Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Kasiljas je morao bolje da intervenise kod drugog gola, ono je njegov gol. U svakom slucaju sumnjam da bi to nesto promenilo, Spanci ocajni, bez ideje, odbrana jos gora nego kod Engleza, strasno.

      Bice dobra borba za 3. mesto sa Kengurima.
      Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

      Comment


      • Svaka čast Čileancima na prolasku dalje u ovako teškoj grupi. Prespremna ekipa, fizički premoćna. Španci su bili moj prvi pik na ovom prvenstvu ali drago mi je i zbog Čilea, mogu oni do prvog mjesta u ovoj grupi.

        Comment


        • Istroseni igraci, procitana igra, mozda i nadobudna reprezentacija, kao Francuska 2002. godine. Imaju masu majstora, barem nece imati problema da izvrse smjenu generacije.
          sigpic

          Comment


          • Placem

            Comment


            • Nemacka za sada ostavila najjaci utisak,videcemo...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • мислили су да је довољно да се појаве на терену... е па мора да се озноји гуза бато...
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Spancima definitivno fali plan b, nije mi jasno da su Aspilikueta i Alba bili neprimetni a napadi kroz sredinu nisu nikako prolazili. Fali Spancima definitivno igra na boku, veceras nijedan opasan napad po krilu, a u sredini su Cileanci to odlicno zatvorili.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Moram javno da se izvinim omalenom ali izuzetno borbenom Medelu posto sam mu predvideo propast protiv Koste, ali me je u potpunosti razuverio!

                      Svaka cast!

                      Comment




                      • Adio Spanci,ne verujem da su ovako lose odigrali ova 2 meca,zasluzena pobeda Cilea,bravo za trenera.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • .....

                          "Zasluženo smo ispali. Naši rivali su bili superiorni i nema opravdanja za poraze", rekao je Del Bosque, te je dodao:

                          "Pokazali smo karakter, krenuli smo u napad, ali nismo imali sreće. Dobro smo trčali, ali smo morali mnogo više napraviti", dodao je Del Bosque, koji nije želio otkriti hoće li napustiti klupu Španije nakon Svjetskog prvenstva.

                          Comment


                          • Odusevljen sam, O D U S E V LJ E N !

                            Da budem malo blazi u veselju... znam da nije bas ovako katastrofalno i da ima nade da se vrate
                            na sledecem velikom takmicenju ali...



                            I da dodam da mi je mnogo drago sto sve reprezentacije sa Americkog latino kontinenta bas guraju dobro. Ajde sto
                            guraju, nego imaju toliko zrelosti koju do sada mahom nisu imali... disciplina nije na 100% ali je 95% sto je za njih u odnosu na ranije sokantno. Puni su snage za sada.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Napušta Brka skoro sigurno, verujem da je i njemu dosta

                              Comment


                              • Po meni najveci krivac za ovaj debakl Spanije.

                                Comment

                                Working...
                                X