Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok sam ja danas koi sarana, Kei posusta u finalnom za madridsko peharce, bas steta.
    Osim pehara pobednik je ovim turnirom dobio jedno veliko nista.
    sigpic

    Comment


    • Dobice Nadal masu na samopouzdanju, on se hrani konstatnim igrama i titulama. Mogla bi ovo da bude prekretnica za njega iako definitivno nije tamo dje bi zelio da bude u ovom trenutku.
      sigpic

      Comment


      • Ovaj meč mu ne ide na konto samopouzdanja, čak naprotiv.

        Comment


        • Naravno da ide, vidio si mu reakcije krajem drugog seta.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Dobice Nadal masu na samopouzdanju, on se hrani konstatnim igrama i titulama. Mogla bi ovo da bude prekretnica za njega iako definitivno nije tamo dje bi zelio da bude u ovom trenutku.
            Ako iz titule izvuce sve to sto si nabrojao ,onda je on fenomen jer tesko je dobiti na samopouzdanju znajuci kako ustvari igras ali titula uvijek godi Ali realno je da nije favorit na RG

            Comment


            • Ako se samopouzdanje gradi losom igrom protiv povredjenog protivnika onda ce mu ova titula sigurno znaciti
              sigpic

              Comment


              • Moze da se desi los dan, a i match-up sa Keijem nije bas najidealniji. Nema nista sladje nego kad osvojis titulu sa losom igrom. To znaci biti dominantan, sta ces da radis onda kad budes imao igru i formu?
                sigpic

                Comment


                • A ko je to veci favorit od njega?? Nolje Prpa ili Sten Zadovoljni?

                  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ajde nemoj da budes takav Dino molim te. A ko da bude favorit na RG-u, Federer? Novak Djokovic koji ima hronicnu upalu tetivu ruku? David Ferer koji ne moze dobiti Nadala u tri seta pa makar ovaj igrao sa reketom za stolni tenis? Daj molim te, on je ove nedelje znatno podigao igru u odnosu na Barselonu i Monte Karla, i jedan los mec ne mora da znaci nista. Fale mu mecevi, fale mu titule, zato i on vako oscilira. Vidjeces u Rimu kako ce ova titula da utice na njegovo samopouzdanje.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Nadalu je najvaznije da udje u ritam igranja, da sto vise meceva zaredom odigra, kad bi stigao do finala Rima sad to bi mu tek znacilo, ako bi ispao ranije to bi bilo bas zabrinjavajuce pred Pariz.
                      sigpic

                      Comment


                      • Znatno je popravio igru.Nadam se mecu Djokovic-Nadal u Rimu,taj mec moze i da odluci osvajaca RG-a.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Ne znam kako mi ova titula može donijeti na samopouzdanju, Kei ga je imao u šaci, da nije bilo povrede ovaj meč bi bio završen u dva seta
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Ajde nemoj da budes takav Dino molim te. A ko da bude favorit na RG-u, Federer? Novak Djokovic koji ima hronicnu upalu tetivu ruku? David Ferer koji ne moze dobiti Nadala u tri seta pa makar ovaj igrao sa reketom za stolni tenis? Daj molim te, on je ove nedelje znatno podigao igru u odnosu na Barselonu i Monte Karla, i jedan los mec ne mora da znaci nista. Fale mu mecevi, fale mu titule, zato i on vako oscilira. Vidjeces u Rimu kako ce ova titula da utice na njegovo samopouzdanje.
                            Danas je imao test u prvom setu prvi put ove sedmice protiv igraca koji moze da mu naudi i pao ga je i ja ne mogu da budem optimista, samo bih se zavaravao kad bi bio, samo se mogu nadati da ce pronaci formu na RG i to je sve

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Danas je imao test u prvom setu prvi put ove sedmice protiv igraca koji moze da mu naudi i pao ga je i ja ne mogu da budem optimista, samo bih se zavaravao kad bi bio, samo se mogu nadati da ce pronaci formu na RG i to je sve
                              Tacno, i ja se isto nadam da ce zaigrati bolje, jer on to moze, ali i nije bilo tako lose ove nedelje u Madridu, samo u finalu je odigrao lose, druge meceve su bile bas ok, narocito onaj protiv Berdiha, sto znaci da je igra tu, naravno da moze par stvari da se poboljsaju, dubina sve bolja i bolja, ostaje jos samo da vise veruje u sebe i da povrati ono negovo samopouzdanje po kome je on prepoznatljiv.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pa on je se skoro ceo turnir muci sa ledjima, imao je mto i protiv Lopeza i juce, danas da su mu ledja izdrzala jos 15 minuta dobio bi peske Nadala

                                Sent from my HTC, posto mi se moze
                                +1 ali to neko nece da prizna.

                                Tapatalk PRO & S4

                                Comment

                                Working...
                                X