Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije to , dosli parovi ..

    Juhuuuuuuuuu
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Nije to , dosli parovi ..

      Juhuuuuuuuuu
      HHhHHhahahaa
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • gde mogu da se vide?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Leagues , h2h liga i bit ce ti ispod ..

          Ako te zanima s kim igras u svim kolima , kliknes h2h ligu , matches , izaberes svoj tim i eto
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ostavim Begovica na golu,i pomirim se sa cinjenicom da mi nece doneti nikakve bodove ovo kolo,kad ono.....

            Bas nisam ocekivao ove bodove...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Jbm ti tim,sve pacijent do pacijenta,mrtvak Runi,mrtvak Bony, o jbm ti sunce,ni Baneta nemam u timu,katastrofa tim.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ја ставио Блекета и донео ми човек 5 комада. Погађам са одбраном само тако. Сад зајеба мало Челси иначе би и ту имао од Банета још више.
                Али како нећу жалити вајлд карту да поизбацујем овај Манчестер. Доста сам им праштао, сад ћу да терам и Мату и Рунија. Можда убацим Ди Марију и оставим Блекета, видећу.
                Тадић опет најбољи данас и опет издоминирао и опет волови (Пеле мртви) не знају да искористе зицере које им намести.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Meni uzasna odbrana Jagielka i Howard me unistavaju iz kola u kolo,moram tu da menjam nesto,Boni mrcina en moze da uvalja gol,a hteo sam da stavim ovog Dyera nego sam izbacio Gerarda a hteo da izbacim Matica a ubacim Dyera i evo konj sam
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Iako su mi mnogo dragi, Mata i Runi idu iz tima. Ali sačekaću još 2,3 kola pa da iskoristim WC. Da ne idem džaba u minus, ionako sam slab sa bodovima.

                    Comment


                    • Au al me povadi Matic gol i asistencija,Teri,Jagielka,Howard 0
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ja iskoristio wild card i makao Costu i Mirallasa a ovi pune...
                        sigpic

                        Comment


                        • Najgori dan u fantaziju ikad, niko mi nista nije uradio. Sutra jos Koscielny,Ramsey i Sterling.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Мене извукли Бане, Фабрегас и Кошта. Без њих мислим да бих био у минусу.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • 51 bod ovaj vikend...

                              Odbrana me izvukla...Caulker,Amat i Begovic.Napad ocajan,Lukaku i Bony totalno podbacuju za sad, i to ce morati da se menja.Imajuci na umu da je sledece kolo za 14 dana,i da se svako moze povrediti sa reprezentacijom,transferi ce tek da idu u sledeci petak...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Eh , wildcard je iskoristen

                                Cilj mi je da mi u timu budu Rooney , Costa , Balotelli i Fabregas , a ovo ostalo cu namjestiti kad pred pocetak 4. kola
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X