Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Niki View Post
    Vladane, kako ti padne na pamet ovako nesto.
    Tako sto je istina
    sigpic

    Comment


    • Bravo majstore, prvo finale GS i ovako odigrati

      Comment



      • Last edited by Žika; 09-09-14, 00:38.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ako ce ovakva finala ubuduce da budu, nece se teniseri ljeba najesti od sporta.
          Ebes ih, nece ni gladovati siguran sam
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Oljare ja napisah da sam samo kopirao onu Shminku sprdanciju

            Comment


            • Originally posted by Damir View Post
              Kakav Johansson i trans.Osvojio je AO je tenis tih godina bio u raspadu.I kazni koju su Bogovi poslali Safinu jer je onako shupacki uzeo MTO u 1/2 protiv Haasa nakon sto ga je Tommy breaknuo pocetkom 2. seta,okrenuo taj set i u 4. i 5. dokrajcio Nijemca koji vise nije mogao da hoda jer je u 3 prethodna meca protiv T. Martina,Federera i Riosa igrao 11,5h
              To je jedan mec. Trebalo je igrati i prethodnih sest. Nije Johansson dobio wild card za ucesce u finalu.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Pa nije on prognozirao
                Pa postavio je večeras da jeste.. a sada ko je prvi, ne bih da ulazim...i čestitam, još jednom obojici...
                Pa sprdali smo se sa tom činjenicom...a koliko je verovao u njega stvarno Shminka, tako je i glaso u anketi..
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Tako sto je istina
                  Troicki sledece godine ...
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Ja mislim da je on samo postavio shminkin post. Gresim li ?
                    Last edited by Sandugp; 09-09-14, 00:17.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Overall, nisam dobio ono sto sam prvobitno trazio a to je zanimljivo finale. Ali za to trebaju dva tenisera a drugog nije bilo a sto je razlog toga mozemo nagadjati....

                      Sany , ne grijesis

                      Comment


                      • Comment


                        • Rece Mats danas da sa ovakvim forhendom jednostavno ne moze izgubiti, i nije ga ubio jos pre nego sto je mec poceo
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Imamo dvije titule koje su uzele legende igre i dvije koje su uzeli momci koji nisu ni Masters prije toga uzeli. Sad imamo dva aktivna tenisera sa Slemovima i bez Mastersa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dajte neki drugi sport, ovaj sam prekucao, kraj jedne ere

                              Comment


                              • Dino, sledeci put moras kopirati i nick, ne samo komentar

                                Comment

                                Working...
                                X