Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Grand Prix České republiky

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    A jesam ispao iz kolosijeka... Nemam vremena za motogp Drago mi je da je konacno Mark prestao sa pobjedama, ali vise bih volio da je Jamahica prekinula taj niz. Ali sta je, tu je. Doktorce na podijumu Tu su i Dukatijevci, a i fino je vidjeti neka nova imena u bodovima. Ubila je Ceska ovu monotoniju
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #47
      Konacno i da vidimo nekog drugog na prvom mestu osim MM i to u jedanastoj trci u sezoni.Cestitke Daniju bez obzira sto ga ne volim bar je zaustavio ovu monotoniju Markezovih pobeda

      Comment


      • #48
        Originally posted by boban View Post
        Treba prvo skociti pa reci hop
        Doci ce ta jedanaesta u narednoj trci
        MESSI 10

        Comment


        • #49
          Originally posted by Drezik View Post
          Deniju tako nekad malo treba , jako mi je drago samo kad bi to malocesce pronalazio u sebi.
          A treba mi dosta, ali trudim se da budem bolji

          Comment


          • #50
            Steta zbog rekorda,ko zna kada ce neko imati ovakvu sansu,koji maler ovaj Markez,ne mogu da verujem.

            Comment


            • #51
              Originally posted by miha92 View Post
              Doci ce ta jedanaesta u narednoj trci
              Ne mora da znači Silverston odgovara i Jamahi i Hondi,a Lorenco obožava staazu za Doktora ne znam on je prošle godine prvi put vozio Silverston na Jamahi,mada ako padne kiša što može da se desi ipak je to ostrvo,onda nas očekuje cirkus.
              Uzgred Markezu je poljuljano samopouzdanje i očito je bio nervozan kada ga je Rosi prestigao napravio je dve greške u dve krivine....

              Comment


              • #52
                Celog vikenda Marc je imao problema sa izlaskom iz krivina, tačnije dodavanjem gasa. Pred trku su napravili neku radikalnu izmenu podešavanja i nije im prošlo. Videlo se tokom cele trke da malo fali da mu motor pobegne skroz u krivini, naročito posle 4-5 krugova, kad su gume već bile nešto istrošenije, tad ga je pogodilo najviše.

                Što se tiče Silverstone-a, Lorenzo ima lepu priliku da pobedi, realno govoreći. Ako Doca uzme podijum, biće to više nego dovoljno... Yamaha je dosta radila na motoru i elektronici, vidi se da je sve manja razlika u maksimalnoj brzini, kao i da im Honda više ne beži toliko na izlazu iz krivina...

                Comment


                • #53
                  Nerazumem što se toliko potresate sto sam rekao da je mali pustio matorog??? Očigledno vam mala šala nije poznata,pa kad je vidite-ko lud na struju,,,a šta se i ja sa vama NEOZBILjNIM šalim,samo trošim vreme.. GP-trka je ZA mene bila najgora,a MOTO3 najbolja do sada,i bravo za sve-posebnno za malog 33Enea B. Pozz,svima.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by dzigiman View Post
                    da bas je pustio rosija......to se videlo po njegovom ponasanju na kraju.... : ) .......da noge imaju glupost neki ovde bi bili stonoge zbog svojih komentara




                    Originally posted by Gargamel View Post
                    Steta zbog rekorda,ko zna kada ce neko imati ovakvu sansu,koji maler ovaj Markez,ne mogu da verujem.
                    Eto,sad če kao biti zanimljivije trke,to je toliko bilo bitno da je svima smetalo.Titula je njegova tu nema priče ali i istorija prestaje,bar za neko vreme.Pozz.
                    Last edited by gorki76; 18-08-14, 15:56.

                    Comment


                    • #55
                      Dosadio je vise MM u svakoj trci prvi, hvala bogu da ga je Pedro prekino
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by miha92 View Post
                        Doci ce ta jedanaesta u narednoj trci
                        Ako ne u sledecoj u nekoj narednoj sigurno hoce ali teze nego sto je doslo ovih 10.
                        Do ove trke mislim da niko nije verovao da moze pobediti Markeza.Sada su se stvari,nadam se,promenile.Sada su svi videli da i on a i njegova ekipa mogu imati los dan.
                        Taktika da se ne odustaje od brzih krugova kada su iza njega vozaci Dukatija,verovatno pada u vodu.Nije lud da ga i na sledecim trkama Janone udara na stazi
                        Sigurniji je sa Lorencom,Pedrosom i Rosijem uz sebe.

                        Comment


                        • #57
                          Ja sam nekako ubeđen da je Marc sad još i željniji pobede, čisto da pokaže da je Brno slučajnost. Veći je takmičar od ostalih u šampionatu trenutno, mislim da je Doohan bio poslednji koji je tako megalomanski jurio sve živo na treninzima, kvalifikacijama i naravno u trci...

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by boban View Post
                            Do ove trke mislim da niko nije verovao da moze pobediti Markeza.Sada su se stvari,nadam se,promenile.Sada su svi videli da i on a i njegova ekipa mogu imati los dan.
                            aha..a do sada su sigurno svi mislili da je markez nepobediv i da njegova ekipa ne moze da ima los danbobane,ti ko malo dete
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              motori,vratila si seda li imas nesto za mene?
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #60


                                Marc danas. Prvi izašao na stazu, u 10.00 tačno, čim je video da Lorenzo ima brže vreme - batali test, hoću da budem brži od njega. Ovde je malo pregurao u krivini, prednji kraj se sklopio, on je nalegao na rame i ruku, tako pritisnut kontao da da gas, centrifuga je ispravila motor i on se vratio normalno... Ima kinematiku i dinamiku u malom prstu...

                                Comment

                                Working...
                                X