Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Di Magija vec u ekipi. napraio sam 8 transfera -24 a nisam vajld iskoristio.

    Pa bolan sto to radis , mogu se svi povrijediti do subote , to sacekas petak i onda odradis transfercice , ali hajde valjda ces imati srece , da se niko ne povrijedi ..

    Reise , ne znam , uradio sam sve sto sam radio i prethodnih sezona , ali parova nema .. Ako ih ni sad ne bude u subotu , onda fakat ne razumijem .. Vidjet cemo
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • ljudi kako da iskoristim wildcard? prvo treba da potrosim free transfers tako? Costa mozda da bude out 6 nedelje tako sam procitao

      Comment


      • Jedna sugestija...

        Sad bas nesto gledam raspored Aston Ville,i moj savet vam je da izbacite Villine igrace od sledeceg kola(bar defanzivne i golmana)....

        13 Sep 17:30 Gameweek 4 Liverpool (A)
        20 Sep 15:00 Gameweek 5 Arsenal (H)
        27 Sep 15:00 Gameweek 6 Chelsea (A)
        04 Oct 17:30 Gameweek 7 Man City (H)
        18 Oct 15:00 Gameweek 8 Everton (A)
        27 Oct 20:00 Gameweek 9 QPR (A)
        02 Nov 16:00 Gameweek 10 Spurs (H)

        Ovde ako sacuvaju mrezu na bar 1 tekmi...bice uspeh...

        Ovo kazem jer se dosta ljudi zaletelo na Vlaara ili Guzana,a ne pise im se dobro u narednim kolima...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pa sta im pomazes..neka se sami snalaze i gledaju ko sa kim igra...
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Vlaar odlican prva dva kola. Sada ce na klupu

            Comment


            • Приметио ја то одмах и одустао од Влара и Сандероса.
              А нешто сам размишљао и дошао сам до закључка да, од сад па надаље, било шта паметно што приметим на фантазију не поделим на форуму. Треба бре да се сналазимо сами. Шта курац помоћ и савети.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Dobro da si ovo stavio, ja imam Guzana na golu, znaci lose mu se pise u narednim utakmicama, ice napolje.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • opet idem u minus. kao da mi -24 nije dosta
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • mislite da ce di marija zapoceti jos od prvog minuta :S?

                    Comment


                    • Dries i Fabregas in Kolarov i Gerard out,vise sma ocekivao od Stivija,posto mi je prosle sezone bio redovan i stalno donosio bodove,kontam da ce proraditi u drugom delu sezone tak oda mi sada ne moze doneti nekakve poene.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ja dao sansu Kunu Agueru, u inat svima koji su stavili Jovetica.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Davies & Chambers OUT a Coloccini & Amat IN

                          Dosta sam se dvoumio oko Amata i Yoshide,i nesto prelomih Amata,ali ima vremena da se promeni ako ne bude valjalo...

                          Njukasl nema los raspored.Nek sacuvaju mrezu u 3 od 6 sledecih tekmi,ja srecan....

                          Malo se dvoumim oko kapitena,ali ne smem da prodam Hazarda,on mi donosi uvek poene kad je najteze
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Jel znate zasto nece H2H ???Gde je Dale da mu kazem??
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Ne znam zasto nece . Radim isto sto i prethodne dvije sezone , kad je moglo od prvog kola , ali sad nikako .. Pojma nemam .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Zato sto si stavio neparan broj ucesnika...
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X