Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebas da instaliras poslednje drajvere koji su izasli za tvoju graficku na sajtu Radeona kada je prebacujes u novi komp zato sto drajveri se ne vezuju za karticu, jer ti drajveri ostaju na kompu gde si ih instalirao.Nadam se da da sam te dobro razumeo.

    Comment


    • Aha kontam, nasao sam neki AMD autodetect, valjda ce mi on reci koji su drajveri potrebni da skinem i da instaliram. Nadam se da instalacija nije komplikovana jer ja se stvarno slabo razumem u to.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Treba mi pomoc nekog ko se razume u kompijutere i instaliranje

        Posto imam 2 kompa(1 jaci i 1 slabiji), prebacio sam iz jaceg kompa graficku u ovaj slabiji, i taj jaci komp je funkcionisao na INTEL HD 4000, tj. na integrisana je bila. Posto ovaj drugi komp slabiji koristim, odlucio sam da prebacim ovu graficku AMD RADEON HD 6570 u ovaj jaci komp. Ubacio sam, i kompijuter ga prepoznaje, cak mi neke igrice koje nisu htele sada rade na jacoj rezoluciji.
        Moje pitanje glasi, da li mi treba ponovno instaliranje drajvera za ovu graficku, jer ako sam vec imao ovu graficku na jacem kompu verovatno su tu drajveri jos tu, jer ih nisam deinstalirao, posto sam ja slab sa tim instaliranjem i ne bih hteo da nesto zeznem.
        moras opet taj drajver na slabiji da instaliras

        Comment


        • Hvala na savetima, uspeo sam da instaliram drajvere i sada radi bolje.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Da budem iskren ne secam se bas puno kakvo je bilo pre stanje u Telekomu zato sto sam bio tolerantnija i strpljivija osoba, ali sada moram da kazem da su naspram SBB-a uzasni.Bas mi se precesto desava da mi se ne ucitavaju stranice i da brzina bas previse varira i to se precesto desava.Cesto mi se gubi konekcija, samo sto ne kazem sebi jedva cekam da se vratim na kablovski net.Cekam da vidim kakva ce da bude situacija na kompu.

            Comment


            • Najbitnija stvar kod njih a tice se neta jeste brzina.

              Nemas 10Mb vec do 10Mb. Sto bi znacilo, ako se nalazis 400m od centrale i na staroj si centrali ti maltene imas dial up. Jer su im lose parice, tj nemaju dovoljan broj parica da bi se tebi povecala brzina. Da ne ulazim u detalje..

              SBB je mama sto se toga tice, imas lepo kabl koji ti ide u ruter. i koji povezujes sa kompom. Evo standardica koliko ti kazu. 10Mb, 20MB...

              Bas danas pricam sa Sikijem, kaze on da je VIP sada bomba. U zavisnosti od lokacije.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Imate opciju dodji i probaj na mesec dana sve besplatno, pa iskoristite i vidite gde se krećete, pričate, pijete kafu, kakav je signal i kako vas čuju. Ja imam sve pohvale za Novi Sad, Beograd imam drugara koji je tamo isto nema problema, ali da se ne zeznete kao ja sa telenorom, uzmite tu promociju i probajte.

                Pričam za Vip.


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Najbitnija stvar kod njih a tice se neta jeste brzina.

                  Nemas 10Mb vec do 10Mb. Sto bi znacilo, ako se nalazis 400m od centrale i na staroj si centrali ti maltene imas dial up. Jer su im lose parice, tj nemaju dovoljan broj parica da bi se tebi povecala brzina. Da ne ulazim u detalje..

                  SBB je mama sto se toga tice, imas lepo kabl koji ti ide u ruter. i koji povezujes sa kompom. Evo standardica koliko ti kazu. 10Mb, 20MB...

                  Bas danas pricam sa Sikijem, kaze on da je VIP sada bomba. U zavisnosti od lokacije.
                  Pretera ga malo, ja bas radim na tome, nije dial up
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • SBB je majka svih interneta kod nas. Uopste ne postoji neko ko moze da im se priblizi sa brzinom, kvalitetom usluge, cenama i odnosom prema korisnicima.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Samsung Galaxy J7 2017, jel ima neko? Kakav je, iskustva?
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Samsung Galaxy J7 2017, jel ima neko? Kakav je, iskustva?
                        Apsolutno preskup. Za te pare (225e sa garancijom) imas xiaomi mi5 na primer sa 3gb rama, 4k videom i snapdragon 820 procesorom.

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Samsung Galaxy J7 2017, jel ima neko? Kakav je, iskustva?
                          http://www.gsmarena.com/samsung_gala...prime-8314.php Bas danas razmisljam vrijedi li za ovo da dam 240 eura,nekako se i meni cini da ne vrijedi bas toliko

                          Comment


                          • Drugar kojeg sam ubedjivao da uzme Xiamoi Redmi Note 4x, na kraju resio da da 65 evra vise za taj Sljamsung koji spominjete.

                            Comment


                            • Izglupirao se, J serija je bas sranje. Ne znam bas taj model kakav je, ali J3 i J5 ocajni uredjaji za toliko koliko kostaju. Moj RN4X jede J3 i J5 s pola snage u svim kategorijama.
                              sigpic

                              Comment


                              • J3, J5, J7 2017 su dobri ove godine i svakako su u tom cenovnom rangu najbolji. Posto kod nas nema zvanicno kineza i nema garancije na njim, Samsung-ova J serija je najbolja iz te klase telefona.

                                Comment

                                Working...
                                X