Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post



    Ako nadjes taj detalj baci na PM. HVALA






    Tapatalk PRO & S4
    Upiši na yt Amer Delic vs Novak Djokovic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Tu je vezao jer se protiv Federera ne trosi toliko zbog Rogerovog stila. Ni tada ne bi izdrzao dva meca kao protiv Ferrera.

      Ovo se ne desava slucajno, jednostavno nije dovoljno spreman za ovaj nivo i to treba da popravi posto sve ima da bude strogi vrh.
      Pa on je se skoro ceo turnir muci sa ledjima, imao je mto i protiv Lopeza i juce, danas da su mu ledja izdrzala jos 15 minuta dobio bi peske Nadala

      Sent from my HTC, posto mi se moze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by jagodica View Post
        Ima Rafica sreće, pa to ti je!
        Jasno, isto kao i u Melburnu.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Tu je vezao jer se protiv Federera ne trosi toliko zbog Rogerovog stila. Ni tada ne bi izdrzao dva meca kao protiv Ferrera.

          Ovo se ne desava slucajno, jednostavno nije dovoljno spreman za ovaj nivo i to treba da popravi posto sve ima da bude strogi vrh.
          Slazem se

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa on je se skoro ceo turnir muci sa ledjima, imao je mto i protiv Lopeza i juce, danas da su mu ledja izdrzala jos 15 minuta dobio bi peske Nadala

            Sent from my HTC, posto mi se moze
            Jesi li primijetila da se on stalno s necim muci i da gotovo uvijek ima probleme u teskim mecevima sa fizickim krizama koje se obicno prenesu i narednog dana.
            sigpic

            Comment


            • Svi putevi vode u Rim
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Ma poslije svakog dobrog turnira je uslijedila povreda...valjda će biti spreman za RG

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Jesi li primijetila da se on stalno s necim muci i da gotovo uvijek ima probleme u teskim mecevima sa fizickim krizama koje se obicno prenesu i narednog dana.
                  Ali ovde nije bio taj slucaj, ocigledno je imao nekih problema sa ledjima koja su se povecavala iz meca u mec

                  Sent from my HTC, posto mi se moze
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by kreso34 View Post
                    Upiši na yt Amer Delic vs Novak Djokovic
                    A kakve to veze ima sa spanskom publikom?!

                    Sent from my LG-V500 using Tapatalk
                    "But Pascal what are you saying?"

                    Comment


                    • Originally posted by thrillseeker View Post
                      A kakve to veze ima sa spanskom publikom?!

                      Sent from my LG-V500 using Tapatalk
                      Nemam pojma, pitao je dečko za link pa da ga uputim

                      Comment


                      • Nije mi jasno zosto je Rafa ovako lose igrao danas, a protiv Berdiha je bio savrsen, najbolji mec na sljaci za njega ove sezone. Jeste da je Nisikori bio odlican, nestvarno dobar, ali i Nadal mu je to dozvoljavao svojom igrom. Slao je veoma plitke loptice, neke lagane forhende izbacivao daleko u autu ili zabijao u mrezu, jednostavno nije mogao teren pogoditi. Servis je bio smesan sve do devetog ili desetog gema, nije mogao da ostvari nikakvu prednost sa taj udarac... Nadam se da je sve ovo bio samo jedan los dan koji se ipak dobro zavrsio na kraju.
                        OVAKO

                        Comment


                        • chiara gambuzza ‏@ChiaraGamTWI 3m

                          Leo & Lenny are crying because are hungry.Madrid crowd booing.

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Nije mi jasno zosto je Rafa ovako lose igrao danas, a protiv Berdiha je bio savrsen, najbolji mec na sljaci za njega ove sezone. Jeste da je Nisikori bio odlican, nestvarno dobar, ali i Nadal mu je to dozvoljavao svojom igrom. Slao je veoma plitke loptice, neke lagane forhende izbacivao daleko u autu ili zabijao u mrezu, jednostavno nije mogao teren pogoditi. Servis je bio smesan sve do devetog ili desetog gema, nije mogao da ostvari nikakvu prednost sa taj udarac... Nadam se da je sve ovo bio samo jedan los dan koji se ipak dobro zavrsio na kraju.

                            Samo los dan.Bio je vrlo dobar tokom celog turnira,u Rimu ce biti jos bolji.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ma ja jebo pravila i statue tenisa i dzentlmenske igre
                              Mene bi izbacivali stalno zato ne idem na ta gay takmicenja poput Rolan Garosa, Vimbija... Kakav je to sport gdje ne moze da se navija, gadje igrac novcicem, flasom...

                              Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

                              Comment


                              • Nadal nije mogao da čita Keia i to mu je stvaralo ogroman pritisak i nesigurnost.

                                Comment

                                Working...
                                X