Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Imamo dvije titule koje su uzele legende igre i dvije koje su uzeli momci koji nisu ni Masters prije toga uzeli. Sad imamo dva aktivna tenisera sa Slemovima i bez Mastersa.
    Tri, tacnije. Hahah Tanak si Vlajko



    EDIT: Sonja, mislio sam da nema potrebe posto se o tome pricalo odmah iznad ali eto

    Comment


    • cudi me da niko Kristinu nije ni spomenuo

      Comment


      • Sutra Cilkan ide da glumi manekena na najpoznatijoj zgradi na svijetu
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pa sprdali smo se sa tom činjenicom...a koliko je verovao u njega stvarno Shminka, tako je i glaso u anketi..
          Cuj, sprdao se

          To su nedelje i nedelje veoma detaljne analize, 24h se radi, nema spavanja, a ako zaspis poremeti se sve sto si ranije uradio pa te cekaju dani i dani da se vratis u ritam.

          Shminka je predvideo teze, ja sam AO koji je na pocetku sezone, a on USO koji je poslednji GS u godini.

          Shminka, naklon do poda
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Cestitke Cilicu, zasluzena titula Kei sta bi bledo...bledo izdanje...tokom meca je nestajao sa terena-ugasen totalno
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Nema sta, Marin je pokazao sve sto je trebao pokazati. Vjeru u sebe od pocetka, fenmomenalnu igru, mentalnu zrelost i snagu, vrhunsku borbu i takticku spremu. Fakat maestralna partija i u velikom stilu osvojen turnir.

              Kei, u ovakvim mecevima se daje 100%, bez obzira na cijenu koja se mora platiti. Straha mora biti, ali u reakciji na strah se ogleda ko je sampion, a ko nije. Marin je pokazao nevjerovatan x faktor veceras, ne znam da li me vise dojmio igrom ili psihom ? U svakom slucaju, sve cestitke na vrhunskoj predstavi. Isao je po pobjedu i uzeo je.

              Nisam vidio viseg igraca, a da onako dobro kupi niske loptice i plasira ih kako zeli. Fantasticno.
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • "Sad smo isti rang"

                Comment


                • Originally posted by Prle! View Post
                  Nema sta, Marin je pokazao sve sto je trebao pokazati. Vjeru u sebe od pocetka, fenmomenalnu igru, mentalnu zrelost i snagu, vrhunsku borbu i takticku spremu. Fakat maestralna partija i u velikom stilu osvojen turnir.

                  Kei, u ovakvim mecevima se daje 100%, bez obzira na cijenu koja se mora platiti. Straha mora biti, ali u reakciji na strah se ogleda ko je sampion, a ko nije. Marin je pokazao nevjerovatan x faktor veceras, ne znam da li me vise dojmio igrom ili psihom ? U svakom slucaju, sve cestitke na vrhunskoj predstavi. Isao je po pobjedu i uzeo je.

                  Nisam vidio viseg igraca, a da onako dobro kupi niske loptice i plasira ih kako zeli. Fantasticno.
                  Sampras 1990. / Cilic 2014.
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Tri, tacnije. Hahah Tanak si Vlajko



                    EDIT: Sonja, mislio sam da nema potrebe posto se o tome pricalo odmah iznad ali eto
                    Ko mi je promakao, Vavrinka je u medjuvremenu osvojio Masters
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ja mislim da je on samo postavio shminkin post. Gresim li ?
                      DA, da videla sam da je to malo pre napisao, ali samo sam preletela, nisam obraćala pažnju koga citira.

                      Ništa onda vrati FC zaluge ipak idu samo jednom čoveku Sorry, drugi put...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ko mi je promakao, Vavrinka je u medjuvremenu osvojio Masters
                        Au, tanko, tanko. Delpotro

                        Comment


                        • Sad se valjda može porediti sa Delpom

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Au, tanko, tanko. Delpotro
                            Pa dva rekoh koji imaju Slemove, a nemaju Masterse, Cilic i Del Potro, ima li jos neko?
                            sigpic

                            Comment


                            • Vlajko je u pravu.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Cestitke Marinu, zaista lepo odigrano. Ja nisam ocekivao ovako lagano finale, znajuci kakav je Cilke coker bio, ali je izgurao to perfekno

                                Kei, mogao si mnogo vise, imas ti jos da radis. Treniraj malo glavu Ali, i da je Djokovic igrao finale, ne bi se izborio sa Marinom, u to sam 100% siguran!!
                                link

                                Comment

                                Working...
                                X