Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije note, ali ovo je vrhunska ponuda, do kraja maja vazi

    http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi...p-1029236.html

    Mada ima i note na istom sajtu, mislim da je ovo gore best buy.
    Last edited by s_hyperion; 21-05-16, 08:38.

    Comment


    • Moraces da postavis ponovo link, pise Access Denied.

      Comment


      • Redmi 3 ima jednu od najbrutalnijih baterija koju sam video. Opusteno par dana, kao 3310

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Moraces da postavis ponovo link, pise Access Denied.
          Samo udri enter u address baru.

          Comment


          • Ako je nekom dosadio stock font https://play.google.com/store/apps/d...nstaller&hl=sr root obavezan!

            Comment


            • https://www.erevollution.com/en/register/13830 ИДЕМО СЕ РЕГИСТРОВАТИ СВИ..СРБИЈА ТЕ ТРЕБА!!! У ТЕШКОЈ ЈЕ СИТУАЦИЈИ
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • volim da igram igrice na raznim sajtovima online
                  ja volim biti ovde sa vama

                  Comment


                  • Treba mi neko ko se razume u kompove, laptopove. Imam u biosu neku opciju dvmt pre allocated i mogu da biram od 64mb do 512. Sta mi savetujete da stavim?

                    Inace laptop je u pitanju. Asus neki

                    Comment


                    • To ti je Dynamic video memory technology. Stavi 256 MB, da neopterećuješ previše. Kontam da ne koristiš toliko 3D.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Googlam malo o tome i o integrisanoj i ovoj drugoj (mnogo jacoj) kartici pa rekoh hocu da iskoristim laptop najbolje sto mogu.
                        Podesio sam u nvidia 3d settingsu da mi koristi samo ovu jacu karticu a ne integrisano smece i rekoh da vidim sta mogu u biosu da uradim. Kad sam usao bilo mi je na 64mb i plasim se da promenim

                        Znam da se izrazavam ko retard, ali to i jesam kad je tehnologija u pitanju

                        Comment


                        • Ima li neko da igra OSM (online soccer manager) pa da napravim veceras, sutra ligu da igramo malo ?

                          Comment


                          • Pa ovaj Pokemon GO nije normalan. Znam da nema poente kod nas igrati jer, pa ne može se baš kod nas igrati, nema smisla jer balls nisu raspoređene po lokacijama(hmm, bar koliko ja znam), vrijedi skinuti i bar osjetiti koliko je ludo. Zamisli, tamo gdje se može igrati, sastane se 50-ak ljudi, stranaca, na istom mjestu da pokupe pokemona.

                            Spoiler
                            Pošto je preko Google Play-a dostupan sam u SAD-u i ubrzo u Britaniji, mi moramo skidati apk fajlove
                            Andorid - apkmirror.com
                            Ovdje imate objašnjeno kako da skinete na iOS, i ostale sitnice oko igre link



                            Comment


                            • Prokleti Bootloop stigao i moj G4, dugo je i izdržao, 9 mjeseci... Probao manuelno vratiti na tvorniča podešavanja ali ne uspijeva, kada god dođem do zadnje koraka da potvrdim reset sve se zaledi i ništa se ne dešava. Sreća pa još imam garanciju, ali me strah da se takvo nešto ne desi kada istekne garancija za 3 mjeseca, šta ću onda... Niti mogu roditeljima na oči sa mrtvom ciglom od 350€ u ruci, niti ga mogu prodavati nakon 9 mjeseci.

                              Comment


                              • Ima neko One M8?
                                Jutros sam ga dobio i nece da puni preko svog punjaca, tj. hoce ako ne radim nista s njim i to veoma sporo puni. Punjac od 1A, a puni sa drugim punjacem koji sam kupio u nekoj radnji, punjac je 2A. Problem kod ovog punjaca je sto izazivo lagove na telefonu, ne samo ovom nego na jos 2-3 telefona, dva androida i jedan windows.
                                Sta moze da bude?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X