Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U engleskoj su nastali huligani i ta velika rivalstva pa pogledajte samo utakmice iz 80-tih celzija, milvola, liverpula itd. Ali su se desavale velike tragedije na stadionima i oko, pa je doslo do tzv. zabrene igranja u evropi pa su huligani izbaceni iz engleskog fudbala, to u italiji nije uradjeno ili nisu uspeli da urade.
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Seria A, 100% ostaje na Areni..za Primeru se vodi mrtva trka..

      Comment


      • Samo Serija A.

        Comment


        • Ne, vidim da se vodi polemika da li bi mogla na SK...Ostaje na Areni!!! Po info koje imam, bice jos vise prenosa po kolu nego do sada.

          Comment


          • Seria A ostaje na Areni jos dve godine (prosle godine obnovljen ugovor na tri sezone),a za Primeru se vodi mrtva trka.
            Navdno ce i portuglaski liga kup naredne sezone biti prenosen na Areni.

            ABA Liga - Jedina i vjerovatno poslednje sezona koja je prenosena na Sport klubu.

            Comment


            • Da, to je tacno za Portugalski liga kup.

              Comment


              • Odakle vam informacije da se za Špansku Primeru vodi mrtva trka?
                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Ovaj raspali RTS ne prenosi Euro U21, stvarno su dno, jbt. dno dna.

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Ovaj raspali RTS ne prenosi Euro U21, stvarno su dno, jbt. dno dna.
                    Pa lepo ti govorili ljudi, gledaj nasim ocima, plati pretplatu. A Gojko nece da placa i eto ti sada euro21

                    Comment


                    • Originally posted by Princizam i Renesansa View Post
                      Pa lepo ti govorili ljudi, gledaj nasim ocima, plati pretplatu. A Gojko nece da placa i eto ti sada euro21
                      Ja sam jedna od retkih budala koja je to radila. Plaćao do 1.1.2015. g.

                      Sad punim budžet Telekoma jer sam na 064, a oni sa tim parama kupuju Kopa Amerika i Euro U21.

                      Osećam se izdano od strane države kao Dule Vujošević.

                      Comment


                      • Vladimir Savic ‏@vsavic1977
                        Da li će @sportklub sledeće sezone prenositi Špansku Primeru?

                        Sport Klub ‏@sportklub
                        @vsavic1977 Naravno. Gledamo se na SK. Pozdrav
                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • Originally posted by Mags Serbia View Post
                          Vladimir Savic ‏@vsavic1977
                          Da li će @sportklub sledeće sezone prenositi Špansku Primeru?

                          Sport Klub ‏@sportklub
                          @vsavic1977 Naravno. Gledamo se na SK. Pozdrav
                          Drug gdje si nasao to?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by gokara View Post
                            Ja sam jedna od retkih budala koja je to radila. Plaćao do 1.1.2015. g.

                            Sad punim budžet Telekoma jer sam na 064, a oni sa tim parama kupuju Kopa Amerika i Euro U21.

                            Osećam se izdano od strane države kao Dule Vujošević.

                            Pa uzmi kopernikus kablovsku, oni ti imaju i sk i arene, a i tvoje omiljene pinkove kanale

                            Comment


                            • Originally posted by Princizam i Renesansa View Post
                              Pa uzmi kopernikus kablovsku, oni ti imaju i sk i arene, a i tvoje omiljene pinkove kanale
                              Moje omiljene pinkove kanale ne gledam, a Kopernikus ima samo Arenu 1.

                              U principu boli me uvo, to što me zanima uhvatim neki strim, ali me nervira što se novcem od svih nas finansira nešto što može da gleda samo po neko.

                              Comment


                              • Pa ti kad platiš kredit/pretplatu za 064, ti dobiješ uslugu za to. ne poklanjaš ti njima novac. Drugo, do Telekoma je gde će taj novac da usmeri.
                                Last edited by milosh-96; 18-06-15, 14:10.
                                FC INTERNAZIONALE MILANO
                                AL: Oakland A's NL: New York Mets

                                Comment

                                Working...
                                X