Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Jel zna neko kako da gledam serije online, sve je blokirano ovde, skoro svaki player...

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    HBO go i Netflix(ja ga nemam), ali bukvalno za siću imaš sav sadržaj na 5 uredjaja (tako je za HBO go), za mene vrhunska stvar.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kako ide Gagi, kajes li se sto ranije nisi presao kod nas, MI MASTER RACE
      Odusevljen sam zaista, radi kao sat, baterija odlicna

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Vidim ja da Mi6 moze da se nadje na kupujem/prodajem za 315 evra, da mi bas treba novi telefon verovatno bih ga vec danas narucio.

        Kroz nekih godinu dana planiram da uzmem novi telefon i pridruzicu se Xiaomi klanu.

        Comment


        • Samo obrati paznju koji gledas, jer ima i verzija sa 4GB.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Vidim ja da Mi6 moze da se nadje na kupujem/prodajem za 315 evra, da mi bas treba novi telefon verovatno bih ga vec danas narucio.

            Kroz nekih godinu dana planiram da uzmem novi telefon i pridruzicu se Xiaomi klanu.
            Et tu, Ricma, fili mi?
            Last edited by kronostime; 04-05-18, 07:57.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Kako ide Gagi, kajes li se sto ranije nisi presao kod nas, MI MASTER RACE
              Bog xD

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Et tu, Ricma, fili mi?
                Ja sam vec dve godine u taboru Kineza, samo cu da promenim brend.

                @Bojana

                Jeste, taj koji sa 4 giga je 315, dok sa 6 kosta kod tog lika 360. Mada jesam naleteo na jednog lika koji verziju sa 6 GB prodaje za 320 evra. Malo su mi se izmesale cene.

                Comment



                • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Boom, Mi A2 stize sa SD 660!

                    Cisti android, 8.1
                    Procesor Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260)
                    Grafika Adreno 512
                    Verzije sa 6gb-128gb i 4gb-64gb memorijom
                    Kamera Dual:12 MP (f/1.8, 1/2.9", 1.25µm) + 20 MP (f/1.8, 1/2.8", 1.0µm), phase detection autofocus, 2x optical zoom, LED flash
                    Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, panorama
                    Video 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@120fps
                    Prednja kamera 20 MP (f/1.8, 1/2.8", 1.0µm), 1080p, Auto-HDR
                    Baterija Non-removable Li-Ion 3010 mAh battery
                    Cijena oko 250 eura

                    Baterija najveci problem, jeste 660 stedljiv ali nije stedljiv kao 625. Ipak za razliku od prethodnika ima bolju kameru, bolji cpu, duzu podrsku od googla, a isti ovakav telefon izlazi i sa miui os, Mi 6X
                    Mislim da ce bolje biti ove godine uzeti RN5. Veca baterija, kamere su tu negde, a SoC je slicnih performansi. S obzirom da ce biti custom romova, ne vidim neku prednost kod A2 u odnosu na RN5.

                    Jedino, jedino sto mi je prednost je sto je izradjen ceo od alu, dok je RN5 sakacen sa plastikom gore i dole. Mogli su ga iz jednog dela odraditi.

                    Comment


                    • Jel Redmi Note 5 isto sto i Redmi 5 Plus?
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Nije. Bolji je Redmi Note 5. Kamere mnogo bolje i procesor.

                        Comment


                        • Aha. Ja koliko sam bio shvatio, Redmi Note 5 je za kinesko trziste, Note 5 Pro je za Indiju a Redmi 5 Plus za Evropu. Prave malu zabunu slicnim oznakama. Nisam upoznat da li ce Note 5 i Pro doci na nase trziste i kada.
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • RN5 Pro nece doci na nase trziste.

                            RN5 Global (language pack + B20 Band (podrska za evropske mreze) dolazi kod nas.

                            6X nece doci, ali ce doci u vidu A2 kao i njegov stariji brat A1.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                              Nije. Bolji je Redmi Note 5. Kamere mnogo bolje i procesor.
                              Jeste Redmi note 5 isto sto i Redmi 5 plus. Potpuno isti telefoni indenticnih specifikacija, samo pravljeni za razlicita trzista.
                              Ti pricas o Redmi note 5 pro. Taj telefon je nesto bolji od maloprepomenutih sa procesorom novije generacije, vise radne memorije mislim i interne. Verovatno te to zbunilo, a i mnoge ljude zbunjuje jer Saomi kao u ostalom i jos neki proizvodjaci voli da se igra sa tim nazivima tipa nije sija nego vrat.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Bolje da kazem u pravu si, nego da ti sad ostavljam linkove

                                Comment

                                Working...
                                X