Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za iPhone, posto ne znam koji fon Ljuba ima...aplikacija music player, pretražuje se muzika na YT, ubaciš u playlist-u i pustiš pesmu. Čim je ucita celu, možeš posle da slušaš i offline! Genijalna stvar! Imam vec preko 600 pesama tako. I nije samo pesma vec i video, takodje može da se sluša u pozadini a ne kao YT.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • To znam. Mislio sam neki brzi nacin kao sto valjda moze na ajfonu.
      E to sto je gigsy rekao ocu.

      Comment


      • Pa moze ovdje, do sat vremena konvertuje pjeske, probaj, sve ovo ispadne 79 mb

        https://www.onlinevideoconverter.com/mp3-converter

        https://www.youtube.com/watch?v=Be-cVDmuHQE
        sigpic

        Comment


        • http://app.yoump34.com

          Comment


          • Fala ljudi. Nesto ce se smisli.

            Comment




            • Mi6 protiv ostatka sveta

              Comment


              • Ljubo imaš i keepvid, isto preko njega odeš na yt i možeš pesmu po pesmu da skidaš a takođe može i cele playliste..

                Comment


                • Овако, имам једно питање за вас мало упућеније.

                  Ствар је у томе што уђем на YT апликацију, пустим неки клип и једноставно стиснем "Home button" и вратим се на почетак, онда 2х брзо стиснем исто и ради YT у позадини и радим шта год хоћу док иде музика у позадини. Чак могу и да закључам телефон.

                  Оно што мене интересује, је л' ово нека врста бага као што мислим да јесте или опште позната ствар за рад YTa у позадини? Иако сам мало гуглао, сумњам да је ово друго.

                  Comment


                  • Koliko znam, do skoro, youtube aplikacija nije dozvoljavala rad u pozadini.

                    Ako YT nastavlja da radi i nakon sto zakljucas telefon, rekao bih da je definitivno bag u pitanju.

                    Comment


                    • Dobar ti bag. Inače, bolja kamera je na iph6s+ nego na iph7plus. Brat ima 6s+ i poredili smo sa mojim, ovde na sedmici ima neki bag kad se preliva svetlost, dok na šestici ne. Mislio sam da je do mog telefona, a onda sam naleteo na YT potvrdu baš oko toga. Ne znam da li je generalno bolja, ali zbog toga ostavlja bolji utisak.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Preliva svetlost? Jel može prevod na engleski ili da vidim o čemu se radi?


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • Ubedio drugara da uzme Xiaomi Redmi Note 4X, hteo da uzme skuplji model Samsunga a i ovako o kuburi sa parama tako da sam mu dao odlican predlog.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Dobar ti bag. Inače, bolja kamera je na iph6s+ nego na iph7plus. Brat ima 6s+ i poredili smo sa mojim, ovde na sedmici ima neki bag kad se preliva svetlost, dok na šestici ne. Mislio sam da je do mog telefona, a onda sam naleteo na YT potvrdu baš oko toga. Ne znam da li je generalno bolja, ali zbog toga ostavlja bolji utisak.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Вала јесте, не жалим се

                            Comment


                            • Evo par munja od večeras
                              Spoiler




                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                              Comment


                              • Treba mi pomoc nekog ko se razume u kompijutere i instaliranje

                                Posto imam 2 kompa(1 jaci i 1 slabiji), prebacio sam iz jaceg kompa graficku u ovaj slabiji, i taj jaci komp je funkcionisao na INTEL HD 4000, tj. na integrisana je bila. Posto ovaj drugi komp slabiji koristim, odlucio sam da prebacim ovu graficku AMD RADEON HD 6570 u ovaj jaci komp. Ubacio sam, i kompijuter ga prepoznaje, cak mi neke igrice koje nisu htele sada rade na jacoj rezoluciji.
                                Moje pitanje glasi, da li mi treba ponovno instaliranje drajvera za ovu graficku, jer ako sam vec imao ovu graficku na jacem kompu verovatno su tu drajveri jos tu, jer ih nisam deinstalirao, posto sam ja slab sa tim instaliranjem i ne bih hteo da nesto zeznem.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X