Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa moraću, a to sam radila pre 3 meseca.

    Adblock mi dobro radi i ne otvara nikakve reklame.
    Last edited by miloolja; 29-04-16, 20:26.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Imam jos jedno pitanje.
      Koliko mi je zaista potreban telefon od 32 GB? Tacnije, koliko je tesko napuniti 10 GB prostora koji se dobije kad se od 16 oduzme sistem?
      Vredi li 7000 dinara?
      sigpic

      Comment


      • Zavisi od toga koliko muzike slusas i koliko koristis kameru za snimanje. Onda to ode jako brzo Zasto ne uzmes nesto prima SD kartice, za oko 2000 moze da se kupi kvalitetna od 32GB.

        Comment


        • Ako ne planiraš čuvati 500 pjesmi na njemu, 500 slika sa tvoje kamere, i aplikacije od nekoliko GB, onda ti nije potrebno. Ali, uzeću primjer LG G3, 16GB i 32GB verzija, od 32 radi osjetno, osjetno bolje kada ga upregneš i pokreneš neku zahtjevniju aplikaciju ili više njih u isto vrijeme. Što više memorije i više RAMa, to bolje.
          Last edited by Bastia33; 30-04-16, 10:08.

          Comment


          • Nikakve aplikacije, bar ne planiram za sad, standardne chat aplikacije, 30-40 pesmica i standard slike sa kamere, video je prava retkost.

            @Zdravkelja

            Pa ovaj 5X ne prima kartice.
            sigpic

            Comment


            • Zdravkelja aplikacije uvek delom idu na memoriju telefona. I svaki update samo jede memoriju. Meni recimo Chrome na telefonu pojede najviše mesta.
              Klipovi Siki znaju da žderu memoriju. Meni sa Samsungom A3 klip od 1 min zna da zauzme do 300mb . A znaš i sam da A3 ima lošiju kameru. Ne smem da zamislim koliko bi zauzeo sa boljom kamerom.

              Trenutno ti je i 16gb dosta ali znaš i sam kako sve to napreduje i koliko se razvija za godinu dana verujem da će haos biti

              Kako samo 40 pesama? Pa toliko mi ima lista za trcanje. Dok dodam Rock, BS, Gibonnia napuni se preko 200 lagano :duplivinjaksmajli:
              Last edited by l1m4r; 30-04-16, 10:22.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ako ćeš uzimati 5X, obe verzije ti imaju po 2GB RAM-a, tako da ti je manje-više svjedeno, ali opet možeš doći u situaciju sa 16 da mu napuniš memoriju i počne ti štekati i sve što obično ide uz punu karticu. Kolika je reazlika u cijeni? Ako nije velika, uzmi 32 i budi miran.

                Originally posted by l1m4r View Post
                Kako samo 40 pesama? Pa toliko mi ima lista za trcanje. Dok dodam Rock, BS, Gibonnia napuni se preko 200 lagano :duplivinjaksmajli:
                617 pjesama bič and counting...
                Last edited by Bastia33; 30-04-16, 10:30.

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Imam jos jedno pitanje.
                  Koliko mi je zaista potreban telefon od 32 GB? Tacnije, koliko je tesko napuniti 10 GB prostora koji se dobije kad se od 16 oduzme sistem?
                  Vredi li 7000 dinara?
                  Kako 7000? 40 odnosno 50e je razlika izmedju 16gb i 32gb 5x 250 je 16, a 32 290-300.

                  Inace uzmi 32 i miran si. Pogotovo sto si sto se tice update-a na nove androide (N(utella) i O(reo)) miran 2 godine, tako i sa telefonom.

                  4k snimis malo i odeeeee memorija.
                  Pa ovaj 5X ne prima kartice.
                  Ja sam isto bio tako bezao od telefona koji nemaju kartice, ali kada mi je jednom, pa drugi put geknula kartica sa pesmama, hiljadama fotki i video zapisa, rekao sam da nikad necu vise uzeti memorijsku karticu.

                  Kao prvo brzina upisa ne moze da se meri, a da ne pricam o kvalitetu.
                  Last edited by Ser Deni ®; 30-04-16, 11:12.

                  Comment


                  • Bezobrazno skup ovaj iphone SE, doduse i ocekivano od Apple ali preko 350 evra ne bi smeo da ide i pored vrlo dobrog hardvera...
                    4 inca je odavno prevazidjena dijagonala, to je neko moje misljenje, mozda neko voli kompaktnije

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    Last edited by Miletić; 30-04-16, 14:48.
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • SE ne bi nikad uzeo. Em malen telefon, em samo hardverski pojacan 5S

                      Cekam da vidim kakvo ce sranje da naprave sa sedmicom, jer kako leakuju podaci nikako mi se ne svidja ni izgled, a ni ostale zajebancije.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Postoje ljudi koji vole da imaju neko normalno telefonce, a da imaju top under the hood. Treba ciglu nositi u sorcu preko leta.

                        Svakako ce SE naci svoje poklonike, koji zele dobar telefon, dobar izgled (6 i 6s su extra ruzni u odnosu na 4/s, 5/s) i da mogu da koriste jednom rukom.

                        Comment


                        • S7 je ionako najbolji telefon na trzistu, brutalna kamera i ekran, brzina, nenormalna prodaja, daju ti VR uz njega, napokon jedan telefon ima sve. Mada i M10 raznosi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo da nema touchwiz i da ne pocne da zabada posle mesec dana. Posle 20-ak dana treba restart.

                            Jedino HTC 10 i Nexus 6P ove godine su po meni dobri.

                            Comment


                            • Ocigledno zele da vrate zivot u verovatno najlepsi model koji su izbacili - 5/5s, mnogi ne mogu da prezale taj dizajn koji je zaista i meni bolji od 6/6s... Ubacili su dosta jak hardver, po performansama tu negde izmedju 6 i 6s a baterija bi trebalo da bude ozbiljno dobra s obzirom na malu dijagonalu ekrana... Nije losa ideja ali 4 inca je smesno a o ceni da ne pricam


                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Znam nekoliko ljudi koji ga imaju, to je brutalan telefon. Do sad im zastekao nije, mada svaki android ce zapeti kad-tad, ali ovo sto su uradili je nenormalno nesto. Nezapamcena kamera prije svega. Ako mu padne za godinu dana cijena kao ostalim S modelima uzimam ga.

                                Drzi Samsung ruzno monopol nad trzistem, ali su sa ovim posebno zgazili.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X