Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Grand Prix České republiky

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by denia_el View Post
    do sada su sigurno svi mislili da je markez nepobediv
    Ima i neko ko misli drugacije

    Comment


    • #62
      Zamisli ako Gigi uspe da upristoji Ducati makar za 2-3 trke sledeće godine... Hoho, ima da pršti na sve strane...

      Comment


      • #63
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Zamisli ako Gigi uspe da upristoji Ducati makar za 2-3 trke sledeće godine... Hoho, ima da pršti na sve strane...
        Meni je ovo sasvim pristojno, cak i vise nego pristojno, s obzirom da sam ocekivao novu katastrofalnu sezonu za dukati. Ovo iz Brna stvarno obecava, ima vremena da Gigi dotera tu masinu. Nego mislim ako se to i desi, ko ce prvi da pohrli u dukati?

        Comment


        • #64
          Originally posted by Vanja #66 View Post


          Marc danas. Prvi izašao na stazu, u 10.00 tačno, čim je video da Lorenzo ima brže vreme - batali test, hoću da budem brži od njega. Ovde je malo pregurao u krivini, prednji kraj se sklopio, on je nalegao na rame i ruku, tako pritisnut kontao da da gas, centrifuga je ispravila motor i on se vratio normalno... Ima kinematiku i dinamiku u malom prstu...
          68 stepeni.. kaze ne znam ni sam kako
          MESSI 10

          Comment


          • #65
            Na svojoj fb stranici okačio je ovu prvu sliku,i pitao SAVE ili CRASH?
            Većina od 5000 komentara je bilo CRASH hahahaha.
            Čak je lik ne verujući počeo u komentaru da objašnjava da je nemoguće izvući se,da se prednji kraj sklopio.....itd
            HAOOOOS!

            Comment


            • #66
              Ma vara lik
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • #67
                @Crni JLo ?

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Vanja #66 View Post


                  Marc danas. Prvi izašao na stazu, u 10.00 tačno, čim je video da Lorenzo ima brže vreme - batali test, hoću da budem brži od njega. Ovde je malo pregurao u krivini, prednji kraj se sklopio, on je nalegao na rame i ruku, tako pritisnut kontao da da gas, centrifuga je ispravila motor i on se vratio normalno... Ima kinematiku i dinamiku u malom prstu...
                  Nestvarnoooooo!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by crni View Post
                    Meni je ovo sasvim pristojno, cak i vise nego pristojno, s obzirom da sam ocekivao novu katastrofalnu sezonu za dukati. Ovo iz Brna stvarno obecava, ima vremena da Gigi dotera tu masinu. Nego mislim ako se to i desi, ko ce prvi da pohrli u dukati?
                    Zna se ko ima ponudu od 15 miliona po sezoni i ugovor sa sadašnjim timom sa klauzulom da izađe posle godinu dana... Bilo bi zanimljivo, trebaju malo da se promešaju karte.

                    Comment


                    • #70
                      Kakav je menjač kod dukatija a kakav kod honde i yamahe
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Nikoletina View Post
                        Kakav je menjač kod dukatija a kakav kod honde i yamahe
                        Evo pokusao sam izguglati. Ali na specifikacijama Yamahe i Dukatija se ne moze naci kakav je mjenjac. Ima sve, ali mjenjac se nigdje ne spominje
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Ja sam nesto razumio da kod Yamahe i Honde ne treba pritiskati kvačilo kad se smanjuje stepen prenosa, a kod Ducatija treba...
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Nikoletina View Post
                            Ja sam nesto razumio da kod Yamahe i Honde ne treba pritiskati kvačilo kad se smanjuje stepen prenosa, a kod Ducatija treba...
                            nesto su spomenuli u prenosu..koliko sam razumeo tu yamaha malo "kasni" za hondom..

                            evo malo sam se edukovao honda duze koristi seamless menjace od yamahe..kod hondinog menjaca kvacilo se ne koristi ni pri smanjenju ni pri povecanju stepena prenosa dok se kod yamahe jos uvek koristi pri povecanju stepena prenosa..ljudi iz yamahe kazu da rade na tome ali da ne znaju kad ce biti na nivou honde sto se toga tice..
                            Last edited by miha92; 19-08-14, 14:16.
                            MESSI 10

                            Comment


                            • #74
                              Kod honde je taj sistem čini mi se od 2011
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Nikoletina View Post
                                Ja sam nesto razumio da kod Yamahe i Honde ne treba pritiskati kvačilo kad se smanjuje stepen prenosa, a kod Ducatija treba...
                                EH da mi je docekati taj dan kad Dukati bude u rangu Honde i Jamahe
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X