Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by b64Milos View Post
    Je l' imaju pravo otkupa?
    Nemaju, imaju dogovor da Salah ostane do leta na pozajmicu, a ako doplate 750,000£ onda ga mogu zadrzati i tokom 2015/2016 sezone.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Sramotna igra Milana.

      Evo ga Destro zabija za 1-0 , ali i dalje stojim iza toga da je ovo sto igraju sramota.

      Drago mi je zbog Destra ali nedopustivo je da jedan Empoli bude bolji na tvom terenu skoro citav tok meca... 22 utakmica ove sezone i 22 razlicita postava Milana, neprofesionalizam
      De Jong vec cini mi se sedmi (7) ili cak osmi (8) ! kapiten Milana u ovoj sezoni, CIRKUS

      EDIT: bio je ofsajd kod gola Milana
      Last edited by Miletić; 15-02-15, 13:44.
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • 2 gola Nianga za Djenovu, sta ce on Milanu jaka konkurencija u napadu jbg
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Roma opet nereseno,nisu mogli ni slabu Parmu da pobede kuci
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Roma opet nereseno,nisu mogli ni slabu Parmu da pobede kuci
            Oborili mi tkt, no ko ga cara, 4 uzastopni.

            Comment


            • Roma,Inter,Milan nikad na tiket,ne mogu da navijam za protivnicke timove,zato izbegavam da ih igram
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Slab pocetak za nas,ali Markizio u svom 200. nastupu postigao gol.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • E vid ovog Harigrivsa, e bas si Harigrivs

                  Comment


                  • Pirlo izgleda kao da ce da umre za par minuta...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Znao sam da ce promasiti,igamo ko ku...c veceras.Cezena bolja bila.Kad god je Roma kiksnula,mi smo imali lake protivnike koje nismo uspeli da pobedimo i da se odvojimo.Alegri majstor za gubljenje titule.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ali kakav je cirkusant Bonucci svaki duel s Djuricem je izgubio veceras,a i kad ima loptu njegova rjesenja su Boze me sacuvaj
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ogbona se plasi lopte,Bonuci kiksara nevidjena,Pirlo udavi loptu,znaci covek je prespor na terenu,mislim da je doslo vreme da ide u penziju,Vidal je u kanalu vec dugo vremena.Pogba odigrao slabo danas,Ljorente imao jedan dobar potez na mecu kad je primio loptu i napravio penal koji je promasen ma uzas.Morata pokazao najvise na terenu,a brat Alegri pravi izmene u 87. minutu kao da ce za tih 5 minuta uraditi nesto.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ali kakav je cirkusant Bonucci svaki duel s Djuricem je izgubio veceras,a i kad ima loptu njegova rjesenja su Boze me sacuvaj
                            Ne spominji mi ga Tezak fail od defanzivca

                            Comment


                            • Osetan pad i igri Juveta ove sezone. I očekivalo se to po odlasku oca i dolasku one neznalice. Što je dobro po Juventine je to što je Roma posle poraza od Bajerna još gora od Juventusa. Ovakav pad u igri stvarno nikad nisam očekivao. Nikad Rudi neće osvojiti skudeto kad ove sezone nije uspeo da iskoristi ovu situaciju.
                              Last edited by HeadBurn3r; 15-02-15, 22:35.

                              Comment


                              • Jesu uzasni ovi rezultati Rome, ali da se ne lazemo..

                                Castan, Maicon, Holebas, De Rossi, Pjanic, Strootman, Totti, Iturbe, Ibarbo, svi oni fale, a uz to dodati da su danas Doumbia i Gervinho igrali, iako su tek u petak stigli u Rim, a Rudi koliko god genijalan bio tesko je i njemu s ovim sto sad ima da ostvaruje neke rezultate..

                                Kad se svi ovi vrate, nema dileme da ce biti bolje, puno bolje
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X