Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goran995 View Post
    Ne pise se, ali u nedelju se prenosi na SK berlinski maraton i pocinje i biciklizam na SK kanalima.
    Otkud to?mislim na biciklizam

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Biciklizam?Opaaaa!
      Pa šta će biciklizam. Znam da prati par vas ovde na forumu ali neka ga na ES, SK je nehuman pouzeće na kraju sve što je dobro.

      Sledeće godine verovatno ide objava da ide NFL na SK Tada će tek totalno Arena da bude mrtva televizija.

      Comment


      • Originally posted by Урош94 View Post
        У правила форума треба да се уведе да су забрањени негативни ставови о италијанском фудбалу. И казнити мочугом сваког који нешто тог типа напише.
        Tako je Uki brate slatki. Mnogo je sebi dao za pravo ovaj Brajkula.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Biciklizam?Opaaaa!
          Potvrdjeno i na programskoj semi, nedelja sport klub 6, trka "14 krugova". Prava za biciklizam su jeftina u odnosu na kvantitet, u rangu snukera.
          Originally posted by Srkisa View Post
          Otkud to?mislim na biciklizam
          Potvrdjeno i na programskoj semi, nedelja sport klub 6, trka "14 krugova". Prava za biciklizam su jeftina u odnosu na kvantitet, u rangu snukera.


          Ko li ce biciklizam komentarisati? Mozda Pedja Masina Jurisevic

          Comment


          • GT trke ostaju na ES-u?
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by goran995 View Post
              Potvrdjeno i na programskoj semi, nedelja sport klub 6, trka "14 krugova". Prava za biciklizam su jeftina u odnosu na kvantitet, u rangu snukera.

              Potvrdjeno i na programskoj semi, nedelja sport klub 6, trka "14 krugova". Prava za biciklizam su jeftina u odnosu na kvantitet, u rangu snukera.


              Ko li ce biciklizam komentarisati? Mozda Pedja Masina Jurisevic
              Jel se je ova trka "14 krugova" zapravo drumska trka na svetskom prvenstvu

              Comment


              • Mladene ja sam ozbiljan i delim Brajkulin stav po pitanju Italijana.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Ja sam onda neozbiljan, ali gde da mi udariš na prvu ligu Flandrije ? Jako nepristojno.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Gledam šemu za sutra i ne mogu da verujem! Nema direktnog prenosa u 16 sati utakmice Southampton - Queens Park Rangers. Umesto utakmice kluba koji je HIT na početku sezone i u kome igra trenutno najbolji Srpski fudbaler Tadić, puštaju Sunderland - Swansea City i slično.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      GT trke ostaju na ES-u?
                      Ja mislim da ES jos uvek nije otkupio prava za sledecu sezonu, a i nigde nisam najavu video da ce prenositi i naredne sezone tako da je sve otvoreno.
                      Mislim da je ovo proba SK jer kazem nije skupo a program se vremenski moze popuniti dosta.
                      Originally posted by Srkisa View Post
                      Jel se je ova trka "14 krugova" zapravo drumska trka na svetskom prvenstvu
                      Da, prvenstvo u Ponferadini, traje 7 dana ali SK je poceo danas da prenosi kad su pocele road race. Jutros od 9 prenosili juniorsku trku zenu, pa od 13 trku muskaraca do 23 godine na sk4 koja je jos uvek u toku, sutra od 9 musku juniorsku trku na sk5 i u nedelju elitnu musku trku od 10 na sk6.

                      Comment


                      • Mozw li neko da potvrdi da li su stvarno otkupljena prava za kosarkasku ligu turske jer u objavi za aba ligu stoji kao propratna informacija da ce biti i turske lige?
                        To bi bio pun pogodak.


                        PS da li imate komentatora na biciklizmu? Meni nema, velika sramota.

                        Comment


                        • Sad sam narucio D3i televiziju pa cu prvi put imati Sport klub , kako ce biti ove sezone rasporedeni prenosi sad kad ce biti i Aba liga .. da li ce mi biti potrebni 4,5,6 kanal -
                          interesuje me Engleska ,Spanska i Euro liga, NBA na kojim kanalima ce se to prenositi .... pitam posto za 4,5,6 kanal bi morao dodatno platiti .
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                            Sad sam narucio D3i televiziju pa cu prvi put imati Sport klub , kako ce biti ove sezone rasporedeni prenosi sad kad ce biti i Aba liga .. da li ce mi biti potrebni 4,5,6 kanal -
                            interesuje me Engleska ,Spanska i Euro liga, NBA na kojim kanalima ce se to prenositi .... pitam posto za 4,5,6 kanal bi morao dodatno platiti .
                            Spanci 90% idu na SK3, Englezi u 16h u Subotu jedan prenos na jedan od SK1, SK2 ili SK3, a ostali prenosi idu na SK4,SK5,SK6.
                            NBA kada ide uglavnom ide na prva 3 kanala.

                            Comment


                            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                              Sad sam narucio D3i televiziju pa cu prvi put imati Sport klub , kako ce biti ove sezone rasporedeni prenosi sad kad ce biti i Aba liga .. da li ce mi biti potrebni 4,5,6 kanal -
                              interesuje me Engleska ,Spanska i Euro liga, NBA na kojim kanalima ce se to prenositi .... pitam posto za 4,5,6 kanal bi morao dodatno platiti .
                              Aba liga na sk 1,2,3.

                              Comment


                              • Ma opušteno. 1,2 i 3 pokrivaju sve što ti je potrebno
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X