Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Moram javno da se izvinim omalenom ali izuzetno borbenom Medelu posto sam mu predvideo propast protiv Koste, ali me je u potpunosti razuverio!

    Svaka cast!
    Sto je najtuznije taj Medel je igrac engleskog drugoligasa sada, a tako ga je mrtvo hladno pjeske ugasio da se bojim sta ce mu neki bolji zadnji vezni uraditi
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Da vidimo sta ce uraditi ovi koji jure za okruglim kupusom preko puta naseg plota

      Bice tesko ali mislim da Hrvatska uzima 3. boda
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        Napušta Brka skoro sigurno, verujem da je i njemu dosta
        Meni nije jasno sto to ranije nije uradio. Mogao je da se povuce kao apsolutni planetarni car ove igre i da kaze smor mi,nema vise smisla.

        Naravno i ovako ide u legendu, ali mogao je da bude bezgresan
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Meni nije jasno sto to ranije nije uradio. Mogao je da se povuce kao apsolutni planetarni car ove igre i da kaze smor mi,nema vise smisla.

          Naravno i ovako ide u legendu, ali mogao je da bude bezgresan
          Klasicna pohlepa, plus nenormalno je koliko je tesko ostaviti sport, kao heroin je, pretesko je.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Idemo Hrvati
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • 0-1 Olic

              Comment


              • Kvalitetniji su Hrvati, moraju ovo da dobiju kako znaju. Lepo počeli za nadati da će nastaviti ovako.
                Last edited by Lord Aleksoni; 18-06-14, 23:15.

                Comment


                • Jel bilo i kod vas neko ulje ili crni dim iz Losta na glavnoj kameri ili je to samo itv?

                  Comment


                  • Genijalno riješenje Perišića za vodstvo Hrvatske. Mora se pohvaliti i Olić koji je odlično ispratio tu loptu, strašno se čovjek kreće u ovim godinama. I protiv Brazila je bio jedan od najagilnijih + je mnogo pretrčao.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Kakav lav, s 35 godina igra strasno... Pogotovo ona prva tekma protiv Brazila bas lavovski..

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Umalo i drugi gol, loše igraju u defanzivi Kamerunci i Meksiko im je dolazio do gola doslovno kad je htio. Teško će ovdje izvući bilo šta.

                          Al' je Pranjić odvratan sa ovom "krijestom".
                          Last edited by Merlin; 18-06-14, 23:20.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Kakav Kamerun, hrpa placenika, takvi ne trebaju da igraju na SP..

                            Comment


                            • Originally posted by Merlin View Post
                              Genijalno riješenje Perišića za vodstvo Hrvatske. Mora se pohvaliti i Olić koji je odlično ispratio tu loptu, strašno se čovjek kreće u ovim godinama. I protiv Brazila je bio jedan od najagilnijih + je mnogo pretrčao.
                              Tacno, samo sto Olic sem agilnosti i zalaganja malo toga jos moze da ponudi. Ali i to se racuna, mozda je cak na reprezentativnom nivou to i najbitnije.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Sand jel ti licio veceras pakleno Cabi Alonso na Jamiea Lanistera?
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X