Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Урош94 View Post
    Хтедох да напишем: "Ко га узме је индијанац", али рек'о можда га већ неко узео па да се не увреди.
    Nema tu uvrede!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • КАд је паметно да се искористи вајлд кард? Јел имам само једну у сезони или се добија још једна у другом делу?

      Comment


      • Imas sad jednu i jednu izmedju 20-og i 23. kola, ako sam ja dobro skontao.

        Ja planiram odmah da spicim wildcard, imam neki tim u glavi. Prosle sezone prakticno da nisam ni iskoristio wild card, samo jednom da ne odem u -12.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Prosle sezone nisam ni koristio,ali kapiram da pre 8-9-10og kola ne treba ni koristiti.Rano je jos.Cesce se desavaju povrede tamo nekad oko 10og kola,kad se igra i LS,i liga Evrope,kad je tekma svaki 3-4 dan.Desi se da ima 3-4 povredjena u timu,i jos pride ako neko ne igra,umesto minus bodova,iskoristite wild....
          Al dobro,to je samo neko moje misljenje...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ohohoh , Di Maria 9.5 , ocekivao sam da bude najmanje 10.5 , bar kao Alexis .. Ramseya svakako kontam izbaciti , jer ne znam , imam neki osjecaj da narednih par kola nece nista znacajno uraditi .. Znaci Di Maria umjesto Ramseya i ostat ce mi jos 0.5 u banci , jer sad imam 1
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ма дођи. Размишљам само да ли да избацим Мату или Ремзија. Углавном, не дирам ништа овог кола. Од следећег чачкамо.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Di Magija vec u ekipi. napraio sam 8 transfera -24 a nisam vajld iskoristio.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Sto odmah zurite da pravite vise transfera i koristiti wild? Polako, dajte 4,5 kola ekipi koju ste prvo izabrali, pa poslje je lagano zamjeniti

                  Comment


                  • Originally posted by Camaro View Post
                    Sto odmah zurite da pravite vise transfera i koristiti wild? Polako, dajte 4,5 kola ekipi koju ste prvo izabrali, pa poslje je lagano zamjeniti
                    nisam iskoristio wild.

                    ali sam morao da promenim celu odbranu i golmana..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ma govorim opcenito, ne samo za tebe Ma niko se nije zajebo kao ja, kakav sam tim sastavio dan prije pocetka, i ne znam sta mi bi da na dan utakmice promjenim 50% tog tima.. Sad umjesto sto sam 100+ na tabeli, mogao sam biti medju 20, 30 sigurno..

                      Comment


                      • ja dobih -8 ,al nema veze ,drzacu wild card posle prelaznog roka ,i tamo negde od 5-6 kola da se odradi remont ekipe ako treba ..

                        di Magia je upao a Mata ispao ,kao i Sigurdson umesto Coutinha ...jedino ja nisam imao Baneta ,morao i on da upadne

                        Comment


                        • Sta je to wild card jel moze neko da mi pojasni?Di Magia nije uopste skup mislio sam da ce biti oko 11 miliona,sacekacu malo sa izmenama rano je jos.

                          Comment


                          • Kad iskoristis wild card ne skidaju ti se poeni koliko god transfera da izvrsis.

                            Dale, sta je sa h2h ligom?
                            sigpic

                            Comment


                            • Dzeko i Kolarov out Adebayor i Dries in i ostatak u banci od 0.8 nisam nista menjao proslo kolo pa sam imao 2 slobodna transfera.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Gambino View Post
                                Sta je to wild card jel moze neko da mi pojasni?Di Magia nije uopste skup mislio sam da ce biti oko 11 miliona,sacekacu malo sa izmenama rano je jos.
                                Imas ih 2 u sezoni.. Jedan u januaru i drugi kad god ti hoces, i u gameweek-u u kojem iskoristis WC mozes napraviti koliko hoces transfera..

                                Comment

                                Working...
                                X