Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Grand Prix České republiky

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Miha mislim da Yamaha koristi kvačilo za smanjenje stepena, a primjetio sam i da Moto2 i Moto3 isto koriste kvačilo samo za smanjenje stepena prenosa.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #77
      na to sam i mislio ali kad su prsti brzi od mozga evo nasao sam ove slike na kojima se vidi da sada imaju both ( up and down) seamless rossi 1.jpgrossi 2.jpg
      prva je brno 2013-rossi koristi kvacilo pri kocenju,a druga brno 2014-ne koristi
      MESSI 10

      Comment


      • #78
        znam da je off, ali jako je simpatican doktor
        https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • #79
          Originally posted by denia_el View Post
          aha..a do sada su sigurno svi mislili da je markez nepobediv i da njegova ekipa ne moze da ima los danbobane,ti ko malo dete
          A sta fali biti malo dete?
          Deni,nije davno bilo kada je Rosi bio jedini za tebe.Pojavio se klinac sa plocicama na stomaku i zaboravila si dedu

          Comment


          • #80
            Originally posted by quard1aN View Post
            znam da je off, ali jako je simpatican doktor
            https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
            Jako lepa, jednostavna i upečatljiva akcija, podizanje svesti o Lu Geringovoj bolesti (ALS je skraćenica)...

            Originally posted by boban View Post
            A sta fali biti malo dete?
            Deni,nije davno bilo kada je Rosi bio jedini za tebe.Pojavio se klinac sa plocicama na stomaku i zaboravila si dedu
            Bogami, ja se sećam tamo "davne" jedanaeste da smo samo denia i ja bili za Marqueza u Moto2 (ona ga je ošacovala 2010, ja malko ranije)... A uvek je tu bio i Nicky, Mr. Ellbowz, Doktorova je večita pacijentkinja, Zarco je vrlo brzo uleteo... Kad kaže, glava ćuti. I za razliku od glave, srce je uvek verno, može samo da bude verno još nekima pride...

            Comment


            • #81
              Jel zna iko koliko ima levorukih vozača u padoku?
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment


              • #82
                Originally posted by Nikoletina View Post
                Jel zna iko koliko ima levorukih vozača u padoku?
                I'm leftie and I find this offensive
                Brate, odakle izvlacis pitanja?
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Što, kad ima dosta levorukih npr. Rossi, Iannone(i ja sam sam levoruk)
                  Last edited by Nikoletina; 21-08-14, 00:39.
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Nikoletina View Post
                    Što, kad ima dosta levorukih npr. Rossi, Iannone(i ja sam sam levoruk)
                    Pa i ja sam, ali nije mi palo na pamet
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      http://www.sportrider.com/sportbike-...src=SOC&dom=fb
                      MESSI 10

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Jako lepa, jednostavna i upečatljiva akcija, podizanje svesti o Lu Geringovoj bolesti (ALS je skraćenica)...



                        Bogami, ja se sećam tamo "davne" jedanaeste da smo samo denia i ja bili za Marqueza u Moto2 (ona ga je ošacovala 2010, ja malko ranije)... A uvek je tu bio i Nicky, Mr. Ellbowz, Doktorova je večita pacijentkinja, Zarco je vrlo brzo uleteo... Kad kaže, glava ćuti. I za razliku od glave, srce je uvek verno, može samo da bude verno još nekima pride...
                        Znam ja to Vanja,nego nisam hteo da nabrajam sve navijacke ljubavi nase Dragice

                        Comment


                        • #87
                          sta reciposle trke,dok je davao intervju smejao se kao da je pobediosamo da se nikada ne promeni..

                          za vanjicu jer sve zna,a za tebe bobane mene si nasao
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Za sve navijace i simpatizere a posebno za Dragicu.Nije sa brojem 93 ali nadam se da moze da prodje.Ako negde naletim na repsolovu pumpu,kupicu i sa brojem 93

                            070.jpg

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by boban View Post
                              Za sve navijace i simpatizere a posebno za Dragicu.Nije sa brojem 93 ali nadam se da moze da prodje.Ako negde naletim na repsolovu pumpu,kupicu i sa brojem 93

                              [ATTACH=CONFIG]13082[/ATTACH]
                              gde nadje ovo bratac
                              MESSI 10

                              Comment


                              • #90
                                Na pumpi ili u Brnu

                                Comment

                                Working...
                                X