Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I meni moj brate....jako ce me obradavati vijest,da vise onaj amater nije na klupi + da se skartira polovina igraca,postepeno.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Auuu kako je polomio nogu igrač Kjeva. Auuuu 18+

      Comment


      • Mnogo mi je milo sto je Ervin Zukanovic ove sezone standardan za Chievo.Decko je iz Zeljeznicara otisao u Kortrijk da bi presao poslije u Gent,a onda je dosao u Chievo na posudbu gdje ce sve su prilike ostati.Inace je stoper i tu je vrlo dobar,a evo i na lijevom beku vise nego solidan generalno ove sezone.Imao sam priliku ljetos s njim da pricam i da se malo druzimo i mogu samo da kazem da je krvavi radnik i da je cvrsto odlucio u Kalcu da uspije,a samim tim i da se vrati u reprezentaciju gdje mu je apsolutno i mjesto

        Vidim Rudy malo i Paredesu priliku dao...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kakvo je govno ovaj Naingolan znaci uzas,mrsko mi ga je gledati i retko iritantan lik,za ovo je trebao crveni dobiti

          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • U sta se pretvorio fudbal jbt, preko 2 dana ovakve povrede i startove... Ovo je za zatvor ...

            Comment


            • Ne lupajte života vam dok nešto ne utvrdite dobro. Na loptu išao Najngolan i ovaj je nekako uvrnuo preko lopte. Baš šteta za ovog mladića.

              Last edited by HeadBurn3r; 08-03-15, 15:23.

              Comment


              • Niangolan nista kriv nije, ali kakav baksuz ovaj momak, ovako da slomi nogu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Niangolan nista kriv nije, ali kakav baksuz ovaj momak, ovako da slomi nogu
                  Još mi nije jasno kako je moguće da neko ima ovako krhku nogu.

                  Comment


                  • Isao na loptu ipak,nije se videlo tako an onom snimku sto sam okacio ali svakako pregrubo su isli obojica a decku zelim brz oporavak,kakva steta.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Kakva sve bijeda igra za Napoli ovo nije istina
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Ne lupajte života vam dok nešto ne utvrdite dobro. Na loptu išao Najngolan i ovaj je nekako uvrnuo preko lopte. Baš šteta za ovog mladića.

                          I ja msm da nije imao nameru da ga povredi, ali ovaj start je cist crveni i par tekmi kazne, da se ne lazemo.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Official: Cagliari sack Zola

                            Comment


                            • Sei forte Federico!

                              Comment


                              • Kako lepo Biglia uhvati volej sa 16ak metara. Bas lep gol...
                                Ovo obecava jos golova u prvom...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X