Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba bolje protiv Dortmunda,plasim se svakog kornera i kontre,skripi odbrana samo tako.
    Pirlo bio najbolji veceras,posle dugo vremena jedna njegova dobra partija.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • [VINE]OQuIwe7eWp9[/VINE]

      Comment


      • Kako li je Albanac uspeo da izlaže Rodrigeza i Varelu Još doveo i svog zemljaka Lilu koji je poznat zbog "dron zastave"...
        Last edited by Il Capitano; 21-02-15, 13:30.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • "Ja sam jedan od najboljih,kopirao me i Conte...
          Sa ovim igracima koje ima Mancini na raspolaganju,ja bi napravio bolje rezultate..."

          Walter Mazzarri, 2015. n.e.
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Parma izbačena iz Serije A!

            Comment


            • Jel zna neko kada ce se mec izmedju Sapm i Djenove odiigrati?

              Comment


              • Originally posted by Dzonil View Post
                Jel zna neko kada ce se mec izmedju Sapm i Djenove odiigrati?
                24.2.2015. 18:30

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Steta bas,u velikoj su krizi i od sjaja do ocaja.
                  Evo jedan odlican tekst o njima zaista jedan veliki klub koji sam dosta postovao i koji je izgradio velike igrace.
                  http://www.b92.net/sport/teme/djukic...&nav_id=960457
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Macari za 15 meseci nije uspeo sa Interom da veže 3 pobede u Seriji A. Stil igre je bio gori od Empolija (koji igraju odlično ove sezone), izgubio je od Parme 2:0 i stalno je želeo defanzivno orijentisani igrači da mu se dovode i gotovo uvek je igrao sa samo jednim pravim napadačem. Marš bre!

                    Naši mediji žure sa eliminisanjem Parme. Ali da im se dešava ovo da ne mogu ni utakmicu da organizuju, nemam reči... Treba ih kazniti žestoko. Imali su preko 150 igrača pod ugovorom, u nekoliko klubova su ih slali, nisu im ni dali zato dozvolu za LE. Dugogodišnje loše upravljanje klubom koje je kulminiralo sa ove 2 mafijaške prodaje za mesec dana. Nije mi ih žao uopšte...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Koliko vidim dobice pozajmicu od Fudbalskog saveza Italije od 5 miliona evra sto bi trebalo da bude dovoljno da privedu kraju sezonu, u smislu organizovanja utakmica i propratnih troskova

                      zao mi je Parme mada ne toliko kao kluba vec sto je to jasan pokazatelj gde se danas nalazi Calcio
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Da li ova mrtva Roma planira da ne igra više remije

                        Ako bog da da ispadnete iz lige, kada ne možete da pobeite Veronu
                        Last edited by Lord Aleksoni; 22-02-15, 15:53.

                        Comment




                        • Pesmica za Garsiju,nije Juve kriv sto Roma ne moze da pobedi vec igra nereseno stalno.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Sad bi neki dusebriznici mozda rekli da je Mo Salah bolji za Fiorentinu nego Cuardado jer im je rijesio evo dvije utakmice u nizu,a ovu je jos s klupe usao

                            Ja sam od onih sto je sretan jer je Salaha krenulo u novom klubu,mnogo dobar igrac...

                            Moram da dodam u stilu Brajka nesto.Dosao prosjecni sin PL-a u Kalco i prelazi igricu s pola snage

                            edit: Sramotno sam izmalerisao ovo jadnoj Fiorentini haha
                            Last edited by AK47; 22-02-15, 21:46.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Da je Salah igrao 90 minuta, Fiorentina bi ovo 3 razlike uzela..

                              Frajer je svaki, ali svaki put otkako je usao nanizao par igraca i stvorio nesto ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Salahova najveca greska prelazak u Celsi kod Murinja,jednostavno pored svih onih igraca nije ni imao sanse da se izbori za tim.Odlican je za sad u Violi.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X