Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj Saomi Redmi Nout 4eks nije nijednom zakucao cetiri mjeseca od kad sam ga kupio, imao do sad tri apdejta, sa Marsmeloua presao na Nugat, trenutno mi je baterija na 20%, na bateriji je dan i 18 sati, devet sati sota. Ovi oko mene sto imaju Ajfon pune ga kad dodju s posla, a bio im na punjacu cijelu noc. I to Ajfon 6, sedmica moze od jutra do mraka. Dobar taj AjFejl. I mala mu je cijena.
    sigpic

    Comment


    • Inace sem LG L7 meni nijedan android nije zakucavao. Ali LG je sranje i tad i sad. Kapa dolje za G2 jedino.

      Mada i L7 ne izgleda kao igrackica AjFejl4
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ajfejl 4 i 5 nisu telefoni, to su igrackice. Preslatki da se daju nekom djetetu da se igra sa njima i kao javlja na telefon. Medeno su mali, debeljuskaati i slatki.
        Zasto igrackice?
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Видим има и овде анти-Андроид пропаганде.

          Чињеница је да батерија на Ајфону је крш и свако ко има иста обавезно купи преносни пуњач.

          Comment


          • Brate 3.5 inca, ono je smijesno malo i debelo, ajde petica i lici na nesto ali cetvorka je presmijesna
            sigpic

            Comment


            • Ja ne ugasim aplikacije po mjesec dana.

              Neki dan naka zenska uzela telefon, otvorila upaljene app i kaze ti nisi normalan, jer navikla kod sebe kad koristi android odma pogasi sve app
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Видим има и овде анти-Андроид пропаганде.

                Чињеница је да батерија на Ајфону је крш и свако ко има иста обавезно купи преносни пуњач.
                Inace salu po strani brutalan sistem i zategnut do maksimuma, ali me jako nerviraju ljudi koji ga koriste, a koriste ga samo zbog jabuke i da ga izbace u kaficu da drugi vide da imaju Ajfon. Onda dodju i kukumacu sto ne mogu pjesmu da skinu i postave je kao zvono ili da odgledaju film, mada ko oce da gleda i yt na cetvorci good luck with that.

                Kolega ima cetvorku odavno, to je bas presmijesan telefon za danasnje uslove, telefon mu je stalno na punjacu, uzasno je spor i toliko je mali da me je sramota. Sto se baterije tice ona je generalno uzasna na svim flagshipovima.
                sigpic

                Comment


                • Ja ga zbog jabuke nisam uzeo, al dobro ja sam muhanat. Ja necu peglanja. Daj meni da ja radim sve bez peglanja, platit cu vise bez problema
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Inace salu po strani brutalan sistem i zategnut do maksimuma, ali me jako nerviraju ljudi koji ga koriste, a koriste ga samo zbog jabuke i da ga izbace u kaficu da drugi vide da imaju Ajfon. Onda dodju i kukumacu sto ne mogu pjesmu da skinu i postave je kao zvono ili da odgledaju film, mada ko oce da gleda i yt na cetvorci good luck with that. Kolega ima cetvorku odavno, to je bas presmijesan telefon za danasnje uslove, telefon mu je stalno na punjacu, uzasno je spor i toliko je mali da me je sramota. Sto se baterije tice ona je generalno uzasna na svim flagshipovima.
                    Истина, али када сам радио тест iPhone 6 и xperia z5, мој Сони га је развалио, свуда је бржи притом батерија је ненормално боља. Ако нађем неку особу која има седмицу, једва чекам да и то тестирам.

                    Comment


                    • Casti izuzecima naravno Aki

                      Inace 90% ljudi koji koriste Ajfon na Balkanu, isto kao i i Samsung flagshipove koriste telefon da bi palili salfije, pisali poruke na viber i mesendzer, ne znaju sta je vots ap i slikali hranu i noge za instagram. I za takvo koriscenje telefona oni daju 700 plus eura

                      I da, telefon nikad, ali nikad nece moci da pravi slike kao kamera. Posebno ne u slabijem osvjetljenju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne koristim ni ja ni 30% njegovih mogucnosti.

                        Poruke, zovi, prati trendove, social media, citam knjige preko ibooksa i jos ako imam sta reklama na fejsu da imam fino da ispratim desavanja.

                        Od app koristim ovih par za editovanje slika i to je to.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Brate 3.5 inca, ono je smijesno malo i debelo, ajde petica i lici na nesto ali cetvorka je presmijesna
                          Pa i dalje mi nisi pojasnio zasto je igrackica i za malu decu? Zato sto nema dovoljno veliki ekran da mogu igrice da se igraju komforno na njemu?
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Pa i dalje mi nisi pojasnio zasto je igrackica i za malu decu? Zato sto nema dovoljno veliki ekran da mogu igrice da se igraju komforno na njemu?
                            Zato sto je presmijesno mali telefon za odraslog covjeka. Posebno kad vidim odraslog covjeka od 190 cm i 110 kila da ga koristi. Na tolikom telefonu nista komforno ne moze da se radi, za djecu kad prave igracku telefona da kobajagi pricaju prave ga u toj velicini. Mali, a debeo nenormalno.

                            Igrice cini mi se nisam pominjao i ios nisam sporio
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zato sto je presmijesno mali telefon za odraslog covjeka. Posebno kad vidim odraslog covjeka od 190 cm i 110 kila da ga koristi. Na tolikom telefonu nista komforno ne moze da se radi, za djecu kad prave igracku telefona da kobajagi pricaju prave ga u toj velicini.

                              Igrice cini mi se nisam pominjao
                              Telefon nije modni dodatak. Ko ima debele prste jbga, onda mu treba veci ekran. Meni je eto smesno kad vidim nekoga da jedva drzi telefon u ruci i pitam se zasto to sebi radi. Moja sestra kad je kupovala sedmicu htela je meni da da 6, al sam odbio jer ne volim velike telefone, niti mi ti veci ekrani daju neku prednost. Sto manje i kompaktnije, to bolje.

                              Al to za razloge kupovine ajfona si u pravu, kapiram da zato imas neku odbojnost prema istom. Ja kad sam dobio peticu, prvo sto sam uradio je kupovina maske da prikrije jabuku
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Sestica je bjudifl dou, barem meni
                                SE mi je pregrdan iako je masina telefon, ali taj izgled mi ue ocaj i sile nema da bih ga zbog toga kupio, a sestica i sedmica stvarno izgledaju fenomenalno i premocni su telefoni.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X