Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by conviction View Post
    Pa jbg Proto, zato što je Čileanac.
    Barem on odstupa od tog stereotipa vezano za Juzno Americke igrace. Jedan od retkih

    Comment


    • Ne moze se bez najboljeg igraca, preveliki je to gubitak za Svece, a takodje vrlo losa forma Tadica, utice na ostale igrace, i postepeni pad kako u igri, tako i na tabeli. Ekipa je imala momentum na pocetku sezone, sada ipak dolaze neke stvari do izrazaja. Za vikend mozemo ocekivati slican ovakav mec protiv Utd-a.

      Ulaskom Girouda, Arsenal procvetao. Posle i povreda Tobya, samo dala jos jaci motiv da daju gol. Dali bi ga verovatno i ranije, da nije Fraser onako dobro branio, koji brani sjajno cele sezone inace.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Verovato nije vredno toga da ti se uopste obratim, ali o cemu ti to ? Od kada to Vidal igra toplo-hladno?
        Nisam pratio Juve puno ove sezone, ali ono malo što sam video kad sam gledao nije mi nešto kao prošle sezone...

        Comment


        • Forster ko prosle godine protiv Barce, vadi moguce i nemoguce, ali usla jedna pred sami kraj

          Vidim ja njega ko prvog golmana Engleske na Euru za dvije godine .
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Deni View Post
            Nisam pratio Juve puno ove sezone, ali ono malo što sam video kad sam gledao nije mi nešto kao prošle sezone...
            Zato sto vuce povredu od proleca, koju nije sanirao na vreme jer se forsirao nebi li igrao SP. Msm rovit je igrao celo SP, rizikovao je tesku povredu. Mogao je komotno da postane Harigrivs, iako neki misle, pre svega zbog Vladana, da je on vec sada Harigrivs.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Zato sto vuce povredu od proleca, koju nije sanirao na vreme jer se forsirao nebi li igrao SP. Msm rovit je igrao celo SP, rizikovao je tesku povredu. Mogao je komotno da postane Harigrivs, iako neki misle, pre svega zbog Vladana, da je on vec sada Harigrivs.
              Nece postati kao Hargrivs, ali nije ni sijenka onog igraca do marta 2014. Nadam se da ce se vratiti, odnosno izboriti sa povredom koja uopste ne izgleda dobro, bas strasan igrac. No, on nema problema sa kvalitetom ili konstantnoscu, to je barem jasno, povreda ga jebe, kao sto povrede jebu i Svajnstajgera u posljednje vrijeme.
              sigpic

              Comment


              • Znas i sam u kakvom je stanju igrao SP, bukvalno ziva rana, a on se forsira. Znam da nije imao kidanje ligamenata, sve ostalo moze da se zaleci. Morao je vise da odmara, posebno kad se uzme u obzir da nam je Alegri postao trener, u Milanu dok je bio trener nije imalo igraca koji se nije povredio. Placa cenu za svoju neozbiljnost, jer sa povredama kolena se ne sme zajebavati.

                Izvinjavam se za off.

                Comment


                • Nije Vidal kidao samo prosle sezone, vec sve prethodne tri u Italiji provedenih, koliko sam ja ispratio. To je onda toplo-toplo-toplo-hladno .

                  Comment


                  • Ma kakav Vidal, nije on ni u Leveru kidao, a-a nikako, mediokritet mrtvi, za njega Felaini smislio fudbalsku loptu i frizuru.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Prince View Post
                      Nije Vidal kidao samo prosle sezone, vec sve prethodne tri u Italiji provedenih, koliko sam ja ispratio. To je onda toplo-toplo-toplo-hladno .
                      toplo-toplo-vrelo-mlako

                      Dao vec gola 4 ove sezone covjek,pao je u formi ali igra on sasvim dobro
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Danas ce biti zanimljiv dan, od pola 2 pa maltene do 9 ce se gledati najbolji fudbal na svetu. Prvo Njukasl- Celsi, ne igranje Matica i ne bas bajna istorija u mecevima sa Njukaslom dodaje malu neizvesnost, ali sve osim lagane pobede Plavaca bice iznenadjenje. Slede Stouk-Arsenal, Liverpul-Sanderlend i KPR-Barnli,nisam naveo sve mece zato sto mi ova tri izgledaju najzanimljivije, pogotovo duel sa dna tabele. I onda za kraj mozda najinteresantniji duel Siti-Everton, tu ocekujem puno dobrih golova i laganu pobedu Sitija, koji se polako vraca u borbu za titulu. 😊
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Mikel, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa.

                          subs: Cech, Filipe Luis, Zouma, Ramires, Schurrle, Remy, Drogba.

                          Elliot; Janmaat, Coloccini (c), S.Taylor, Dummett; Sissoko, Tiote, Colback; Ameobi, Perez, Cabella.

                          subs: Alnwick, Williamson, Haidara, Anita, Gouffran, Riviere, Cisse.
                          ....

                          Comment


                          • Danas odlicne tekme.Uz ovako "lepo" vreme napolju, ima da budem zakovan od 2 do 9 ispred TV-a...

                            Ocekujem malo neizvesnosti na St. James Park-u.Imam neki osecaj da ce Njukasl da ga zabije, i to mozda u prvom poluvremenu...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ipak Kosta igra kako me zajebali ovi na fantaziju. Celzi mora ovo lagano da pregazi..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Hazard je masina...

                                Lepo se postavio Njukasl, ali mnogo su se povukli....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X