Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • А леб их јебо врљави. :@
    Битно је да преносе Данце и Швајцарце...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Nemaju oni veze sa Argentincima, imaju trogodisnje ugovore ali ne otpocinju ni ne zavrsavaju se u isto vreme.Danci i Svajcarci su skroz irelevantni da dobiju jedan mec i to na kanalima koji se placaju, nema mesta za njih u glavne kanale.Sada posto dosta stvari istice ove godine, bice interesantno gde ce sta zavrsiti.Moguce da ce se desiti pozitivni i negativni sokovi.Arena bi tu mogla da profitira vise, ali sve ce to da zavisi od Telekoma.Koliko sam cuo, Telekom nije jos prestao da upumpava pare u njih.

      Comment


      • Ponedjeljak, 16.02.
        SK2 11:00 NASCAR – Sprint Unlimited

        Subota, 21.02.
        SK1 01:30 NASCAR – Daytona

        Šta se dešava?

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Nemaju oni veze sa Argentincima, imaju trogodisnje ugovore ali ne otpocinju ni ne zavrsavaju se u isto vreme.Danci i Svajcarci su skroz irelevantni da dobiju jedan mec i to na kanalima koji se placaju, nema mesta za njih u glavne kanale.Sada posto dosta stvari istice ove godine, bice interesantno gde ce sta zavrsiti.Moguce da ce se desiti pozitivni i negativni sokovi.Arena bi tu mogla da profitira vise, ali sve ce to da zavisi od Telekoma.Koliko sam cuo, Telekom nije jos prestao da upumpava pare u njih.
          Slažem se s tobom. Ističe dosta stvari, pa ko šta zadrži.
          Engleska liga, Formula 1, Moto GP ostaju sigurno na SK.
          Liga Šampiona, Liga Evrope, Italijani i Francuzi ostaju na Areni.
          Kupuje se trogodišnja prava za Špansku Primeru i jednogodišnja za NBA (valjda će ostati na SK).
          Pa ko više ponudi.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Kakve su sanse da americki fudbal od sledece sezone gledamo na kanalima SK-a? Mozda gresim, ali cini mi se da je istekao ugovor Areni kada su u pitanju prenosi NFL-a.

            Comment


            • Nisam znao da Serija A ostaje na Areni, bilo bi mi drago zbog ove bagre sa foruma koja prati tu ligu. Za Formulu 1 se znalo jos od poslednje trke da prenosi ostaju na SK.Engleskoj ligi ugovor istice godinu dana posle Spanaca i Italijana.Za NBA sam svo vreme mislio da je trogodisnji ugovor.Ne bi me cudilo da ih uzme Arena, posto im je sada veoma siromasan program za basket od kada su ostali bez ABA lige.

              Ostaje NFL najverovatnije na areni, nosilac licence za ovaj region je u boljim odnosima sa Arenom tako da kod njih bi trebalo da ostane.Napisao sam to u nekom postu nedavno, samo da ga iskopam.

              Comment


              • Aha, verovatno mi je onda promakao taj post. Hvala u svakom slucaju. Nista, onda ostaje samo da se nadamo, posto nada umire poslednja...

                Comment


                • Euroliga takođe ostaje na SK, prava davno produžena.
                  Možda SK uzme MLS, pošto su ovi uzeli Argentince, a na sajtu pišu da neznaju ništa za sledeću sezonu (sezona počinje u Martu).
                  Što se tiče NHL i NFL najvjerovatnije ostaju na Areni.
                  Uglavnom, najveća "bitka" će se voditi za Špance.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Ponedjeljak, 16.02.
                    SK2 11:00 NASCAR – Sprint Unlimited

                    Subota, 21.02.
                    SK1 01:30 NASCAR – Daytona

                    Šta se dešava?
                    Ozbiljno? To bi bilo super jer ja OBOZAVAM NASCAR!
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Ja mislim da i španska liga ostaje na SK!

                      U suštini, mene jedino zanimaju Englezi i Španci.

                      Kad bi SK sa te dve lige potpisao ugovor na 99 godina, to bi bio pun pogodak! :-)
                      Last edited by Mags Serbia; 12-02-15, 16:32.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Noćas u dva uživo NASCAR - Sprint Ulimited na SK2, bar tako kaže programska šema.

                        Comment


                        • Sve pohvale za NASCAR super ste. Samo bih ispravio dve stvari. NASCAR je DRUGI najpopularniji sport u Americi a maksimalna brzina koju dostizu zavisi od tipa staze, na najbrzim stazama to je 340 km/h.

                          I da kvalifikacije ne morate prenositi jer nemaju znacaj posto u trci moze pobediti i onaj koji starta zadnji.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • hoce biti prenosa turskog kosarkaskog kupa??

                            Comment


                            • I naredne 3 godine LS i LE na Arena sport TV.

                              Comment


                              • Jel može meni neko da objasni zašto Telekom koja je državna firma upumpava lovu u Arenu sport koju ne mogu da gledaju svi građani, a RTS koji mogu svi da gledaju prenosi vaterpolo, ženski rukomet i košarku iz Pančeva?

                                Comment

                                Working...
                                X