Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Smatram da je velika razlika trenutno izmedju Yamahe i Honde i da trenutno Yamaha nema odgovor kako pobediti Hondu. Tacno da je Qatar krenuo lepo za Yamahu i za Rosia ,ali isto tako poznato je da prosla sezona prilici ovoj kad je u pitanju Doktor, tako da ni u Argentini ne ocekujem promene ,bar kad su prve 2 pozicije u pitanju. Iskren da budem svidja mi se stil Stefana Bradla pa kao iznenadjenje bi voleo da vidim njega na podiumu , ako se uopste moze reci da je iznenadjenje.

    Comment


    • #62
      Da ne bude opet pneumatik samo...ne bi me nista iznenadilo da vidimo dve Yamahe na najvecim postoljima..ali bas nista..ako Rossi dobro krene,povuci ce Lorenca bez daljeg,iako vidim da sto se tice Rossija,mnogi su skeptici..mislim takodje,da su Argentina i Herez,dve vrlo bitne staze za dalji sampionat Yamahe..iako se sampionat pocinje lomiti i pokazivati u kom pravcu ide od Mudjela,ove godine je to totalno drugacije..
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by wandeR View Post
        Smatram da je velika razlika trenutno izmedju Yamahe i Honde i da trenutno Yamaha nema odgovor kako pobediti Hondu. Tacno da je Qatar krenuo lepo za Yamahu i za Rosia ,ali isto tako poznato je da prosla sezona prilici ovoj kad je u pitanju Doktor, tako da ni u Argentini ne ocekujem promene ,bar kad su prve 2 pozicije u pitanju. Iskren da budem svidja mi se stil Stefana Bradla pa kao iznenadjenje bi voleo da vidim njega na podiumu , ako se uopste moze reci da je iznenadjenje.
        Upravu si,trenutno je Honda bolji motor ali ne bih se slozijo sa tobom sto se Rosija tice.Ti kazes da je ova sezona identicna predhodnoj,po meni to nije tacno Rosi je u prvoj trci bio drugi isto kao i prosle godine ali na koji nacin je dosao do te pozicije se potpuno razlikuje,on se borio za pobedu ravnopravno sa MM celu trku.Druga trka isto dokazao da je situacija bolja nego prosle godine.Prosle godine ocajna trka jeste bio na boljoj poziciji nego ove ali treba samo pogledati pocetak trke i videti na koji nacin je dosao do borbe sa Janoneom u njegovom stilu kao nekada.Bio je je celu sekundu brzi od Janonea i ostalih koje je obisao.E kasnije je ta guma zeznula stvar,da nije bilo toga zauzeo bi trecu poziciju i sada bi delio drugu poziciju sa Danijem i kasnio bi 14 bodova za Mravom.Hocu da kazem da se napredak vidi i da nije isto kao prosle godine.Sto se Bradla tice ne ocekujem podijum od njega po meni fali njemu jos dosta da dodje u rang vanzemaljaca licno draze bi mi bilo da Kraclou vozi tu Hondu ...
        Last edited by cavu; 23-04-14, 23:08.

        Comment


        • #64
          Trenutno na BT Sport-u ide snimak iz 1995. trke iz Argentine, gde je Doohan osvojio drugu titulu, ah koliko je nostalgično videti 4:3 snimak... Osim ako nisu presnimili komentare, radili su ih Nick Harris i Gavin Emmet, on mora da je imao 25 godina tad...

          Comment


          • #65
            Bas neka fina staza

            #KeepFightingMichael

            Sent from my LG-P705 using Tapatalk
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #66
              Marquez i Rossi diktirali tempo na početku, na kraju Lorenzo najbrži, puštaju ga, mukicu, da pokupi nešto... Pedrosa se, očekivano, muči, teško je na prljavoj stazi ako nemaš kilograme da pomognu pri opterećivanju motora... Šareni su rezultati, podseća malo na Austin prošle godine, s tim što su Open motori dosta bliži nego CRT-ovi prošle godine...

              Comment


              • #67
                Markez se igra ..ocekivano
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #68
                  ja cenim da ce Jorgovan dati 130 posto sebe da se vrati u bitku.ako mu centralna jedinica (u glavi,ne na motoru) proradila,jurice MM-a kao besan.borba ce se voditi za trece mesto..

                  Comment


                  • #69
                    Jorgovan, može... On mora da juri, nema više kuda, nema više prava na grešku niti na opuštanje...

                    Comment


                    • #70
                      Auuuuuuuuuuuuuu ljudi sta reci Markez..........je lud
                      PEdrosa standardno drugi.
                      Ali me zabrinjavaju Rosi i Lorenco znali neko sta se desava sa njima?

                      Comment


                      • #71
                        Markez je u prvom treningu namerno popustio, kada je postavio najbolje vreme od 1:45 i nekoliko stotinki, sledeći krug je imao za preko sekundu bolje vreme u prvom ili drugom sektoru i onda je namerno usporio..kao da nije hteo da odma napravi veliku razliku u prvom treningu, a drugi trening nisam gledao, ali je to bilo očekivano.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • #72
                          Isto je ovako bilo u Austinu prošle godine, Yamahi treba čistija staza da bi išla kako treba. Ova staza ne samo što je nova i prljava, već mnogi kažu da asfalt deluje uglačano, što Yamahi još više šteti. Smith je ispred njih jer malo više gura trenutno, oni rade na nekim svojim stvarima...

                          Comment


                          • #73
                            @ Vanja da se nadovezem , u sektoru t4 tj pravac , tacno moze da se vidi da je staza neravna .Kolikk to igra ulogu procenite sami .

                            Comment


                            • #74
                              Drugi trening ukazuje na moje predvidjanje trke u nedelju

                              Comment


                              • #75
                                Sta mislite moze li Yamaha nesto vise?Ja sam se nadao podijumu za Rosija
                                Last edited by cavu; 25-04-14, 22:43.

                                Comment

                                Working...
                                X