Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by milosh-96 View Post
    Pa ti kad platiš kredit/pretplatu za 064, ti dobiješ uslugu za to. ne poklanjaš ti njima novac. Drugo, do Telekoma je gde će taj novac da usmeri.
    Nije tačno, Telekom je državna firma i od nje moraju da imaju koristi svi građani. Ne može Telekom kao državna firma novac da usmerava gde hoće. Egzistencija Arena Sporta je potpuno nezakonita. Oni meni naplaćuju usluge, pa onda od tih mojih para kupuju nešto što ja opet moram da platim da bih dobio (gledao).

    Mogu ja i da prestanem da koristim njihove usluge zbog bahatosti. Isto tako bih i od drugog operatera dobio uslugu za koju platim.
    Last edited by goku; 18-06-15, 15:10.

    Comment


    • Gokaro, ti kao da ne živiš u Srbiji, već u Norveškoj ili Islandu, pa je neverovatno da ti se takve stvari dešavaju...
      SRBIJA, bajo moj!

      Inače, sjajne vesti za Primeru. Zadržali su sve od prošle sezone, tako da ne brinem uopšte....
      Last edited by z0La; 18-06-15, 15:07.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by gokara View Post
        Moje omiljene pinkove kanale ne gledam, a Kopernikus ima samo Arenu 1.

        U principu boli me uvo, to što me zanima uhvatim neki strim, ali me nervira što se novcem od svih nas finansira nešto što može da gleda samo po neko.
        Ma imas i ostale Arene, samo ti treba noviji tv.

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          Nije tačno, Telekom je državna firma i od nje moraju da imaju koristi svi građani. Ne može Telekom kao državna firma novac da usmerava gde hoće. Egzistencija Arena Sporta je potpuno nezakonita. Oni meni naplaćuju usluge, pa onda od tih mojih para kupuju nešto što ja opet moram da platim da bih dobio (gledao).

          Mogu ja i da prestanem da koristim njihove usluge zbog bahatosti. Isto tako bih i od drugog operatera dobio uslugu za koju platim.
          Ne razumem po kojoj logici si ti oštećen.Ti plaćaš MTS za neku drugu uslugu koju dobijaš. Da uzmeš IPTV dobio bi i Arenu. Jednostavno. Otišli smo u offtopic pa neću više pisati o ovome.
          Last edited by milosh-96; 18-06-15, 15:40.
          FC INTERNAZIONALE MILANO
          AL: Oakland A's NL: New York Mets

          Comment


          • Originally posted by milosh-96 View Post
            Ne razumem po kojoj logici si ti oštećen.Ti plaćaš MTS za neku drugu uslugu koju dobijaš. Da uzmeš IPTV dobio bi i Arenu. Jednostavno. Otišli smo u offtopic pa neću više pisati o ovome.
            Neka je tako kako ti kažeš, ali je problem što velika većina ljudi ovde živi bedno i ne može sebi da priušti dva operatera, mnogi ne mogu ni jednog. Ne znam kako možeš da opravdavaš takvo ponašanje države. Reprezentaciju Srbije U21 prenosi Arena koju većina građana nema umesto da to radi RTS koga mogu svi da gledaju. Gde je tu interes građana? Ko je dozvolio takvu situaciju? I ko puni džepove zahvaljujući tome?

            Comment


            • Meni nije jasno zbog čega nije sklopljen dogovor da RTS prenosi bar Srbiju u okviru tog takmičenja. Ovo je stvarno bezobrazluk, i tu se u potpunosti slažem sa tobom. Za ovo drugo, mislim da bi trebalo da se napravi sportski paket kod svih operatera u kojem bi ljudi mogli da biraju da li hoće Arenu i Sport Klub - ili samo jednu od te dve TV kuće.
              FC INTERNAZIONALE MILANO
              AL: Oakland A's NL: New York Mets

              Comment


              • Portugalci, Rusi, Holandjani ostaju na SK. Oko ABA lige nema brige.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Portugalci, Rusi, Holandjani ostaju na SK. Oko ABA lige nema brige.
                  NBA ? A kup Portugalski jel ide na Arenu ?

                  Comment


                  • Vladimir Savic ‏@vsavic1977
                    Da li će @sportklub sledeće sezone prenositi Špansku Primeru?

                    Sport Klub ‏@sportklub
                    @vsavic1977 Naravno. Gledamo se na SK. Pozdrav

                    Originally posted by Tarantula View Post
                    Drug gdje si nasao to?
                    Ja sam na twitteru postavio pitanje službenoj stranici Sport Kluba i oni mi kulturno odgovorili da Španska Primera ostaje na SK.

                    BTW, ja sam Vladimir Savic.
                    Last edited by Mags Serbia; 18-06-15, 19:33.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Znači, celokupan program od prošle sezone ostaje i za narednu?
                      Odlične vesti stvarno. Ne moraju ništa više dodavati što se mene tiče. Ovo će biti dovoljno za sate zakovane pred TV-om. Ono kad sedneš u pola 2 na Engleze, a ustaneš oko 12 uveče posle Španaca, i znaš da će nedelja biti ista takva...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • A nedeljom Špancu kreću od podneva...
                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Portugalci, Rusi, Holandjani ostaju na SK. Oko ABA lige nema brige.
                          Mačko tebe čekamo.
                          Ti nam još potvrdi na Španska Primera ostaje na SK?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Mačko tebe čekamo.
                            Ti nam još potvrdi na Španska Primera ostaje na SK?
                            Pa evo čovek gore potvrdio, mora li i Vladan da da amin

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                              Pa evo čovek gore potvrdio, mora li i Vladan da da amin
                              Izvini drug, al Vladan mi je nekako sigurniji.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Nejasna potpuno prica oko NBA, ok je.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X