Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vicevi...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crnogorac ubije zenu posle 35 godina ? Pita ga sudija:"pa sto ste je ubili posle 35 godina braka?", a crnogorac: "lenjos' sudija... sve danas cu, sutra cu..."
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Razgovaraju tri ljudoždera:
      Prvi:
      - Pre neki dan sam pojeo nekog Engleza. Мršav, žgoljav, tvrd k’o đon. Sve mi se smučilo!
      Drugi:
      - Ja sam lane pojeo nekog Nemca. Debeo, masan, debeloguz. Sve mi se smučilo!
      Treći :
      - E, ja sam prošle nedelje pojeo baš finog! Posebna vrsta: balkanski političar! Divota jedna!
      Počneš od glave, a ono hrpa putera! Dođeš do kičme, a nema kostiju, sve sama hrskavica! A tek kad dođeš do guzice - unutra nađeš još petoricu!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nema Fate danima kuci, zabrine se Mujo i pozove je na mobilni
        -Fato, jesi l' to ti? Gde si?
        -evo me u Zvorniku na Savi
        -otkud sad Zvornik na Savi, valjda na Drini?
        -ne znam, evo ti Savo, pa ga pitaj

        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Čita se štampani Blic.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • hahahaha da malo pre dosla sa posla i odmah na novine, uskoro ce biti jucerasnje
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Verovala ili ne i ja sam ga malo pre pročitala i krenula ovde da podelim sa vama... kada ja ovde, a ono...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ahahah jel moguce
                ne znam dal sam previse umorna ili sta, ali vic me je nasmejao kao nijedan u skorije vreme
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Ciga i zena mu pred toaletom...
                  -Cigo, a u koji ja bese idem? U onaj sa "M" ili sa "Ž"?
                  -A bre, Ciganko, kol'ko puta da ti govorim?!? Ti ides u "M" jer si MADAM, ja idem u "Ž" jer sam ŽENTLMEN!

                  Pirocanac ispred kaldionice i prilazi mu poznanik...
                  -Ces da uplatis?
                  -150 dinara.
                  -Lele, batko, pala neka dojava?

                  Gleda Mujo TV i dere se...
                  -Ne, idiote jedan, pa sta to radis!?!? Neeeeee!!!
                  Utrcava Fata posto je cula viku...
                  -Sta je bilo, sto se deres?
                  -Ma gledam snimak naseg vencanja...

                  Comment


                  • Ode pozamašna žena kod doktora, skine sve sa sebe i počne da se okreće polako u krug.
                    Gleda je doktor u čudu.
                    Ona se okrene i pita: Kažite vi sad meni doktore koliko bi ja trebala biti visoka ovakva??
                    Doktor kaže : pa barem jedno 4m.
                    A ona će : Eto ja svima govorim da sam niska a oni meni da sam debela.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Dala Fata oglas.. trazi tipa koji ne hoda po kafanama,da je ne bije je i da je dobro zadovolji u krevetu.Nakon tri dana zvoni neko na vrata i otvara Fata kad tamo tip bez nogu i ruku samo glava i trup.Pita ga fata: sta ces mi ti? a on kaze: pa ja odgovaram tom covjeku.Evo vidis nemam noge da hodam uokolo,ruke nemam i ne mogu te tuci sve je kako si trazila.Pita fata a kako ces da me zadovoljis. Kaze on: Pa sta mislis cime sam pozvonio???


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Zar vi nikada ne osetite potrebu da se okupate? - prekorno će doktor Cigi.
                        - Osetim, doktore, ali ja umem da savladam svoja osećanja.

                        Kako Crnogorac silazi sa drveta?
                        - Sedne na list i čeka jesen.

                        -Ало пожарна, куќата ми гори
                        -Кажете ми точно кога се појави огнот
                        -пред 1,5 милиони години, ама сега не е време за историја. Ајде да гасните.

                        Valjda se razume makedonski za toliko.

                        Comment


                        • Peca momak i uhvati neku ogromnu debelu ribetinu. A ribetina ce:" Ja sam zlatna ribica pusti me ispunicu ti jednu zelju."Na to ce momak:"Ma nisi ti zlatna ribica pogledaj koliko si debela i ogromna zlatne ribice su male." Na to ce ribica:"Imam objasnjenje za moj izgled, znas jedanput me je upecao jedan zemunac i rekla sam mu da cu mu ispuniti jednu zelju.." Momak:"I sta ti je rekao?"
                          Ribica:"Ne seeri!"

                          Comment


                          • Vraća se Crvenkapa iz Černobila i presreće je vuk i naredi joj da se skine. Ona pokuša da se odbrani od napaljenog vuka, ali ne može. I počne ona da se skida. Skine majicu kad ono tri sise. Vuk kad to ugleda izusti samo:U jebote tri sise!
                            A Crvenkapa mu odvrati:Ako ti se ne sviđa možeš da mi popušiš ku**c!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • On: Cao sta radis?
                              Ona: Evo me u guzivi,prebukirana sam danas imam kozmeticara,frizera i na sve to jos i koktel. Sta ti?
                              On: evo sa sastanka ulazim u porshe i idem do vile da se odmorim od ovih biznis ajkula i da se brcnem u bazenu.
                              Ona: Pa mogao bi doci porsheom po mene pa da zajedno odmaramo u bazenu
                              On: Sta si se bre primila evo me pod sljivom odmaram od
                              oranja.

                              Comment


                              • Čovek iz provincije zove kuma iz Beograda.
                                - Alo, kume, 'de si, šta radiš... Da te pitam, možeš li da zaposliš negde ovog mog malog, sad je završio srednju školu, pa baš i nema želju da uči dalje...?
                                - Naravno, kume, pošalji ga kod mene u Beograd, odmah ga ubacujem u skupštinu, imaće 2000 evra platu, ništa ne radi, čita novine, pritisne dugme koje mu kažu da pritisne i to je to.
                                - Joj, kume, mnogo je to para za mladog čoveka, iskvariće mi se... Daj nešto za malo manje para, a da malo više mora da radi.
                                - Dobro, može onda da bude predsednik Upravnog odbora u mojoj firmi, tu mu je plata 1500 evra, dođe jednom-dvaput nedeljno na posao, ima sekretaricu, službeni auto, vozača, telefon...
                                - Ma, kume, mnogo je i to. Ima li bre neki posao da se radi 8 sati dnevno, 5 dana nedeljno, a da zarađuje 30 - 35 hiljada dinara?
                                - E jbg, kume, za to mu treba fakultet.
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X