Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al shminka ladno tipuje na Cilica da ce biti sampion USO-a tokom celog proleca kakav jbni dominator

    Comment


    • Bravo Marine. Nezaboravno.

      Comment


      • I veliki plus za to sto se nije batrgao i mlatarao 10 minuta posle meca, iako je na to imao svako pravo
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Sonja View Post
          Ali slaba su bila oba finalna meca na ovom USO-u
          Ma nisu,bash je bilo zanimljivo ...
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Sve suprotno od onoga kako je moralo da bude. Kei je toliko los da Marin dva seta i ne forsira, samo je plasira pametno po uglovima i nalazi dubinu naravno.
            pa to sam ja odma reko da djokovic treba raditi al ne da vraca po sred terena nego da drzi dubinu al jbg voli covek pare

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Al shminka ladno tipuje na Cilica da ce biti sampion USO-a tokom celog proleca kakav jbni dominator
              shminka je najveci majstor, legenda
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Lep zadnji poen
                Marin kad je Simona prosao , osigurao trofej.
                Da,bilo je par poena vrijednih paznje .
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Prodje finale bez najvecih, Artur Es se nije srusio a tribine nisu bile prazne.. sport prezive
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    i jos nesto, shminka
                    Čestitaj i klanjaj se malo i FCu nemoj da si takva
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Zasluzena pobjeda naravno, kad neko ovako nadmocno dobije to je apsurdno i reci. Prije samo godinu dana covjek je bio suspendovan i to bez ikakvog razloga. Nisu imali sluha, nikad ne bi suspendovati Britanca, Francuza, Svajcarca, Balkanca jesu i nisu ni trepnuli. Prije godinu dana nije ni igrao tenis, a sad je GS sampion i na Slem je udaljen od clana velike cetvorke. Nevjerovatan nivo tenisa ove dvije nedelje, neke demone je pobijedio i dize pehar. Sto je jos vaznije barem u ovom finalu nije forsirao koliko bi inace morao i opet je lagano stigao do pobjede, glava na pravom mejstu, samaranje lopte izuzetno, ali ono sto najvise iznenadjuje, samim tim i odusevljava je defanziva. A ona dolazi iz strasnog kretanja.

                      Nisikori imao izvanredan turnir, i dalje mislim da je u ovom trenutku on broj jedan ali danas nije izasao broj jedan na teren, danas je izasao broj 11. Da li zbog fizickog umora ili zbog mentalne nemogucnosti da bude na nivou nemam pojma, ali mora on mnogo bolje. Jedan je od najtalentovanijih momaka na turu, siguran sam da ima u sebi nekoliko Slemova, ali ce ga ovo boljeti. Izgubio je od ukupno gledano goreg tenisera i to uvijek boli. Ako mu je ovo jedina prilika u zivotu za Slem, a mislim da nije, onda ce ga ovo proganjati cijelog zivota.

                      Ivanisevic je bio zec, Cilic je mudoviste.
                      Vladane, kako ti padne na pamet ovako nesto.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Čestitaj i klanjaj se malo i FCu nemoj da si takva
                        Pa nije on prognozirao
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Čestitaj i klanjaj se malo i FCu nemoj da si takva
                          FC prepisao

                          shminka
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Prodje finale bez najvecih, Artur Es se nije srusio a tribine nisu bile prazne.. sport prezive
                            Ako ce ovakva finala ubuduce da budu, nece se teniseri ljeba najesti od sporta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Drugi put Kei

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Grubo si se izrazio, neiskusni su, ako nista vidi se po trazenju CH ,Cilic prekida poen na jasnu loptu unutra, Nishikori trazi federerovske CH . Nisu krivi sto su favoriti debelo podbacili, igraju najbolje sto mogu, sami su sebi stvorili priliku da graju ovaj mec.
                                Cilic je odlican bez dileme a Nisikori,pa za najboljeg igraca sveta , prilicno lako-demoliran.
                                Pa, kakve to sve ima veze s mojim komentarom? Ja nisam ulazio u razloge zasto je Igrac "A" ili Igrac "B" odigrao tako kako je odigrao. Kazem samo da finala izmedju autsajdera, koji naprave iznenadjenja u prethodnim kolima, rijetko ponude kvalitetan tenis.

                                Comment

                                Working...
                                X