Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo ga nedje kupili u isto vrijeme, ali ima jos sa foruma koji ga koriste. Bez premca najbolji mid range smartphone na svijetu. Jednostavno ne mogu da zamislim da ovaj telefon moze imati bilo kakvih problema u buducnosti, podrska je nenormalna i imace je godinama jos.

    Apsolutna dominacija u Indiji, RN4X koristi 7.2%, na drugom mjestu je ponovo Saomi, ovoga puta sa Redmi 4X koji koristi 4.5%, a na trecem Samsung J2 kojeg u Indiji koristi 4.3% ljudi. Zahvaljujuci RN4X i R4X Saomi je postao drugi najveci brend u Indiji, Samsung drzi 24% ukupnog trzista, Saomi ima 17%, Vivo je na 13%, Oppo na 8%.

    A cijena za MI A1 je fantasticna, 195 eura.



    Sjutra je ono najvaznije, MI MIX 2 predstavljanje.
    sigpic

    Comment


    • Inace ovaj lik prekucava i donosi sta sve Saomi radi, a nije humano sta ljudi sve proizvode. Mi Home Store ima sve.
      Spoiler
      sigpic

      Comment


      • Mi MIX2



        Spoiler












        Mi MIX2 Special Edition with full ceramic body!



        Spoiler















        Mi Note 3





        Spoiler















        Mi Notebook Pro





        Spoiler



























        sigpic

        Comment


        • A Crna Gora? Vladane?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • A Vladan kao i Kinezi, vesto su izbegli da napisu kolika je baterija u specifikacijama. 3400 mah, na takav ekran, ima dva puta da se puni na dan. Sta bi sa onim jedini u svetu 836 SnapDragon-om? Palo u vodu.

            Comment


            • Kvalkom zvanicno objavio da nece izbacati 836, bas cudno sto ga nema u Mi MIX2 845 je na redu i bice u Mi7

              Sto se baterije tice to je lose, ali da vidimo rezultate i koliko ce sota izvuci, 835 je svakako masu efikasniji od 821.

              Ono sto je najjace je sto 5x ima masu vise sota od A1, sto znaci MIUI gazi cisti android
              sigpic

              Comment


              • It looks like the Mi A1 is fast flying off the virtual shelves. The phone is already out of stock on Mi.com and Flipkart. The next sale on Mi.com is scheduled for September 19 at 12PM IST.
                Ocekivano, ljudi su ludi za stock androidom, samo ne znam zbog cega
                sigpic

                Comment


                • https://www.instagram.com/p/BY7NGHPnZqO/

                  Hahahah

                  Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Hahaha sram bilo Apple sta su nazvali Iphone 8, pa ovo nije ni Iphone 7s. Propadaju polako, ako, ako
                    sigpic

                    Comment


                    • Je l ima neki Šaomi do 4,5 inča da valja?
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Uvek ispred ostalih. Vrh!

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Uvek ispred ostalih. Vrh!
                          U cemu ? Jedino sto su izbacili kao novinu koja do sada nije vidjena na drugim telefonima jesu ovi emoji putem kojih mozes sebe prezentovati kao animirano g. koje se krevelji ili majmuna, konja i sl. Ali ova iphone osmica im je pobedila
                          Last edited by Lion; 13-09-17, 10:22.

                          Comment


                          • " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Sve mogu da razumem, ali ovaj crni pravougaonik .

                                Nema nam nesto Denija, da od njega cujemo i nesto pozitivno o ovom uredjaju

                                Comment

                                Working...
                                X