Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Francuzi odlični u prve dve utakmice. Raspucali se samo tako, ovo protiv Švajcaraca bilo odlično, ako ovako nastave bogami spadaju u red favorita za titulu. Benzema rastura, samo niže golove a i asistencije.
    Last edited by Lord Aleksoni; 20-06-14, 22:14.

    Comment


    • Riberi... ko?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • E moj Aco.. tvoje izvini mi nece ispraviti rezultat

        Spoiler


        A i stvarno je mogao da pusti lepo napad do kraja.. steta za Benzemu

        Comment


        • U jednom delu zreba ce verv biti Brazil, Francuska, Nemacka, KOlumbija, Italija/Urugvaj, sa druge strane Argentina, Belgija i Holandija imaju lepu priliku za finale.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by chofy88 View Post
            U jednom delu zreba ce verv biti Brazil, Francuska, Nemacka, KOlumbija, Italija/Urugvaj, sa druge strane Argentina, Belgija i Holandija imaju lepu priliku za finale.
            Ne zaboravi Rusiju i mocnog Kapela...
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Ovo je odlicno stvarno

              Drago mi je sto je neko konacno razvalio najprecjenjeniju reprezentaciju svijeta ( po kladionicama ) i velika steta sto Karimov gol nije priznat ..

              Nije Boga mi los za nekoga , koga mnogi smatraju krampom
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • 20 utakmica nije dao go,za napadaca Reala to je sramota moj Dale kad vec pametujes
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ne pametujem ja nista , nego stvarno kakve komentare ljudi za njega pisu , kao da je Nicklas Bendtner licno .. Uopste nisam mislio na ovaj forum , nego na neke druge ljude i to sta pisu ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Dobri Francuzi, ali nisu imali sreću sa žrijebom

                    Comment


                    • Benzema veliki igrac nema sumnje po svojim mogucnostima,ali da zna nekad da djeluje prosjecno zna i to vrlo cesto.Pa evo protekle sezone ja umirao par puta sta radi,pa prazni golovi,ziceri,finale LS vuce se ko prebijena macka...

                      Kada mu se igra ne moze mnogo napadaca da mu parira,sve zna...i gledam recimo njega,Cavanija i Diega Costu ovih dana.Sto se tice samog fudbala i kretnji van kaznenog moze da ih nauci obojicu sve
                      Last edited by AK47; 20-06-14, 22:29.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Benzema veliki igrac nema sumnje po svojim mogucnostima,ali da zna nekad da djeluje prosjecno zna i to vrlo cesto.Pa evo protekle sezone ja umirao par puta sta radi,pa prazni golovi,ziceri,finale LS vuce se ko prebijena macka...

                        Kada mu se igra ne moze mnogo napadaca da mu parira,sve zna...i gledam recimo njega,Cavanija i Diega Costu.Sto se tice samo fudbala i kretnji van kaznenog moze da ih nauci obojicu sve
                        Delimicno se slazem, ali juce je Cavani stvarno objasnio neke stvari. Nisam ocekivao od njega da odigra onako zrelo, pogotovu u defanzivi, a i sto ti kazes kretnja van kaznenog prostora, juce je bio odlican, pokretao je nekoliko dobrih akcija, ubaciovao se iz drugog plana, na kraju perfektno asistirao.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • I Benzema i Kavani imaju veći radijus kretanja kada igraju u reprezentaciji nego u svojim klubovima a to njima više odgovara pa odatle bolja i efikasnija igra.

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Delimicno se slazem, ali juce je Cavani stvarno objasnio neke stvari. Nisam ocekivao od njega da odigra onako zrelo, pogotovu u defanzivi, a i sto ti kazes kretnja van kaznenog prostora, juce je bio odlican, pokretao je nekoliko dobrih akcija, ubaciovao se iz drugog plana, na kraju perfektno asistirao.
                            Odlican igrac,ali ne moze on sa Benzemom fudbal u malom prstu samo lijen...evo veceras fantasticna partija i pored promasenog penala,a ja barem imam utisak da on i od ovoga moze daleko,daleko bolje.Sto nece i sto ovako ne radi cesce ja stvarno nemam objasnjenje
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Poslije Messija , Benzema mi je prvi favorit za najboljeg strijelca , imam osjecaj da ce jos 4-5 zabiti , naravno ako doguraju do polufinala ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Odlican igrac,ali ne moze on sa Benzemom fudbal u malom prstu samo lijen...evo veceras fantasticna partija i pored promasenog penala,a ja barem imam utisak da on i od ovoga moze daleko,daleko bolje.Sto nece i sto ovako ne radi cesce ja stvarno nemam objasnjenje
                                A sto je najtuznije od svega npr meni deluje kao da mu je stalo da postigne gol vise od jednog Kristijana Ronalda. Ne samo u reprezentaciji
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X