Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne smijem pisnut da sam htio i ovaj novi da uzmem, al cu sacekati ipak iducu godinu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ne smijem pisnut da sam htio i ovaj novi da uzmem, al cu sacekati ipak iducu godinu.
      Uzmi bre brate jedan za kancelariju , jedan za kuću jedan za bičarke iz kafića
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ne smijem pisnut da sam htio i ovaj novi da uzmem, al cu sacekati ipak iducu godinu.
        Prodas stari i dodas. Cak to ima smisla sada.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Prodas stari i dodas. Cak to ima smisla sada.
          Neće moj brat da se zajebava tako , on stari donira u dobrotforne svrhe i uzima tri nova #pišajposirotinji
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • To je i bio plan, almi treba para za nesto drugo
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Evo ga isti Wenger , ima milionsku rezervu a neće da potroši pare za tri ajfona .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Sta ce mi tri ajfona?

                Samo pametno trosenje para
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Sta ce mi tri ajfona?

                  Samo pametno trosenje para
                  Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Uzmi bre brate jedan za kancelariju , jedan za kuću jedan za bičarke iz kafića


                  #toetospesakdasetrljamo
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ušao mu Wenger pod kožu kažem ja . Prvi da imaš za poslovne razgovore sa raznim šeicima . Kad te zove tamo neki El Sambadi a ti da mu se javiš sa nekim Huavei traktorom ne može prosto . Drugi za porodične stvari ili razgovore i to lepo umrežiš milina . A treći kad odeš u kafić pa baciš onako ključeve od Audija i staviš tri ajfona na sto pa kad krenu maloletnice da te saleću kao da si bio neporažen u sezoni 03 / 04
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Gangara danas gasi igricu ahhahahaha
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                        Imam neku varijantu da uzmem bolji telefon. Opcije su mi Huawei P8 i Samsung A5 (2016) ? Unaprijed hvala za savjet!
                        Samsung ti je sigurica, tu ne mozes da pogresis. Uzeo je moj drug taj a5 2016, nisu ga nesto drasticno poboljsali u odnosu na ovu moju prethodnu a5 verziju, ali cinjenica da je bolji, a i elegantnije izgleda i kao novinu ima opciju da otkljucas telefon otiskom prsta. Brzo okida, neces imati taj problem.
                        Last edited by Lion; 04-09-16, 11:37.

                        Comment


                        • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                          Ovo mi je preko mtela, na ugovor, tako da nema Nexusa u ponudi. Kod sonyja me nervira to sto kamere sporo slikaju. Eno i M5 isto. Sad me zanima cija brze slika, P8 ili A5? Recimo, od sonijevih Z3 compact me izadje isto koliko i ova 2.
                          Sto ne bi uzeo http://www.mtel.ba/webshop-privatni-...-se-16gb/933/2 ?

                          Kamera je od poslednjeg iPhone-a 6s, sve ima sto i 6s, samo je u lepsem kucistu? Mislim da bi ti bio idealan. Ista je cena u moj mix net. A okida brze i od P8 i od A5 (16), a i bolja je kamera.
                          Last edited by Ser Deni ®; 04-09-16, 12:34.

                          Comment


                          • samsung galaxy alpha aka dominator. Daleko ispred svog vremena

                            Comment


                            • I sa baterijom od par sati, jeste svakako ispred svog vremena, jer telefoni u ovom vremenu drze solidno

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                I sa baterijom od par sati, jeste svakako ispred svog vremena, jer telefoni u ovom vremenu drze solidno
                                Sto se tice baterije, naravno da se ne moze meriti sa ovim azdajama sto su skoro izasli. Mene licno radi odlicno, znaci ne par sati, vec mnogo duze. Mada ima onih koji se bas zale na bateriju, ne znam sta je razlog. Neki kazu dobra, neki suprutno.

                                Comment

                                Working...
                                X