Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa naravano da smo neverovatni u odbrani kad nas napadaju sa polumrtvim Totijem, prošlo vreme čovek, mada ne treba potcenjivati majstora može "onaj" momenat da mu dođe.

    Comment


    • Juve nije dugo bio jaci,barem meni...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Jaooo golcine Karlitosaa
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Juve sa Kontijem uvek pre ovog rugla od fudbala pod Alegrijem.

          Je li bio neki usporeni snimak? Je li zakačio Torosidis onog igrača? Ne znam ko je bio.

          Comment


          • Zato sam i rekao meni...ja sam odusevljen kad ekipa igra ovako kao sto oni sada igraju,sve pod konac picikato sto bi neki rekli

            Ponavljao se snimak par puta,ali ne mogu nikako fino da vidim je li potkacio Vidala Grk
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ovakav mec ocekujem i sa Dortmundom,braniti rezultat iz prvog meca i cekati kontru.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Juve nije dugo bio jaci,barem meni...
                Ako gledamo ove tri poslednje sezone i ovu četvrtu, ova ja top. Ali meni kao dokaz nije ova utakmica, jednostavno ne može Roma da konkuriše bez napadača, sa ekipom koja u napadu ima Teveza, Ljorentea i Moratu. Ma jači Juve od Rome na svakom mestu, od golmana do jedanestice.

                Meni je dokaz da smo keva ove godine bio meč u Napulju, koliko godina unazad ja otpisujem te bodove koji su nam realno i najteži od kada su se milanski giganti srozali. Tom meču bih dodao i gostovanje, tradicionalno neugodno, Fiorentini.

                Na kraju, iako je izgubio Super kup, Alegri iako osporavan mora da se pohvali za dosadašnje, ako ništa gurnuo je mrtvi 3-5-2 u drugi plan, ako ništa Juve je za razliku od prošle godine zanimljivo gledati, a prošla godina je bila godina rekorda 100+ bodovi, levo desno. Ubijao me prošlogodišnji jednodimenzijalni Juve, ubijao, dosta ličio na Kapelov ona zvani "1:0".

                EDIT: Čist faul kod crvenog.
                Last edited by Brajkula; 02-03-15, 21:31.

                Comment


                • Ma naravno,uopste ja ne mislim to eto zbog danasnje tekme nego to je moj generalni utisak...

                  Mislio sam da ce Allegri imati problema da odrzi ekipu zivom nakon silnih trofeja i uspavanke na neki nacin,ali je on to cak podigao na veci nivo jer igraju mi bolje(imaju i plan A i plan B sto vidimo veceras),LS djuskaju dosta dobro vidjecemo sta ce biti,kup polufinale...ne moze da se pozale ni oni sto ga bas ne vole
                  Last edited by AK47; 02-03-15, 21:35.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Zato sam i rekao meni...ja sam odusevljen kad ekipa igra ovako kao sto oni sada igraju,sve pod konac picikato sto bi neki rekli

                    Ponavljao se snimak par puta,ali ne mogu nikako fino da vidim je li potkacio Vidala Grk
                    Dobro igraju odbranu, nema tu šta. Evo zatvorili Romu potpuno. Ali što kaže Brajki i nije nešto teško zatvoriti Romu sa starcem u napadu, indisponiranim Žervinjom i impotentim Ljajićem. Pa Roma nije mogla Parmi da da gol na svom terenu. I Kijevo zna da igra odbranu sa 10 igrača u odbrani.

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      Dobro igraju odbranu, nema tu šta. Evo zatvorili Romu potpuno. Ali što kaže Brajki i nije nešto teško zatvoriti Romu sa starcem u napadu, indisponiranim Žervinjom i impotentim Ljajićem. Pa Roma nije mogla Parmi da da gol na svom terenu. I Kijevo zna da igra odbranu sa 10 igrača u odbrani.
                      Pa i nismo vas nešto zatvorili

                      Comment


                      • Hahhaha jebem ti mrtve prekide da ti jebem,vi sa igracem manje primate gol od likova koji nisu sutnuli nijednom na gol kad su bili sa svih 11 igraca,bravo.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Dobro igraju odbranu, nema tu šta. Evo zatvorili Romu potpuno. Ali što kaže Brajki i nije nešto teško zatvoriti Romu sa starcem u napadu, indisponiranim Žervinjom i impotentim Ljajićem. Pa Roma nije mogla Parmi da da gol na svom terenu. I Kijevo zna da igra odbranu sa 10 igrača u odbrani.
                          Pirlo slabiji ove sezone vidno,Vidal ni sjena onog igraca nije,Asamoah starter u povredama,Llorente isto dosta losiji ove sezone...

                          Znas kad bi Conte odigrao utakmicu sa Borussiom da mu ovi sansu ne naprave.Protiv Atletica igrali u egalu,a to je TOP ekipa u Evropi realno,medju najjacim nema tu sta

                          Evo Keita 1:1
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Pa i nismo vas nešto zatvorili
                            A jedino je ovako moglo da se da gol.

                            Comment


                            • Kjelini opet kriv.

                              Nema veze i da se izgubi ova, totalno nebitna utakmica.

                              EDIT: Čisto da se pomene i kod gola Rome može da se vodi diskusija o tome da li je bilo faula nad Kaseresom.
                              Last edited by Brajkula; 02-03-15, 21:40.

                              Comment


                              • Ma bitna je tekma, bitno je da se ne izgubi. Ne mozes sa igracem vise igrat ovako, daj pritisnite malo jebala vas letargicnost

                                Comment

                                Working...
                                X