Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nadam se da su u argentini prskali komarce
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment




    • Šta bismo mi bez tebe, deni... Evo, jedan Autan za Jorgovana...

      Comment


      • Kako mi je zao Rosija a mogao da se bori za 2 mesto na kraju nekolimo fenomenalnih krugova za njega,steta

        Comment


        • Jao, Bradle... Uf, tačno je Matori mogao na drugo mesto da ga mulac nije izgurao onako, kao najgori najnapaljeniji rookie... Nebitne su i sve one greške na kočenju koje je pravio, mala odstupanja u tempu, samo što ga je ovaj izgurao je izgubio bar 3 sekunde. Jbt, koliko frustrirajuće...

          Comment


          • Dominacija Honde !

            Comment


            • Više sreće drugi put,nadam se da će biti ovako raspoložen u Herezu. Dani odličan,Mark očekivano
              Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

              Comment


              • Samo da Bradl i Bautista ne budu opet ovako raspoloženi... Dobro je da je Bautista bio dovoljno raspoložen da izleti rano, sad je i Bradl definitivno navodeći projektil, imao je par situacija u prošle 2 godine, ali sviđao mi se u 250ccm i Moto2, pa ajde reko - umišljam...

                Comment


                • Da li je neko svestan koliko su trke zanimljivije samim tim što Markez ne zna da startuje?
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Šteta za A.Espagara.Iako je imao loš start ,očekivao sam da može do neke dobre pozicije al eto.Svaka čast što je nastavio.
                    Super Mark !

                    Comment


                    • Cestitke svima

                      Comment


                      • Interesantna trka, samo jos da mi Bradl nije priredio mini srcani udar bilo bi super. Samo ne znam sto komentatori konstantno aludiraju na to da su Rosija izbacile greske koje je sam napravio? Mozda iz borbe za 1/2. mesto ali za 3. sigurno NE. .Super je sto se Jamaha dvojac ne boji vise da pocne trku na tvrdim gumama, ocigledno je da i na njima idu odlicno. Sve u svemu dopada mi se sto su na kraju svi imali jak tempo, posebno Rosi i Pedrosa.
                        Last edited by Danilo87; 27-04-14, 19:14.

                        Comment


                        • Bradl=Bautista=Idioti... U redu je da se trkaju ali zar moraju da preticu na taj nacin sto idu debelo preko limita i onda po pravilu uvek prave gresku?? Pa ovaj Bradl je vrlo lako mogao da padne, srecom pa je 'samo' izgurao Rossija. Inace ovako solidna trka. MM pobedio sto je i bilo ocekivano ali smo zahvaljujuci gosn Bradlu uskraceni za duel Rossi, Pedrosa, Lorenco...

                          Comment


                          • MARC MARQUEZ!!!

                            Comment


                            • Inače, već neko vreme mnogi u Gresini timu popreko gledaju Bautistu, mislim da je bezbedno reći da on više neće voziti u tom timu, verovatno ni na Hondi. Ima jedan od 4 fabrička motora Honde i nije završio ni jednu od 3 trke, mislim da je sad jedva nešto više od pola ukupnog broja krugova prešao. Čitao sam nešto da ima šanse da ga Suzuki angažuje, ipak je bio sa njima dok nisu izašli, ali uz ovakve vožnje i toliko drugih vozača bez ugovora za sledeću godinu, ne vidim kako će dobiti to mesto.

                              A Lorenzov nedostatak borbe za drugo mesto mi je tako fino ličio na simbolično odustajanje od ove sezone...
                              Last edited by Vanja #66; 27-04-14, 19:17.

                              Comment


                              • Posle ovoga dodje mi da placem
                                Nmg da verujem sta radi MM!
                                Ali za mene je Bradl obelezio ovu trku i ako nije bio medju vodecima zao mi je Doktora bio bi drugi uveren sam u to samim tim stou duelima bolji od Lorenca i Pedrose.Da je imao jos jedan krug kako je izgledalo proleteo bi pored Jorgovana,ali Bradl nam je uskratio neverovatnu borbu Rosi vs Pedrosa za to sto bi Lorenco zaostao nije bio u ritmu uopste.Bradla cu da sanjam

                                Comment

                                Working...
                                X