namestio.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Cackala je sestra nesto po netu i kad sam ja seo nije htelo nista..verovatno je virus..aj probacu ovo pa javljam
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Probao sam sad i nece da otvori safe mode,imam windows 10
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Duže vreme mi se ekspresno puni hard disk ničim izazvan, ili sam bar tako mislio. Kontam virus neki, krenem u istraživanje, naiđem na acestream cache.. 50gb. Elem, ako ga koristite i primećujete da vam se puni prostor iz čista mira, da znate do čega je.

                            Btw, Nokia (manje-više) se vratila. Sutra izlazi Nokia 6, ali samo za Kinesko tržište za sada. Na prvi pogled super specifikacije za 280e, ali nije baš tako. Čitam da Snapdragon 430 nema trika da iznese 4gb RAMa, a postoji dosta upitnika i oko kamere, koju nije radio Carl Zeiss. Najavili su još nekih 5 telefona za ovu godinu, videćemo kakav će im biti flagship. Zaintrigiran sam svakako

                            Comment


                            • Pametno Nokia vrsi nadam se veliki povratak... Prvo plasiraju telefon srednje klase po solidnoj ceni u odnosu na ono sto pruza. Dosta solidan hardver, da je bolji procesor bio bi vrlo respektabilan... Dizajn pomalo konzervativan ali valjda mora tako, idu maksimalno oprezno dok se ne vrate i opet ne polude

                              Jedva cekam taj flagship

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Kakva bre Nokia. Za 300e kod nas uzmes nov ovaj http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5s-7260.php najjaci proc trenutno u Androidu, glava da ne boli i da ga furas tri godine!

                                Comment

                                Working...
                                X