Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uporedjivanje vaterpola i kosarke je smesno,SK ce za koju godinu uzeti sve sto vredi,a ove godine ce imati veci broj gledalaca zbog ABA lige koja je pun pogodak SK-a.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • ABA jeste pun pogodak SK-a , ali je i pun pogodak Arena uradila sa Triglav ligom. A to o uporedjivanju je tvoje misljenje , doduse pogresno.

      Comment


      • Originally posted by Nenad 88 View Post
        Brate , ako ti gledas vaterpolo samo kad reprezentacija igra zavrsnicu nekog takmicenja , to ne znaci da drugi to praktikuju.I ja u globalu vise volim da gledam kosarku nego vaterpolo , zapravo kosarka mi je najdrazi sport za gledanje , al naravno da cu pre gledati moj Partizan u vaterpolu nego npr. Cibona-Union Olimpija.
        Nisam govorio za sebe, nego se lako moze osetiti puls nacije.Ja da na taj nacin gledam na bilo koji sport, ubio bih se.Vecina tako praktikuje i to se najvise moze primetiti po broju komentara na blicu/b92/mondo na osnovu cega mozes da zakljucis koliko vlada interesovanje.Imas tako primer i od predprosle sezone kada je Zvezda igrala F4 u vaterpolu, pre toga ih je tek mali broj ljudi pratio.Stvar je i u tome da ima dosta vise ljubitelja kosarke nego ljubitelja vaterpola, kao i to da ce manji broj ljudi da pogleda vaterpolo nego sto ce kosarku.

        Comment


        • Dobro , verovatno je tako , i meni je kosarka lepsi sport za gledanje , ali veruj mi da ce srpski klubovi u vaterpolu veoma praceni jer su Partizan , Zvezda , Vojvodina i Radnicki najpopularniji klubovi u Srbiji , dok Mega i Metalac nemaju ni navijacku grupu ako cemo realno... A SK ce imati vecu gledanost , u to ne sumnjam , ali ne zato sto je pokopao Arenu nego zato sto pokriva veci deo Srbije. Nadam se da smo zavrsili sa ovom raspravom na forumu , nije mi bilo u cilju da se raspravljam o sportovima , nego da kazem da me iritira kad vidim komentare tipa"SK unistio Arenu" i sl.....

          Comment


          • Svaka cast SK-u, definitivno su pokidali arenu.

            Comment


            • SK produzio prava za F1.
              sigpic

              Comment


              • Bravo za SK
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Vladane ima li kakvih novosti o produženju saradnje sa Primerom i NBA?
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    SK produzio prava za F1.
                    A NASCAR?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Није продужио права за Наскар.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • SK radi nevjerovatne stvari iz godine u godinu,samo jos da udari pecat sledece sezone sa serijom A, i da se ne izlazi iz kuce,tj da se i bolovanje uzme Kako ce sve to samo rasporediti Areni ostase samo dugmici haha i ova nasa raspala miki maus JSL..


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          SK radi nevjerovatne stvari iz godine u godinu,samo jos da udari pecat sledece sezone sa serijom A, i da se ne izlazi iz kuce,tj da se i bolovanje uzme Kako ce sve to samo rasporediti Areni ostase samo dugmici haha i ova nasa raspala miki maus JSL..
                          Sta ce mi italijani propao je njihov fudbal, bolje da ubace ligu sampiona.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Hahhaha to moze d akaze samo covek koji ne prati Italijanski fudbal.Bolje da gledam Italijane nego Skotsku,Belgijsku,Dansku i ostale bezveze lige,sa foruma ima dosta ljubitelja Serije A i nadam se da ce u skorije vreme SK da otkupi prava.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Pa okej je to da je bolje da se gleda italijanska liga nego li belgijaska, škotska i takve slične, ali nije baš i da je ludnica koliko je kvalitetna
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Smorili ste sa tom jedno te istom raspravom.

                                Comment

                                Working...
                                X