Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ulazi nam krvnik Evans, molim boga da ne upska nešto

    Comment


    • Prodati i njega i Jonsa, tjeraj ih u kurac, kao od stakla su, stace nam takvi u klubu samo smetaju, bolje dva drveta da igraju konstantno, nego ovako, nisu kadri igrati ovaj nivo neka ide u Preston, lik odigra par briljatni partija i sada mjesec vani i vracaj ga lagano za 2-3meca.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Kakav glup gol...
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Van Gaal prvi put od početka sezone ustao sa klupe i naredjuje!

          Vidi se koliko mu je ovo bitno!

          Comment


          • Dal ce prestati ovaj komentator da za svaki potez Tadica vice sjajno
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Koliko ga je Vladan dizao, moralo je nesto da mu se desi Dobro nije obije polomio

              Comment


              • Sada nam lagano voda ulazi u usi...
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Gol ne da je visio u vazduhu, nego ne znam kako dva komada nisu dali pre ovoga.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nema sta da se trazi sa ovakvom kurvarskom postavom. Golu nismo prisli. Felaini uzasan.

                    Comment


                    • Koliko vam treba da izbacite tu prokletu loptu, pa šutni je svom snagom napred, šta se dodavate koji Q

                      Znao sam da se mora nešto ovak odesiti, jbg

                      Comment


                      • E jebem ti...
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Fela shebo pas i otvorila se kontra i eto... Kasnije bio kratak za ubacaj i...

                          Vidi ovog Evansa joj koji raspad....
                          Last edited by Ser Deni ®; 08-12-14, 20:34.

                          Comment


                          • Kakve je zicere mašio ovaj Pele na poslednje dve utakmice, znala sam da će sada dati..
                            Šta se ovo igra..
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Morali su da ga prime. Igra nikakva. Nema pritiska, na svaku loptu se ide oprezno, izbjegavaju se dueli... igraju kao curice.

                              Comment


                              • Dobili smo pošteniji gol od onog što smo dali. Formacija, ipak, ponovo ne radi. McNair će morati napolje za Herreru, tako da super što se razbacujemo s izmenama u defanzivi. (!)

                                Felaini zajebao. Kerik već dve sjajne defanzinve intervenicije u 14. i 18. minutu, Jang jednu u 19.

                                Comment

                                Working...
                                X